Menüü
Ostukorv

SIDRUNHEIN ja KORIANDER küünal

SIDRUNHEIN ja KORIANDER küünal VÄEESEMED
SIDRUNHEIN ja KORIANDER küünal
10.90€
Maksudeta: 8.93€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SIDRUNHEIN ja KORIANDER küünal

Võimalikud valikud

SIDRUNHEINA ja KORIANDRI küünlaid saab kasutada väga mitmel erineval moel kaitsmaks ennast, perekonda ja kodu:

- Hoidke seda küünalt laua peal, kui tegelete ennustamisega. Olgu selleks siis ennustamiseks kaartide, pendli või kasvõi kristalliennustuskotiga. Sidrunhein ja Koriander avavad vastavad portaalid, läbi mille on võimalik täpsemaid vastuseid saada ning kiiremini meditatsiooni minna.

- Sidrunheina ja Koriandri küünalt on kasulik põletada alati NOORE KUU ajal või siis, kui kosmilised energiad soosivad külluseenergiate kasvu. Sellel küünlal on külluslikke energiaid aktiveeriv toime ja kui sa soovid enda ellu maist õnne, siis igal Noorel Kuul on kasulik seda küünalt põletada. Kuufaaside kalendri leiad SIIT.

- Selle küünlaga on võimalik aktiveerida ja puhastada külluse- ja armastusekristalle. Kodus lase sellel põleda Noore kuu või Täiskuu loomise ajal kodu Kagupoolses toas või kristallide kõrval. See on hea selleks, et see küünal aitab nendel kristallidel paremini tööd teha sinuga ja sinu koduga.

- Maagiaküünalt võib põletada pulmas või abieluaastapäeval, kuna see suudab luua romantikat ja kestvat armastusetunnet. Sellisel juhul võib hoida seda armastusekristallide keskel.

Täispikka artiklit küünalde kohta saad lugeda 
SIIT.

TÄHELEPANU:  KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!

Leiad kõik meie e-poe valikus olevad küünlad
SIIT.

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, keskmine küünal ca 60h ja suur küünal ca 85h TÄHELEPANU: KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!
AALOE küünal
Enim müüdud
AALOE on mitmekülgne rituaalitaim ja selle essentsi saab kasutada mitmetes kaitse-, külluse- või puhastusrituaalides. Aaloetaim on kõrgelt hinnat..
10.90€
Maksudeta:8.93€
MÄND on taim, mida kasutatakse külluseenergia avamiseks, täiendamiseks ning võimendamiseks. Mändi kasutatakse ka kaitsvaks elemendi..
10.90€
Maksudeta:8.93€
ROHELIST küünalt saab kasutada väga mitmel erineval moel kaitsmaks ennast, perekonda ja kodu: - Roheline küünal kannab endaga kaasas küllusega, ..
9.90€
Maksudeta:8.11€
PIPARMÜNT on taim, mis sümboliseerib jõukust, kaitset, unistamist, unenägude nägemist ja väga palju spirituaalsust. Piparmü..
10.90€
Maksudeta:8.93€
SIDRUNHEIN eeterlik õli
Enim müüdud
SIDRUNHEIN on meditsiiniline taim, mis oli algselt pärit Indiast ning Sri Lankalt ja nüüdseks kasvatatakse seda peamiselt Lõuna-Indias j..
8.50€
Maksudeta:6.97€
ARMASTUSE küünal
Enim müüdud
Tooteid on piiratud koguses.ARMASTUSEKÜÜNAL koosneb Rosmariini-, Kardemoni- ja Karriessentsist. Nende kolme taime vägi annab sellele küünlale väg..
10.90€
Maksudeta:8.93€
ROOS küünal
Enim müüdud
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
10.90€
Maksudeta:8.93€
RODOKROSIIT poleeritud
Enim müüdud
RODOKROSIIT avab hinge rõõmule ja laseb tunda häid emotsioone, mis elu annab. On seotud armastusega, armastuse andmisega ja v..
4.40€
Maksudeta:3.61€
BASIILIK küünal
Enim müüdud
BASIILIK on mündiliste perekonnast ja selle nimi tuleb kreekakeelsest sõnast kuningas, selle taime erilise aroomi tõttu. Basiilik on üks e..
10.90€
Maksudeta:8.93€
SIDRUNMELISS tuleb kreekakeelsest sõnast "melissa", mis tähendab mesilast selle magusa aroomi tõttu. Sidrunmelissi on teada olevalt..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.