Menüü
Ostukorv

ECOSH LIIGESEKOMPLEKS + KOLLAGEEN

ECOSH LIIGESEKOMPLEKS + KOLLAGEEN TERVISETOOTED
ECOSH LIIGESEKOMPLEKS + KOLLAGEEN
34.00€
Maksudeta: 27.87€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ECOSH LIIGESEKOMPLEKS + KOLLAGEEN
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaimed. Tooted on puhtad ja kvaliteetsed, kokkusegatud ja valmistatud Eestis.

LIIGESEKOMPLEKS + KOLLAGEEN on liigeseid toetav toidulisand. Sobilik kõigile neile, kelle liigesed vajavad igakülgset ja igapäevast toetust just liigeste jaoks vajalike toitainetega. Koostises on liigeste tööle ja liikuvusele kaasa aitavad koostisained. Tootes sisalduv usaldusväärse kvaliteediga denatureerimata II tüüpi kollageen on seesama peamine struktuurne valk, mis sisaldub inimese kõhres, luukoes ja teistes sidekudedes.

Tootes sisalduvate ainete omadused:

Boswellia serrata ehk India viirukipuu ekstrakt toetab optimaalset liigeste tervist ja heaolu.

Glükoosamiinsulfaat ja kondroitiinsulfaat on olulised koostisosad liigeskõhre struktuuris. Glükoosamiin on liigesekõhrede ning teiste sidekudede (luud, sidemed, kõõlused) ehitusmaterjal.

Naatriumhüaluronaat on hüaluroonhappe naatriumsool, mis on tuntud oma võime poolest siduda vett ja moodustada geelitaolist ainet. See omadus muudab naatriumhüaluronaadi kasulikuks liigeste tervise seisukohalt, toimides nii määrdeainena kui ka kaitsena.

Kurkum (Curcuma L.) omab märkimisväärseid antioksüdantseid omadusi ja aitab säilitada immuunsüsteemi tõhusust.

Vitamiin C aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele luude ja kõhrkoe normaalseks talitluseks.

Collavant N2 on kvaliteetne denatureerimata II tüübi kollageen liigestele, mille piisavaks päevaseks annuseks on 40 mg päevas. Tõhusamaks toimeks ei ole vaja tarbida suuremaid koguseid. Collavant n2 ekstraheeritakse kana rinnakust, sisaldab vähemalt 25% kollageeni ja 4% natiivset II tüüpi kollageeni.

Erinevaid kollegeeni tüüpe on kokku 16, aga just II tüüpi kollageen on peamine struktuurne valk, mis on osaks inimese kõhrest, luukoest ja teistest sidekudede liikidest ning mängib rolli nende kudede tugevuses, sitkuses, tekstuuris ja normaalses talitluses.

Natiivne ehk denatureerimata kollageen on teistest kollageenidest tõhusam, kuna ei ole läbinud keemilist või füüsilist protsessi, mis muudaks selle molekulaarset struktuuri ja mõjutaks valgu funktsioone. Seetõttu säilitab denatureerimata II tüüpi kollageen oma loomuliku kolmemõõtmelise struktuuri, mis on vajalik selle bioloogilise aktiivsuse ja funktsiooni säilitamiseks. Seega, võrreldes denatureeritud kollageeniga omab selles tootes sisalduv denatureerimata kollageen kliinilises kasutuses suuremat efektiivsust.

OptiMSM pakub kvaliteetset ja puhast orgaanilist väävliühendit metüülsulfonüülmetaani (MSM). MSM on orgaaniline väävliühend, mis esineb looduslikult erinevates taimedes ja toiduainetes ning mängib olulist rolli kehas mitmetes bioloogilistes protsessides. MSM osaleb kollageeni tootmises ning kõhrkoe moodustumises. OptiMSM kasutab patenteeritud tehnoloogiat, et tagada maksimaalne puhtus ja efektiivsus.

BCM-95 on ainulaadne standardiseeritud kurkuminoidide preparaat. BCM-95 eripäraks on selle parem imendumine võrreldes tavalise kurkumiini ekstraktiga. See saavutatakse spetsiaalse tehnoloogia abil, mis aitab suurendada kurkumiini biokättesaadavust ja stabiilsust organismis. Tänu sellele annab BCM-95 ekstrakt suurema osa kurkumiini tervislikust potentsiaalist, kuna kurkumiin ise võib olla seedetraktis halvasti imenduv. Ei vaja piperiini täiendavaks imendumiseks.


KOOSTISOSAD: India viirukipuu ehk Boswellia Serrata ekstrakt 6-10:1 (Boswellia happeid min 65%), MSM (metüülsulfonüülmetaan, OptiMSM), harilik kollajuur ehk Kurkum (Curcuma longa L, BCM-95 ekstrakt), glükoosamiinsulfaat 2KCl, mikrobioloogilise fermentimise ja sulfaatimise teel saadud kondroitiinsulfaat, glaseeraine: pullulaan (taimne kapsli kest), kaltsium-L-askorbaat (vitamiin C), naatriumhüaluronaat (taimne hüaluroonhappe naatriumsool), II tüüpi kollageen Collavant N2.

PÄEVANE ANNUS SISALDAB2 – 4 KAPSLIT% NRV*Viirukipuu ekstrakt180 – 360 mg-


Metüülsulfonüülmetaan (OptiMSM)180 – 360 mg
-

Kurkumiini BCM-95 ekstrakt
180 – 360 mg-


Glükosamiin
180 – 360 mg
-

Kondroitiin
180 – 360 mg-


C-vitamiin
60 – 120 mg75 / 150 %
Naatriumhüaluronaat 40 – 80 mg-


Kollageen (Collavant N2)
20 – 40 mg-

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV – Nutrient Reference Value)


PÄEVANE ANNUS SISALDAB
: (4 kapslit/% NRV*): glükosamiinsulfaat 750 mg, kondroitiinsulfaat 500 mg, MSM (metüülsulfonüülmetaan, OptiMSM) 400 mg, kurkumiin (kurkumiin 95% ekstrakt ja BCM-95 ekstrakt) 145 mg, viirukipuu ekstrakt (Boswellia Serrata) 100 mg, C-vitamiin (kaltsium L-askorbaat) 50 mg (62,5 %), hüaluroonhape 50 mg, piperiini (Piper nigrum) 95% ekstrakt 5 mg. 

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

MANUSTAMINE: 2 kuni 4 kapslit päevas koos vee ja rasvu sisaldava toiduga. 

Kasutamise kestus sõltub liigeste probleemidest. Üldiselt on soovitatav kasutada järjest 2-3 kuud, et hinnata mõju liigestele. Mõned inimesed võivad tunda mõju juba mõne nädala jooksul, samas kui teistel võib kuluda kauem aega. Kui on näha leevendust, võib jätkata toidulisandi kasutamist tehes iga paari kuu järel 2-3 nädalat pausi. Kui aga mõju ei märka või kui seisund halveneb, on soovitatav konsulteerida tervishoiutöötajaga, et hinnata edasisi samme.

Soovitatud annust mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, rinnaga toitmise ning ravimite tarvitamise korral konsulteerida arsti või apteekriga.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokogus 54 g

SÄILITAMINE: Hoida suletuna kuivas kohas, toatemperatuuril kuni 25 °C ja päikese eest kaitstult.

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Lisainfo
Lisainfo SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 25 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest. TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 54 g. REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldu..
27.60€
Maksudeta:22.62€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaim..
22.00€
Maksudeta:18.03€
LAVENDEL eeterlik õli
Enim müüdud
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
8.90€
Maksudeta:7.29€
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koo..
3.70€
Maksudeta:3.03€
EPIDOOT on enda olemuselt väga kauni sügavrohelist või samblarohelist tooni. Epidoodi kristalli seest võid leida mustjaid kuni valgeid triipe ja ..
3.50€
Maksudeta:2.87€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.