Menüü
Ostukorv

ROOSA KVARTS küünlaalus

ROOSA KVARTS küünlaalus VÄEESEMED
ROOSA KVARTS küünlaalus VÄEESEMED
ROOSA KVARTS küünlaalus VÄEESEMED
Uus
ROOSA KVARTS küünlaalus VÄEESEMED
ROOSA KVARTS küünlaalus VÄEESEMED
ROOSA KVARTS küünlaalus VÄEESEMED
ROOSA KVARTS küünlaalus
72.00€
Maksudeta: 60.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA KVARTS küünlaalus 3 auguga

ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõigil seda kristalli vaja. Kanna seda endaga kaasas, too koduseinte vahele ja kingi neile, kellega soovid armastuseõnne jagada.

Roosa Kvarts  on kristall, mis sobib peaaegu et kõigile, kuna Roosa Kvarts on äärmiselt õrna energiavibratsiooniga kristall, mis hakkab sinu Auras tööle nii, et sa esialgu ei pane selle toimet tähelegi. See teeb sellest kristallist väga hea tervendaja, mis aitab eemaldada sinu hingest ärrituvuse, närvilisuse ning liigse emotsionaalsuse,  aidates sul olla emotsionaalselt stabiilsem ja tasakaalukam. Roosa Kvartsi mõjutusi hakkad sa tundma alles hiljem, seda sellepärast, et see teeb sinu Auras korrektuure väga ettevaatlikult.

Roosal Kvartsil on inimkonna ajaloos väga pikk minevik. Roosat Kvartsi on leitud inimeste poolt kasutatuna kunagise Mesopotaamia piirkonnas, kus nüüdseks asub Iraak ja nendest Roosadest Kvartsidest valmistatud esemed ulatuvad aega 7000 eKr. See tähendab seda, et teadaolevalt on inimesed vähemalt üle 9000 aasta Roosat Kvartsi enda hinge heaolu tarbeks kasutanud. Igatahes on see üks väga huvitav fakt, mida ma Roosa Kvartsi ajaloo kohta tean. 

Vana-Egiptuse ja Kreeka elanikud kandsid Roosast Kvartsist valmistatud ehteid selleks, et enda ellu kutsuda lapseõnne ja perekonnaõnne. Sama usutakse ka tänapäeval. Roosat Kvartsi peeti juba sel ajal noorendavaks kristalliks, mis ei lase inimese võlul, ilul ja säral kaduda, aidates hoida stressitaset võimalikult madalal, et keha enneaegselt ei vananeks. 

Keskajal kasutati Roosat Kvartsi meditsiinilistel eesmärkidel ja hakati sellest vee-eliksiiri valmistama. Lisaks eliksiirile hoiti seda kristalli ka erinevate taimejookide sees, millega tervendati keha. Juba siis usuti, et Roosa Kvarts suudab tervendada südamehaiguseid ja emotsionaalsest valust tingitud haigusseisundeid. 

Roosa Kvarts on ülim armastusekristall, milles on olemas kõik see, mida sul on vaja. Armastusekristall, mis õpetab sind armastama, armastust vastu võtma, seda austama, jagama ja hindama. Kristall, mille võimuses on sind juhatada suhetealaselt õigele teele, näidates sulle seda, kellele sinu süda peaks kuuluma ja kellele mitte. See on kristall, mis aitab sul suhetealaselt õigeid otsuseid langetada. Kristall, mis äratab sinus üles armastuse, ja seda isegi siis, kui see on sinu sees väga sügaval lukus. Südametšakra kristall, mis aitab südant tervendada, sinu hinges olevale kurbusele või pettumusetundele leevendust tuua. Kristall, millel on oskus kinkida sulle taas lootus, usk ja jõud, mis aitab sul jälle armastusse uskuda. Roosa Kvarts sobib igaühele, nii lapsele, noorele, täiskasvanule kui ka kõrges eas hingele. Roosa Kvarts toob sõprust ja muudab elu lihtsalt kaunimaks. 

KÜÜNLAALUSEID on kõige lihtsam kasutada kodu, tubade ja inimese hinge Aura puhastamiseks kuna küünlaaluse peale saab lisada tuleelemendi, mida annab küünal ja see omakorda võimendab kristalli või kristalle, millest küünlaalus on valmistatud.

ROOSA KVARTS JA KÜÜNLAALUS

Roosast Kvarts küünlaalus on Feng Shuis kõige populaarsem armastuse Aura tõstja.

- Roosa Kvartsi küünlaalus sobib magamistuppa stressi eemaldamise jaoks, armastuse energia suurendamiseks ja lõõgastumiseks. Lapse magamistoas Roosa Kvarts toob hea une, suurendab tema õnnetunnet ja leevendab emotsionaalseid pingeid.

- Kinkida sobib Roosa Kvartsi küünlaalust siis, kui sa soovid sellele inimesele armastuseõnne anda, kellele sa soovid seda kristalli kinkida.

- Eriliselt kasulik on Roosa Kvartsi küünlaaluse sees põletada küünalt, kui sa teed kodus mõnda rituaali või maagiat, millega sa parandad enda suhet või kutsud armastust enda ellu. See sama energia, mis selle küünlaaluse seest välja kiirgab annab sulle head õnne, et sinu soov täituks.

- Hoidke küünlaalust kodu keskpaigas, et lahti saada peres olevatest riidudest, erimeelsustest ja nääklemistest.

- Iga kord, kui paned selle küünlaaluse sisse küünla põlema, soovi soov, mis tooks sinu ellu armastust. Kui soovid uut armastust leida, siis mõtle selle peale täpselt siis, kui küünla süütad.

- Roosa Kvarts käib Feng Shui järgi kokku kõige paremini Läänepoolse toaga. Asetage see sinna tuppa, et see majja tooks head perekonna-, armastuse- ja viljakusega seotud õnne. Roosa Kvartsi asetamine Läände toob majja lapse ja suhte õnne.

- Põleta selle küünlaaluse sees küünalt siis, kui sa soovid muremõtetest vabaneda, mis on seotud suhetega. Kui sa soovid armastust ligi kutsuda, siis ole hea tee seda samuti.

- Roosa Kvartsi küünlaalus sobib väga hästi magamistoas hoidmiseks, et see tooks head und ja parandaks sinu Südametšakrat, kui sa magad, aidates sinu Südametšakral terveneda ja taastada selle Tšakra energiakanali tööd.

- Roosa Kvartsi sees küünla põletamine aitab sellel kristallil aktiveerida keskkonna Aurat puhastama. Roosa Kvarts aitab lahti saada kurbusest, stressist, pingetest, ülekoormusest, tööstressist, suhte stressist, negatiivsusest ja melanhooliast. Roosa Kvarts toob majja armastuseõnne ja headust.

- Roosa Kvartsi küünlaaluse sees põleta küünalt siis, kui sa tunned, et sa sooviksid armastust tunda, seda üles leida ja enda armastuseõnne suurendada. Valgus selle sees aktiveerib Roosas Kvartsis armastavad omadused, mis tervendavad energiaid, mis ei lase armastusel sinu ellu pääseda.

Hoidke aegajalt selle küünlaaluse juures armastusega seotud väeesemeid, et need saaksid selle kõrval laadida.

RAVITSEMINE 

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Roosal Kvartsil on oskus inimest nooremaks muuta ja seda on kasulik ravitsemise eesmärgil kasutada, kui soovitakse end noorendada. Roosa Kvarts muudab naha säravamaks ja ilusamaks. Kristall, mis aitab vananemist peatada ja esile tuua inimese loomulikku ilu.

- Roosa Kvarts on Südametšakra kristall, mis tähendab seda, et sellel on oskus südant, südameveresoonkonda ja südamenärve tervendada. Kristall, mis aitab lahti saada pingest sinu rindkeres, leevendades närvipinget ja tervendades sinu südant üleüldiselt.

- Kasulik kristall südamehaigetele. Kristall, mis aitab tervendada olemasolevat probleemi ja haigust, andes lisaenergiat juurde nii alternatiivteraapiale kui ka meditsiinilisele tervendamisele.


- Roosa Kvarts on üks viljakusekristallidest, millel on oskus suurendada nii naise kui mehe viljakust. Roosa Kvarts tervendab reproduktsiooniorganeid, aidates näiteks naisi, kes võitlevad pidevalt tsüstide ja müoomidega. Kristall, mida võiks kanda naiste- või meestehaiguste korral. Roosat Kvartsi tasub kanda ka siis, kui soovitakse lapseootele jääda. Roosat Kvartsi kasutatakse viljakuse ravimisel ja emakaga seotud haiguste kiiremaks tervendamiseks. Sellisel juhul tuleb kindlasti Roosa Kvarts kombineerida mõne teise viljakusekristalliga, et õige sõnum saaks kehale edastatud, milleks on Punase JaspisePunase AventuriiniSugiliidi või Unakiidiga koos kandmine. 

- Roosat Kvartsi kasutatakse haavade ja villide tervendamiseks. Selleks kas õrnalt hoitakse seda kristalli haava kohal või pestakse vee-eliksiiriga parandatavat kohta.

- Roosa Kvartsi vee-eliksiir aitab tervendada südamerütmihäireid ning parandab vereringlust. Südamerütmihäirete puhul kombineeritakse Roosat Kvartsi Amasoniidiga (ehk valmistatakse Roosa Kvartsi vee-eliksiiri ning kantakse Amasoniiti ripatsina). Roosa Kvarts aitab lahti saada stressist ning suhetega seotud pingetest.

SÜDAMETŠAKRA

Roosa Kvartsi kristall töötab kõige enam seitsmest Tšakrast neljanda ehk Südametšakraga. Roosa Kvarts on universaalne Südametšakra kristall, mis aitab sellel Tšakral korrapäraselt funktsioneerida. Südametšakra asub sinu rindkeres ja on seotud armastuse ja tunnetega. Roosa Kvarts aitab sellele Tšakrale jõudu anda, et see saaks täisväärtuslikult tööd teha. Korras Südametšakra aitab armastust ellu vastu võtta, õppida armastust jagama, seda hindama, märkama ning austama.

Südametšakra reguleerib ka Auravälja saabuvat välisenergiat. Südametšakra on see kanal, mis kas laseb välisenergia hinge või mitte. Tugev Tšakra ei lase ebaolulisel ja negatiivsel energial Auravälja jõuda, nõrk Tšakra laseb. Südametšakrat tuleb hoida töökorras ja tugevana, et hing oleks kaitstud vaimsete haigustekitajate eest nagu näiteks hingelise valu eest. Roosa Kvarts aitab stabiliseerida Südametšakra tööd, aidates sellel filtril sinu Südametšakras sinu kasuks töötada. 

SODIAAK 

SÕNNIDE jaoks on Roosa Kvarts armastusekristall. Roosa Kvarts aitab Sõnnide ellu armastust ligi tõmmata, aidates tal kohtuda tema hingesugulasega

VÄHKIDE jaoks on Roosa Kvarts samuti armastusekristall. See aitab Vähki emotsionaalselt toetada ning leevendada tema probleeme Südametšakraga. Roosa Kvarts toob Vähile armastuseõnne, aitab tal olla avameelne, ilma et ta peaks öeldut hiljem kahetsema.

SKORPIONILE sobib Roosa Kvarts ideaalselt, see aitab tal armastust üles leida, talle suhteõnne tuua ja see õpetab tal enda perekonnaliikmetega hästi läbi saama. Roosa Kvarts aitab perekonda tuua rahu ja suhted üles soojendada inimestega, kes on kallid. 

ASTROLOOGIA

Roosa Kvarts on kõikidele SEA-AASTAL sündinutele oluliseks kristalliks, see kristall toob neile armastuseõnne. Ükskõik millisel sea-aastal on sünnitud, see kristall toetab siga enda armastuseväega, tuues suhetesse õnne, rõõmu, tasakaalu, kirge, edendades tingimusteta armastust ja parandades suhteid igal erineval tasandil. Igal sea-aastal sündinul võiks see kristall kindlasti olemas olla ühel või teisel kujul.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Roosa Kvartsi kristalle võid laadida Apofülliit või Kõrberoos geoodil ja puhastada Salvei rituaaltaimega või Apelsini eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.


Küünlaaluseid ei pea eraldi puhastama, kui neid pidevalt kasutatakse, aga alati on soovitatav ühe korra kuus Salvei rituaalitaime suitsuga maja või toad ära puhastada.

Lisainfo
Lisainfo Küünlaaluse mõõdud ca 18x9x7 cm. Küünlalausel on 3 kohta teeküünaldele.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.