Menüü
Ostukorv

SIDRUNI rituaali- & maagiaküünal

SIDRUNI rituaali- & maagiaküünal VÄEESEMED
SIDRUNI rituaali- & maagiaküünal
10.90€
Maksudeta: 9.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SIDRUNI küünal

Võimalikud valikud

SIDRUN on üks lihtsamini kasutatavaid viljasid, mida kasutatakse kodu energeetika parandamiseks, taastamiseks, puhastamiseks ja Feng Shui energiate liikuma viimiseks. Sidruniessentsiga küünlaid põletatakse kodus ka siis, kui soovitakse negatiivsust majast välja viia ja sinna saadetud pahatahtlikkuse eest kaitsta.

Sidruniküünlaid saab kasutada väga mitmel erineval moel kaitsmaks ennast, perekonda ja kodu:

-Põletage Sidruniküünlaid aknalaua peal või välisukse kõrval, kui soovid majja saadetud negatiivsust puhastada ja sellest lahti saada.

- Kasutage Sidruniküünlaid erinevate väeesemete aktiivseks muutmiseks, näiteks: kaitsekristallid, positiivsusekristallid ja väeesemed.

- Sidruni essentsiga küünlaid põletatakse, kui soovitakse keskenduda, mõtteid selgeks teha.

- Sidruniküünlaid põletatakse ükskõik millises toas majapidamises, kui soovitakse seda puhastada negatiivsest Aurast. Sidruni essents on Aurat puhastava toimega.

- Sidruniküünlaid põletatakse magamistoas, kui arvatakse, et inimene on ära sõnutud. Sidruniküünalt põletatakse Uue kuu loomisest Täiskuuni igal õhtul tund-kaks, et vaikselt eemaldada hinges olevad blokaadid.

- Sidrun on suurepärane universaalne Auratervendaja. Olgu sul vaja ennast tervendada, kristalle puhastada või kodu energiaid uuendada. Kasuta Sidruniküünalt vahel Salvei asendamisel. Kui sul ei ole Salveid käepärast, siis võta Sidruniküünal/ Sidruni eeterlik õli või hoopis Ingveri eeterlik õli. Kuid ära Salveid täiesti eemale endast jäta, tegemist on siiski hädavajaliku taimega.

- Sidruniküünla aurutamine kodus on sinu hingele väga kosutavaks teraapiaks. Sidruniküünal aitab sinu sisemisi konflikte vaigistada, aidates nendele konfliktidele lahendusi ja selgitusi leida. Kui sa tunned, et sinus on mäss või segadustunne, siis on mõistlik lasta Sidruniküünal end tervendada. Ole selles ruumis, kus sa põletad seda õli või kasuta enda kehahoolduses seda õli. Lase sellel enda sees valitseval segadusel ära kaduda.

Täispikka artiklit küünalde kohta saad lugeda SIIT.

TÄHELEPANU: KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!

Kõik meie e-poe valikus olevad küünlad leiad SIIT.

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, keskmine küünal ca 60h
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.