Menüü
Ostukorv

VANILJE küünal

VANILJE küünal VÄEESEMED
VANILJE küünal
10.90€
Maksudeta: 8.93€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VANILJE küünal

Võimalikud valikud

VANILJE on väga kaunis taim, mille aroom on väga mõnus ja meeli tervendav. Vanilje sümboliseerib armastust, romantikat, sensuaalsust, kirge ja uudsust. 

Vaniljeküünlaid saab kasutada väga mitmel erineval moel kaitsmaks ennast, perekonda ja kodu:

- Põleta Vaniljeküünalt enda kodus, kui sa tunned, et sa soovid kodust atmosfääri armastusväärsemaks ja romantilisemaks muuta. Väga kasulik on Vaniljeküünalt põletada siis, kui sa soovid enda ja kaaslase vahele paremat läbisaamist.

- Vanilje küünlaga on sul võimalik aktiveerida enda elus armastuseõnne, eriti siis, kui oled vallaline. Vanilje viib omavahel kokku Kaksikleeke. Põleta seda regulaarselt ja hoia samal ajal Vanilje küünla kõrval ka Kuukivi kristalle. Näiteks chipskristallidega saad luua Vanilje küünlale küünlaaluse ja põletada seda armastusealtaril (või kodu Lääne-ilmakaares). Samal ajal, kui küünla põlema sead keskendu Kaksikleegiga kohtumisele.

 - Vaniljeküünla põletamisega kanduvad sinu koju selle taime energiad, need vaigistavad pinget ja stressi, eriti suhtes esinevat pinget. Kui omavahel ei saada hästi läbi või pisitülid on rikkunud oskuse üksteist nautida ning teineteisega rahul olla, siis Vaniljeküünal on väga kasulik. See aitab keskenduda partneri headele külgedele, mitte tema vigadele või olnud probleemidele. Vaniljeküünalt põletades soovi alati midagi, mis on seotud armastuse ja suhtega. Kui sa oled suhtes, siis soovi oma suhtesse paremaid aegu, vallalisena seda, et kohtuksid kunagi oma hingesugulasega. Põleta küünlaid alati tähendusrikkalt.

- Põleta küünalt enda magamistoas, kui soovid Vanilje rituaalijõudu kasutada hea une tagamiseks või romantilisema õhkkonna saavutamiseks.

- Põleta Vaniljeküünalt Noore Kuu loomise ajal, et see aitaks sinu ellu armastust ligi kutsuda. Sobib põletamiseks nii vallalistele kui ka suhtes olijatele. Vaniljeküünal toob uut armastust vallalistele ja suhtes olijatele head suhteõnne.

- Väga kasulik on Vaniljeküünalt kinkida sellele, kellele soovid armastuse õnne anda. Vaniljeküünal sobib väga hästi kokku Mango Kaltsiidi ja Kuntsiidi kristalliga. Kui neid kahte kristalli Vanilje küünla kõrval hoida, siis need aitavad armastuse energial tekkida ja suurendada suhteõnne.

- Vaniljeküünalt põleta siis, kui sa soovid enda Südametšakrat tervendada. Kui sa tunned, et sa vajad tervendust, emotsionaalset tasakaalu ja armastust tunda, siis selle küünla vägi aitab sind.

- Põleta Vaniljeküünalt siis, kui kosmilised väed toovad välja armastuseenergia, portaali või välja.

- Vaniljeküünla põletamine on kodu Feng Shui teraapia tegemise järgi kõige kasulikum Edela ja Lääne ilmakaares põletamiseks. Seal asuvad kodu armastuse, läbisaamise ja romantika kanalid. Vanilje küünla põletamine aitab neid ilmakaari tervendada.

- Vaniljeküünla lõhn aitab eemaldada närvilise õhkkonna ja on soovitatav põlema panna siis, kui majja on tekkinud riid, närvilisus, stress või lausa agressiivne käitumine. Vaniljeküünal aitab puhastada sinu kodust ja su pereliimetest stressi.

Täispikka artiklit küünalde kohta saad lugeda SIIT.

Kõik meie e-poe valikus olevad küünlad leiad 
SIIT.

TÄHELEPANU: KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!
VANILJE on rituaalitaim, mida hakkasid põletama ennekõike asteegid, et eemaldada hinge kogunud stressi ja närvilisust. Peale selle on Vanilje tea..
3.70€
Maksudeta:3.03€
Kõik Ahhaadilised, millel on Druzy kristallid, näevad välja erinevad, kuna Maa on need ise loonud.VALGE DRUZY AHHAAT on sisemise rahu j..
123.39€
Maksudeta:101.14€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
19.90€
Maksudeta:16.31€
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
6.00€
Maksudeta:4.92€
VANILJE on rituaalitaim, mida hakkasid põletama ennekõike asteegid, et eemaldada hinge kogunud stressi ja närvilisust. Peale selle on Vanilje tea..
2.90€
Maksudeta:2.38€
Ingveril on oskus puhastada kõike seda, mis teeb halba ja liiga. Kui kombineerida nii võimsa taime õli ja essents Apelsiniga, siis sellest t..
10.90€
Maksudeta:8.93€
MUST küünal
Enim müüdud
MUSTA küünalt kasuta siis, kui sa soovid kaitset luua, halba õnne eemaldada ja millestki vabaneda. Musta värvi küünlaid kasutatakse ..
9.90€
Maksudeta:8.11€
ROHELIST küünalt saab kasutada väga mitmel erineval moel kaitsmaks ennast, perekonda ja kodu: - Roheline küünal kannab endaga kaasas küllusega, ..
9.90€
Maksudeta:8.11€
EPIDOOT on enda olemuselt väga kauni sügavrohelist või samblarohelist tooni. Epidoodi kristalli seest võid leida mustjaid kuni valgeid triipe ja ..
6.10€
Maksudeta:5.00€
PRENIIT on ilus rohekas kristall, mis tavaliselt on läbikumava tekstuuriga. Preniit võib olla heleroheline kuni tumeroheline, mille seest võib lä..
1.50€
Maksudeta:1.23€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.