Menüü
Ostukorv

ROOS ja JASMIIN küünal

ROOS ja JASMIIN küünal VÄEESEMED
Uus
ROOS ja JASMIIN küünal
10.90€
Maksudeta: 9.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOS ja JASMIIN küünal

Võimalikud valikud

ROOS ja JASMIIN küünal loob mõnusa, romantilise ja armastuseenergiat täis atmosfääri, kandes endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast energiat. Küünal, mis muudab keskkonna romantilisemaks ja suurendab armastusele pühendumist. Aktiveerib armastuseõnne kasvamise, tõstes sensuaalsust ning kire- ja viljakuseenergiat.

ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimusega ja see lausa kutsub inimese hinge enda juurde. Roos kannab endaga kaasas ennekõike armastuseenergiat ja kui roosist valmistada erinevaid väeesmeid nagu näiteks küünlaidviirukeid või eeterlikke õlisid, siis need aitavad luua ning tuua inimese ellu armastust. Roos suurendab, parandab ja taastab armastuseenergiat. Roosi on hea kasutada nii vallalisel kui suhtes olijal - see aitab parandada seda, mida on vaja südames parandada, ja tuua ellu seda, mida süda soovib.

JASMIIN on armastusetaim, mis on põhjusega meie maailmas väga austatud kohal ja ei ole ajaga unustusse kadunud. Jasmiin aktiveerib armastuseõnne kasvatamine. See muudab keskkonna romantiliseks, suurendab armastusele pühendumist ja aktiveerib Südametšakrat, andes võimaluse armastust leida ja hoida. Peale romantiliste toimete aitab Jasmiin ka rahustada meeli nii, et see mõjuks hästi sinu tajumisele, sensitiivsusele ning visiooni tööle.

Samuti ei ole Roos ainult armastuse teemal kasulik, see aitab kaasa ennustamise jaoks vajalike energiate tekkele. Roosi kasutamine ühel või teisel viisil, nagu näiteks küünla või viiruki põletamisel, vallandab energiaid, mis aitavad ennustamise ajal näha selgelt ning vastustel tulla kiirelt ja korrektselt.

Roos aitab kaitsta seda, mis on inimese jaoks väärtuslik. Näiteks kui sa armastad oma kaaslast, lapsi, kodu või koera, siis Roos on see, mis aitab kõiki neid kaitsta, kellel on sinu südames koht. See lisaväärtus, mis Roosil eksisteerib, annab inimestele võimaluse selle lille väge mitmel viisil kasutada.

Roosiküünla, -viiruki või eeterliku õli põletamine aitab sinus vallandada positiivseid emotsioone, aidates sul näha ilu erinevates asjades või teemades. Roos õpetab üles leidma ilu, headust, õnne ja positiivsust. Väga kasulik on kasutada Roosist valmistatud väeesemeid.

Põleta Roosiküünalt siis, kui soovid enda ümber luua parajalt mõnusa, rahuliku, stressivaba, romantilise ja armastuseenergiat täis atmosfääri. Kui sa tunned sellest kõigest puudust, siis kasuta Roosiküünalt selle meeleolu saavutamiseks.

Armastusekristallide aktiveerimine

Põleta küünalt armastusekristallide keskel, kõrval, armastusealtaril või mandala kõrval, mille oled loonud endale armastuseõnne suurendamise eesmärgil. Roos aktiveerib need kristallid, mis sul juba olemas on, aidates neil teha omavahel koostööd ja tuua sulle soovitud tulemust. Jasmiin aitab puhastada energiaid, mis ei mõju armastusele kasulikult. Olgu selleks siis riidu tekitav energia või lihtsalt seisev energia, mis takistab olla õnnelik. Armastusekristalle on kasulik puhastada Jasmiiniga, et need suudaksid teha tööd ja vabaks lasta energiaid, mille on kinni püüdnud. Kui põletad seda küünalt armastusealtaril või näiteks ükskõik millise armastuserituaali/-maagia kõrval, siis see muudab selle sõnumi ja toime võimsamaks. 

Roosi ja Jasmiini küünalt on kasulik põletada teatud aja tagant armastusekristallide juures - kui oled enda koju kristalle toonud, siis tuleb neid aeg-ajalt erinevate küünalde, viirukite, rituaalitaimede või eeterlike õlidega turgutada.

Meeleolu parandaja

Roosi ja Jasmiini küünal on kasulik, kuna see aitab parandada sinu meeleolu. Jasmiinist tulenev aroom muudab sind leplikumaks, tasakaalukamaks, õnnelikumaks ja romantilisemaks. See on kasulik suhete tervendamiseks - seda põletades oled sa enda kaaslase jaoks avatum, avameelsem ja tolerantsem. Küünalt põletades taandub stressienergia, mis võib suhetesse tuua pingeid, probleeme ja tülisid. Kui soovid nautida enda kaaslasega kvaliteetaega, siis põleta kindlasti just seda küünalt. Põleta küünalt kõige läbikäidavamas toas, et puhastada kodu stressist.

Põleta küünalt magamistoas, et tõsta romantikat, kirge ja sensuaalsust. See aitab tervendada, taastada ja aktiveerida armastuseenergiaid ning luua enda ümber parajalt mõnusa, rahuliku, stressivaba, romantilise ja armastuseenergiat täis atmosfääri. Kui sa tunned sellest kõigest puudust, siis on see suurepärane küünal selle meeleolu saavutamiseks -  vabastades kõigepealt ruumi, kristallidesse või nimese Auravälja kogunenud negatiivse energia, seejärel alustades tervendamist, energiate tasakaalustamist ja parandamist. Kui see on tehtud, aktiveerib see armastusenergiad, kas siis inimese hinges, keskkonnas või kristallides. 

Jasmiini aroom on lisaks ka äärmiselt rahustava toimega, see vaigistab stressis meele ja rahutu iseloomu. Jasmiin muudab sinu meeleolu paremaks, aidates likvideerida mõtted, mis põhjustavad pinget. Kui soovid vahel enda mõtted välja lülitada, siis Jasmiin aitab sul seda teha - lõõgastu selle saatel ja lase enda hingel puhata!

Feng Shui kodutervendusteraapia

Armastusenurk sinu kodus asub Lõuna-ilmakaares ja Edelas. Lõunas eksisteerib kirg, Edelas romantiline armastus ja Lääne-ilmakaares asub perekonnaõnnenurk. Nendes ilmakaartes on kasulik hoida armastusekristalle ja lisaks sellele põletada seal Roosi ja Jasmiini küünalt. Roosiküünla nendes ilmakaartes põletamine aitab neid energiakanaleid ehk -nurki aktiveerida. Kui need energiakanalid on aktiivsed, siis eksisteerib sinu kodus ja elus romantika, armastus ning perekonnasisene õnn ja rahu. Lisaks aitab Jasmiin tuua perekonda rahu. Seda on hea koheselt kasutada, kui õhus on olnud mõni probleem.

Et perekonna- ja armastuseõnne veelgi rohkem suurendada võid Lõuna- , Edela- ja Lääne-ilmakaarde tuua ka Feng Shui taimi - Valge Kuukinga, Kummipuu, Süngooniumi, Flamingolille, mis aitavad aktiveerida kodus armastuseõnne kanali, tuua häid suhteid ja üksteisega läbisaamist. Lisa sinna ka kristalle, mis suurendavad armastuseõnne ja perekonna omavahelist läbisaamist veelgi rohkem: Mango Kaltsiit, Lumikvarts, Roosa Kvarts ja Kuntsiit, jne.

Uue armastuse leidmise rituaal

Roosiküünlaga on võimalik sul teha imelihtsat kristallirituaali. Selleks leia roosat värvi alus, taldrik või kuumakindel plaat, millele sa saad rituaali luua. Aseta Roosiküünal selle keskele ja küünla ümber pudista roosiõisi. Aseta küünla ümber ja roosiõite peale üks Rodokrosiit, Larimar ja Roosa Kvarts. Viimasena sea üks roosiviiruk küünla kõrvale viirukialuse peale. Nüüd süüta küünal ja viiruk põlema, samal ajal lausu enda mõtetes: "Uus armastus saabugu minu teele!" ja korruta seda lauset täpselt nii palju, kui selleks on soov. Küünal tuleb lõpuni põletada täpselt nii mitme päeva jooksul, kui selleks aega läheb. Iga kord, kui sa süütad küünla uuest põlema, tuleb seada küünla kõrvale suitsema ka üks roosiviiruk ja lausuda rituaalilause.

Kui küünal on ühel päeval ära põlenud, siis tuleb kristallid ja roosiõied kokku korjata ja need ühte kotti panna. Rituaalikotis on sees uut armastust ligikutsuv sõnum ja see töötab seni, kuni armastus on sinu teele saabunud. Rituaalikotti võib hoida täpselt seal, kus sa seda soovid hoida, kuid kõige parem on seda hoida armastusealtaril. Rituaalikott töötab senikaua, kuni see on suletud. Ühel päeval, kui sa oled armastuse leidnud või soovid teatud põhjusel rituaali vabastada, siis tuleb kristallid ja roosiõied loodusesse viia.

Küünla põletamine ilma kristallideta aitab tuua tuppa romantikat, heaolutunnet, sensuaalsust ja rahustust närvidele.

Spirituaalset ülevaadet küünaldest saad lugeda SIIT.

TÄHELEPANU: KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40 h, keskmine ca 60 h.
ROOS küünal
Enim müüdud
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
10.90€
Maksudeta:9.08€
Tooteid on piiratud koguses.SANDLIPUU küünlal on väga tugevad keskendumist soodustavad omadused - see aitab keskenduda eesmärgile, mille ole..
10.90€
Maksudeta:9.08€
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
3.70€
Maksudeta:3.08€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast energiat. Selle sama energiaga aitab Jasm..
3.30€
Maksudeta:2.75€
PALO SANTO ja ROOSI viiruk üheskoos loovad ülimalt positiivse energiapuhastuse ja tervenduse, mis on otse suunatud suhetesse ning Südametšakrasse...
5.80€
Maksudeta:4.83€
JAAD on universaalne ÕNNETOOJA! Jaad on kõrgelt hinnatud kristall, millel on ennekõike maist õnne toovad energiaomadused. Iga Jaad, mis Sinu ..
6.90€
Maksudeta:5.75€
LAIM toob värskust, headust, helgust ja eelkõige küllust Sinu ellu. Põletades seda küünalt aktiveerub rahaõnne, rahavoolu ja positiivsuse energia...
10.90€
Maksudeta:9.08€
Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiski natu..
14.60€
Maksudeta:12.17€
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsemaid pu..
10.90€
Maksudeta:9.08€
MÄND on taim, mida kasutatakse külluseenergia avamiseks, täiendamiseks ning võimendamiseks. Mändi kasutatakse ka kaitsvaks elemendi..
10.90€
Maksudeta:9.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.