Menüü
Ostukorv

APOFÜLLIIT tipud

APOFÜLLIIT tipud KRISTALLID
APOFÜLLIIT tipud
8.90€
Maksudeta: 7.30€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: APOFÜLLIIT tipp

Võimalikud valikud

Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu tipu juurde.

APOFÜLLIIT on teada-tuntud meditatsiooni, Inglite ja armastuse kristall. Apofülliit on kristall, mis aitab teadvustada kõike seda, milleks inimese hing on võimeline ja mida me suudame endale antud saatuse teega luua ning teha. Seega Apofülliit aitab sul endal avastada iseenda sees olevaid andeid, seejärel aitab see aga tee leida selleni, kuidas neid arendada. Apofülliidi kristalle üldjuhul ei poleerita ja neid kasutatakse, kas ebakorrapärasekujulise kristallina või geoodina. Apofülliidi tükke on mugav kaasas kanda, kristallikomplektidesse lisada või neid käes hoida mediteerimise ajal. Apofülliidi kristall on kas läbipaistev või tuhm valge. Apofülliit tuleb meile Islandilt, Gröönimaalt või Tšehhist.

INGLID

Apofülliidi kristallid on seotud Inglitega, kuna sellel kristallil on oskus avada dimensioonid, läbi mille Inglitel on võimalik meiega kontakteeruda. Sellel samal eesmärgil võib Apofülliidi kristalli enda voodi kõrval, voodi all või padja kõrval hoida. Apofülliit sobib ideaalselt selgeltnägemise, intuitsiooni, ingli või astraal rännaku kristalli komplektidesse lisaväe andmiseks. Kui Apofülliidi kristall on sinu lähedal, hakkab see automaatselt sinu ja sinu Ingli vahel kontakti looma. Apofülliidi kristall on võimsa energia väega, seega see toimib ka täiesti eraldiseisvalt, küll aga alati ühesuguse toimega kristalle viiakse kokku veelgi võimsama jõu saavutamiseks. Kui Apofülliidi kasutatakse kristallikomplektides, siis asetatakse see otse teiste keskele, kuna sellel on oskus võimendada samalaadse energiaga kristalle.


TEISED APOFÜLLIIDI KASUTAMISE VÕIMALUSED:

- Apofülliit aitab spirituaalset energiat tuua, taastada jõuvarusid, kui on toimunud energia-vampiirlus ja avada Kolmandat Silma. Selleks asetatakse Apofülliidi tükk otse otsmikule ehk Kolmandale Silmale ja mediteeritakse sellega koos. Kui meditatsiooni minek on uus asi, siis lihtsalt puhatakse silmad kinni ja lastakse Apofülliidi kristallil toimida. Sellise puhkamise ajal võid hakata visioone nägema, seega ole tähelepanelik, mida sulle räägitakse. Apofülliidi hoidmine Kolmanda Silma kohal aitab Inglitel sõnumeid tuua. Peale spirituaalse energia taastamise ja Inglite käest sõnumite saamise, aitab Apofülliidi meditatsioon leevendada stressi.

- Apofülliidi kristalli voodi kõrval hoidmine soodustab astraal rännaku nägemist ja peale selle on see kasulik astraali kaitsja, kuna sellel on oskus tuua inimese hing tagasi tema kehasse. Astraal võib olla ohtlik, kui sa kohtud läbi une halbade hingedega, mustade inglite või deemonitega, kes soovivad sinu hinge halbade kavatsuste jaoks ära kasutada. Apofülliit kaitseb sinu hinge varastamise eest ja aitab sul enda kehasse naaseda.

- Apofülliit on ka armastuse kristall ja toimib sellena siis, kui kombineerida kokku teiste armastuse kristallidega. Seega Apofülliidi kristalli võib armastuse kristallide komplektidesse lisada lisaväe andmiseks. Apofülliit aitab armastust ligi tõmmata, tugevdada seda või suhteid parandada. Asetage alati Apofülliit otse teiste kristallide keskele, kuna sellel on oskus võimendada tema lähedal olevaid kristalle.

- Apofülliidil on oskus asju peita, saladusi hoida, seega hoidke Apofülliidi kristalli selle objekti või isegi rahakarbi juures, et keegi ei avastaks seda.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Apofülliidi kristalli kasutatakse järgmistele probleemidele kristalliteraapia andmiseks:

Silmade väsimus, silmade nõrkus, silmahaigused (selleks hoitakse Apofülliidi kristalli tükki silmalau peal ja puhatakse). 

KOLMAS SILM, KROONTŠAKRA, TÄHETŠAKRA

Kolmas Silm (otsmiku kohal), aitab avada Inglitele dimensiooni, mis omakorda aitab neil Aurasse pääseda. 

Kroontšakral võib samuti Apofülliiti kasutada, kui soovitakse endale seatud tõketest lahti saada. Näiteks, sa ise ei luba endal õnne tunda, kuna sa tunned, et ei ole seda ära teeninud (sellisel juhul sa sead ise endale ebavajalikke piire). Kroontšakra tervendamiseks hoitakse Apofülliiti voodis peatsi juures senikaua, kuni oled oma piirangust vabaks saanud. Kui piirang on kadunud, siis puhastatakse kristall ja asetatakse Ingli komplekti.

Kui Apofülliiti on kasutatud nende kahe Tšakra täielikuks puhastuseks ära ja ka selle kasutaja on edukalt enda Aura korda saanud, saab Apofülliidiga avada Tähetšakrat. Tähetšakra kuulub seitsme põhitšakraga võrreldes kõrgema astme Tšakrasüsteemi. Tähešakra asub meie füüsilisest kehast väljapool, otse meie pea ehk Kroontšakra kohal. Tähetšakra asub Auraväljas ja on ühendatud kõigi teiste meie Tšakratega. Tähetšakra on seotud universumiga, spirituaalsusega, ebamaisega ja visioonidega. Seda Tšakrat aktiveerides suudad sa näha endast kaugemale ja võtta vastu universumist tulevat informatsiooni.

APOFÜLLIIDI ELIKSIIR "ASTRAAL"

Kasuta vaid vee-elisksiiri eesmärgil võtud Apofülliiti ja valmista sellest endale võimas astraali avaja. Valmista eliksiir vahetult enne magama minekut umbes tund ennem. Hoida Apofülliiti vee klaasi sees nii, et kõige tipulisem ots oleks suunaga ülesse. Apofülliit peab seisma vee sees vähemalt 20 minutit ja seejärel tuleb see ära juua enne magama minekut. Apofülliidi eliskiir avab sinu Kolmanda Silma astraali jaoks ja seda eliksiiri võib teha igal õhtul, kui sa tunned, et sa soovid seda teha. Kui Astraali ei koge, siis puhastab Apofülliit järelikult sinu Kolmandat Silma ja Kroontšakrat. Seega ära kaota lootust, kui sul läheb astraali nägemiseks palju aega vaja. Pea meeles, et kõik juhtub vaid siis, kui sa oled tõeliselt selleks valmis ja järelikult on sul vaja veel enda spirituaalses kehas muudatusi teha.

Puhasta Apofülliiti Salvei suitsuga või põleta Roosi küünaltõli või viirukit.
ROOS küünal
Enim müüdud
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja sellest, ..
19.00€
Maksudeta:15.57€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
51.00€
Maksudeta:41.80€
APOFÜLLIIT on teada-tuntud meditatsiooni, Inglite ja armastuse kristall. Apofülliit on kristall, mis aitab teadvustada kõike seda, ..
137.00€
Maksudeta:112.30€
ROOSA TURMALIIN KVARTSIS ripats (hõbe)
AINUEKSEMPLAR
ROOSA TURMALIIN KVARTSIS toob armastust, õnne ja rõõmu. Kutsub ligi häid inimesi, kogemusi ja hetki.Roosa Turmaliin Kvartsis on kahe kristalli ..
90.80€
Maksudeta:74.43€
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hing..
1.30€
Maksudeta:1.07€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
2.00€
Maksudeta:1.64€
AHHAAT poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid,..
2.50€
Maksudeta:2.05€
AKVAMARIIN poleeritud
Enim müüdud
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
10.60€
Maksudeta:8.69€
APATŠI PISAR on üks Musta Obsidiaani liikidest, mis on omakorda vulkaaniline klaas. Apatši Pisarat võib leida vulkaanilistest piirkonda..
0.80€
Maksudeta:0.66€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.