Menüü
Ostukorv

KANEEL küünal

KANEEL küünal VÄEESEMED
Enim müüdud
KANEEL küünal
10.90€
Maksudeta: 8.93€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KANEEL küünal

Võimalikud valikud

KANEEL on teada-tuntud oma armastavate energiate poolest. Kaneeliküünla põletamine tekitab sinus endas väga mõnusa tunde. Tunde, mis suurendab armastuseenergiat ja soovi seda jagada. Lisaks Kaneeli armastusega seotud toimetele on see ülihea külluseenergia tõstja. Kaneelile on omane oskus ja iseloom muuta kõike end ümbritsevat positiivsemaks. Positiivsus on ka number üks valem küllusekanalite avamiseks. Lisaks kõigele sellele on Kaneel kasulik ka kõrgema tajumise avanemiseks, aidates näha nähtamatut ning muuta inimese hinge vastuvõtlikumaks teistele hingedele.

Kaneeliküünal toob majja romantikat

Põletage Kaneeliessentsiga küünalt, kui soovite majja tuua rohkem romantikat, armastusehõngu ja kirge. Kaneel suurendab ühtehoidvust ja aitab sealses ruumis inimestel end emotsionaalselt avada. Sobilik põletamaks kodus, kus teised perekonnaliikmed on veidi kinnisemad. Kaneeliessents aitab rääkida ja enda tundeid avaldada.

Kaneeliessents kontoris või töötegemise ajal toob head materiaalset õnne

Põletage Kaneeliküünlaid oma kontoris või töö tegemise ajal, et võimendada töötegemise tulemust ja suuremat edu. Kaneel on väga tugev väetaim, mida kasutatakse külluse ligi tõmbamiseks. Kaneeliküünla kõrvale võib asetada küllust ligi tõmbavaid kristalle, milleks on Karneool, Krüsopraas, Tsitriin jne.

Küllusenurga, -karbi või materiaalse õnne aktiveerimine

Põletage Kaneeliküünalt kodu Kagupiirkonnas või oma külluslike kristallide lähedal. Kaneeliküünal aitab külluslikku energiat aktiveerida ja aitab kodus muuta Kagupiirkonna energiad positiivseks.

Kaneeliessents on see, mis avab rahalise õnne jaoks vajalikud energiad, aidates ligi kutsuda materiaalseid häid võimalusi. Seetõttu on kasulik Kaneeliga aktiveerida küllusekristalle ja neid, mille oled seadnud enda kodus Feng Shui järgi küllusenurka.  

Positiivse energiaga kodu

Kaneeliküünla või Kaneeliviiruki põletamine kodus on väga kasulik. Kaneel aitab muuta kodu positiivsemaks, lõbusamaks, rõõmsamaks ja paremaks kohaks. Eriti kasulik on kaneeli põletada erinevate kristallide, kristallikomplektide või rituaalide kõrval, mis on loodud koduenergia positiivsemaks muutmiseks. Kui soovid head tuju, siis sea kaneelist tehtud viiruk või küünal põlema. 

Armastusekristallide aktiveerimine

Kaneeliessentsil on armastavad omadused ja kui neid koos hoida teiste armastuse-elementidega, siis Kaneel aitab neid aktiveerida. Kasutatakse armastusekristallide aktiveerimiseks ja kodu Lõunapiirkonna energia liikuma viimiseks. Sinu kodu Lõunapiirkond on kire-, romantika- ja armastusepiirkond.

Armastuse kaitsmine

Kaneeliküünlaid põletatakse kodu keskpaigas, kui soovitakse majast välja päästa halba armastuseõnne või kui on viimasel ajal olnud liialt palju suhteprobleeme. Kaneeliessents aitab puhastada armastusega seotud probleeme ja tuua majja harmooniat. Aitab erinevatest suhtekriisidest ja probleemidest üle olla.

Romantiline õhtu

Põletage Kaneeliküünalt, kui soovite täielikult lõõgastuda ja nautida oma kaaslase seltsi nii, et teemadeks ei tuleks ebameeldivaid või riidu ajavaid asju. Kaneel aitab elada hetkes ja nautida seda, mis meile täna antud on. Kaneel kaitseb kurbuse ja negatiivsete mõtete eest.

Põleta Kaneeliküünalt magamistoas, kui sa soovid enda magamistoa energiat puhastada ja tasakaalustada. Eriliselt kasulik on see siis, kui soovitakse kaaslasega paremini läbi saada ja omavahelist sidet tugevdada. Kaneel toetab viljakust ja armastust. See tähendab seda, et Kaneel annab jõudu juurde lapseootele jäämiseks ja see tekitab armastavamat sidet ning suhtlust.

Rahalise õnne ligikutsumise rituaal


Sul on võimalik Kaneeliküünla, -viiruki ja rahaõnne toovate kristallidega teha rituaali, mis aitaks sinu ellu ligi kutsuda kiiret rahalist õnne ehk aktiveerida see energia enda elus. Kui sa tunned, et sa soovid seda teha, siis kindlasti anna endale läbi selle rituaali võimalus.

Sul läheb rituaali jaoks vaja ühte Kaneeliküünalt, kolme Kaneeliviiruki pulka, ühte paberraha, ühte Draakoni Verekivi, Karneooli ja Krüsopraasi. Aseta küünal kuumakindla aluse peale, sea selle ümber kolm rahaõnnekristalli. Küünlale võimalikult lähedale aseta viirukialuse peale esialgu üks Kaneeliviiruk. Võta paberraha ja pane see kristallide kõrvale.

Nüüd süüta küünal ja seejärel üks viirukipulk, samal ajal lausudes täpselt kuus korda rituaalilause: "Rahaline õnneenergia avanegu!". Seejärel jäta rituaalipaik oma tööd tegema. Kui esimene viiruk on lõpetanud põlemise, siis sea sinna põlema teine viiruk, võttes viiruki põletamise jaoks tuld küünlalt ja samal ajal lausudes kuus korda rituaalilauset. Kui teine viiruk on ära põlenud teed sedasama viimast korda ka kolmanda viirukiga.

Kui kolmas viiruk on ära põlenud, on rituaal valmis ja rahaenergia on aktiveerunud. Seejärel võid kristallid asetada küllusekarpi, -altarile või täpselt sinna, kus sa soovid need enda rahalise õnne jaoks tööd tegema jätta. Raha võid tagasi panna kas rahalaekasse või rahakotti. Küünal aga tuleb järgnevatel päevadel ära põletada.

See väga lihtne rituaal aitab aktiveerida rahaenergiat ja seda võib teha uuesti ning uuesti, kuid sellisel juhul alati uute kristallidega, mille saad hiljem jätta end samal eesmärgil teenima.

Spirituaalset ülevaadet küünaldest saad lugeda SIIT.

TÄHELEPANU: KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!

Tehniline
Põlemise aeg Väikese küünla põlemisaeg ca 40h, keskmise küünla 60h.
KOHV on teada-tuntud rituaalivili, mida kasutatakse kaitse- ja külluseenergiate aktiveerimiseks. Kohvi joomine juba iseenesest tõstab inimes..
10.90€
Maksudeta:8.93€
ARMASTUSE küünal
Enim müüdud
Tooteid on piiratud koguses.ARMASTUSEKÜÜNAL koosneb Rosmariini-, Kardemoni- ja Karriessentsist. Nende kolme taime vägi annab sellele küünlale väg..
10.90€
Maksudeta:8.93€
KANEELI eeterlik õli võlub juba oma aroomiga. See meenutab talve, mõnusat ja hubast kodusolemist, pühasid ja kodusoojust. Eks igalühel o..
9.70€
Maksudeta:7.95€
ÕUNA ja KANEELI seguviiruk sisaldab Südametšakrat aktiveerivat toimet. See viiruk on suurepärane meditatsioonis kasutamiseks, et pu..
5.00€
Maksudeta:4.10€
YLANG YLANG puhul on tegemist taimega, mille spirituaalne energia on väga tugevalt seotud armastuse, kire ja romantikaga. See parandab tuju, loob..
10.90€
Maksudeta:8.93€
AALOE küünal
Enim müüdud
AALOE on mitmekülgne rituaalitaim ja selle essentsi saab kasutada mitmetes kaitse-, külluse- või puhastusrituaalides. Aaloetaim on kõrgelt hinnat..
10.90€
Maksudeta:8.93€
VANILJE on rituaalitaim, mida hakkasid põletama ennekõike asteegid, et eemaldada hinge kogunud stressi ja närvilisust. Peale selle on Vanilje tea..
3.70€
Maksudeta:3.03€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
7.10€
Maksudeta:5.82€
MUST TURMALIIN poleeritud
Enim müüdud
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
4.00€
Maksudeta:3.28€
TŠAROIIT on ilus lillakat tooni kristall, mille põhiliseks värvuseks on kirju, mille moodustavad tumelilla, helelilla, mustjaslilla ja l..
6.00€
Maksudeta:4.92€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.