Valge Kuuking on lilleriigi üks jumalannadest, mis kannab endaga kaasas armastuse ja puhtuse energiat, aga see võib olla ka salakaval jääkuninganna. Kuuking on üks populaarsemaid Orhidee liikidest, millel võib me kodus olla me üle palju mõjutusi. Aga kas sa teadsid, et see toitub armastuseenergiast ja vajab sinu tähelepanu, et lisada su ellu oma imelist energiat.

Valge Kuuking on sinu kodus nagu kuninganna, kellel on jõudu ja võimu sinu majapidamise üle ning kes annab sulle headust, kui sa oled selle välja teeninud. Valge Kuuking on viljakust, armastust ja romantikat toov taim või seda ära võttev salakaval jumalanna.

Valge Kuuking armastab inimeste tundeid ja ta toitub sellest, võttes sinu seest kogu armastuseenergia. Mitte selles mõttes, et sa ei tunneks enam armastust, vaid see võtab ära kahe inimese vahelise ideaalse suhte energia - armastus eksisteerib, aga pinnale tulevad tülid. Seega kellel on majapidamises palju Valgeid Kuukingi ja need on võimsad, siis mõelge korra enda ja partneri vahelise suhte üle järele - kas kõik on korras või teid tabavad pidevalt mõttetud tülid. Või te olete üldse üksik hing, kes ootab oma saatusekaaslast. Valge Kuuking annab armastust välja, kui seda õigesti kasvatada. Mida rohkem sa enda Kuukingale tähelepanu osutad ja neid õigete kristallidega toetad, seda võimsamalt need võlutaimed sinu kodus töötavad.

HEA PEREKONDLIK ÕNN JA RÕÕM

Valgete Kuukingade kõige ideaalsem koht majapidamises on kodu Läänepoolsem tuba, mis sümboliseerib perekonnas olevat rahu, üksteisega läbisaamist ja häid suhteid. Kui Kuukingale leida seal koht ja laotada selle juurte vahele või lillepotti Roosat Kvartsi, Kuukivi, Valget OpaaliLumikvartsi, Kuntsiiti, Vikerkaare Kuukivi, Seleniiti, Mango Kaltsiiti ja Mäekristalli, siis see toob head õnne Läänes olevale energiale.

ABIELUÕNN JA VILJAKUS

Valgete Kuukingade hoidmine magamistoas, hoolimata sellest, mis ilmakaares magamistuba asub, toob abieluõnne, kui selle kõrval hoida Smaragdi ja Granaati. Viljakuseõnne aga siis, kui sinna kõrvale lisada Punast Jaspist koos Kuukiviga.

KUUKING NEELAB STRESSIENERGIAT VÕI PEEGELDAB SEDA VÄLJA

Valged Orhideed on ideaalsed stressienergia eemaldajad, kui neid panna kokku Ametüsti kristallidega. Mina isiklikult eelistan hoida Ametüsti geoode enda Kuukingade peal, et need neelaksid kodus olevat stressi- ja väsimuseenergiat. Kui Ametüsti geood on Kuukinga juure peal, siis see paneb selle taime teistpidi tööle - see mitte ei neela sinu positiivsust, vaid võtab ära negatiivsuse. Kuuking toob enda juurde negatiivsust ja laseb Ametüst geoodil selle ära puhastada nii, et see sinule tagasi ei peegelduks.

Hoia Valgeid Kuukingi enda kodus akende lähedal, kui soovid kaitsta oma kodu, et sellest ei pääseks välja positiivset Feng Shui Chi energiat ehk hoida neid kodu energialekete kaitseks. Kui Orhideed on lähedal telerile, siis kindlasti kaitse seda Šungiidiga, et Kuuking ära ei närtsiks. Orhidee ei armasta elektromagnetvõnkeid ja võib seetõttu end välja suretada.

VALGE KUUKINGA SPIRITUAALSED USKUMUSED

- Valgeid Kuukingi kingitakse 14. ja 28. pulmaasta puhul. Peale selle kingitakse ka 14. pulmaasta puhul Opaali kristall koos selle ilusa taimega ja 28. aasta puhul Tansaniiti, mis sümboliseerivad seda tähtpäeva.

- Valged Kuukingad on kodukaitsjad ja usutakse, et need hoiavad eemale salakavalaid naissõpru või klatšijuttu, eriti kui need on asetatud aknalaudadele. Looduses kasvavad need vabalt puuokste ja juurte kõrval ning usutakse, et need aitavad varjata salapäraseid aardeid, mis on nendes metsades.

- Valgeid Kuukingi kingitakse, et tervitada uusi elanikke ja sõpru. See on märk austusest, lahkusest ja sõprusest.

- Mina tunnen, et Kuukingad üleüldse ennustavad ette lapse sünnikuupäeva. Kui Valgele Kuukingale tuleb naise raseduse ajal palju õisi, siis need viitavad väga tundlikule ja õrna iseloomuga lapsele koos sünnikuupäevaga. Sünnikuupäeva ennustavad tulevad õied. Ehk kui tuleb viisteist õit, siis sünnib laps viietestkümnendal kuupäeval. Selline ennustamine töötab siis, kui selle Orhidee kasvataja on ise spirituaalne. See on lihtsalt üks viis Inglitel sulle sõnumeid saata.

- Valged Kuukingad kasvavad üldiselt kõige paremini spirituaalsele maailmale avatud inimeste keskel. Mida võimsamad on Valged Kuukingad, seda tugevam on selle taime kasvataja hing.

- Valgeid Kuukingi kingitakse enda kallimale, kui soovitakse kätt paluda. Valge Kuukinga koju toomine mehe poolt toob head suhteõnne selle taime eluea jooksul - seega, naised, hoidke enda Valgeid Kuukingi, kui need on teile kingitud enda mehe poolt.

- Aseta Valge Kuukinga ümber võimalikult palju Roosasid Kvartse ja Kuukivisid, et see taim tooks majja head armastuseõnne.

- Asteegid valmistasid endale loitsujooki kakaost ja Valge Kuukinga õiest, et võimendada nende jõudu.

- Kasutades pulmapeo kaunistuseks Valgeid Kuukingi, toob see samuti head armastuse- ja abieluõnne sellele paarile.

VALGE KÜÜNLA MAAGIA VALGE KUUKINGA ÕITEGA

Valged Kuukingad toovad uut armastuseenergiat ja selle õisi saab kasutada küünlamaagias. Selleks nopi enda kasvatatud Valgelt Kuukingalt kolm väga lopsakat ja elujõulist õit Uue Kuu loomisel. Aseta need kolm õit valge küünla ümber nii, et need teeksid küünla ümber kolmnurga. Põleta valget küünalt terve päev, kui Uus Kuu luuakse, et suurendada enda armastuse leidmise õnne järgmise Uue Kuu loomiseni.

Orhidee armastab kristalle ja kasvab nende kõrval jõudsalt. Ehtsa näitena võin võtta ma enda kodu erinevad Orhideed, mis õitsevad lõpmatuseni ja mille õienuppude arvud küündivad kolmekümneni. Mina hoian samuti erinevaid kristalle nende juurte vahel ja peal koos geoodiliste kristallidega. Pealegi on need kristallid ka vee-eliksiirid minu Orhideedele kui neid kastan.

Loe ka minu artiklit Lillast Kuukingast, leiad selle SIIT

Soovitan kasta Kuukingi Mäekristallist ja Roosast Kvartsist valmistatud vee-eliksiiriga, et see taim saaks piisavalt palju armastuseenergiat endasse, et see ei varastaks sinu armastust. Selleks hoia neid kristalle tund-kaks vee sees, enne kui kastma hakkad.