55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

KARMA viiruk (12 tk pakis)

  • 4.90€

Toote detailid

  • Mudel: KARMA viiruk (12 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


Viiruk "KARMA" juba ütleb enda nimega ära seda, mis on selle viiruki toime. Tegemist on viirukiseguga, milles on kasutatud väga palju erinevaid tervendavaid, kahjulikke energiaid puhastavaid ja positiivseid energiaid kasvatavaid taimi. Kõik taimed viirukis on sinu isiklikule Karmaenergiale vaid kasutoovad. Tegemist on salapärase viirukiseguga, mille koostisosad on ainulaadse retsepti kaitsmise tõttu salastatud. Võime vaid öelda, et tegemist on 100% taimseviirukiga. 


VIIRUKID on valmistatud rituaalitaimedest ja nende essentsidest. Need on valmistatud selleks, et läbi taimeessentsi tuua esile teatud energiad, mida saab maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Seetõttu on nende põletamine ka väga oluline protsess.


Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb millise taimeessentsist see koosneb, kuid need kõik töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on inimese Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsena. 


KARMAVIIRUK


- Karmaviirukit on kasulik paar korda kuus kasutada. Kui on soovi, siis võib seda ka tihedamini kasutada, kuid paar korda kuus on lausa vajalik. Vajalik selleks, et enda isiklikku Karmaenergiat tervendada, puhastada ja positiivsemaks muuta.


- Karmaviiruk äratab sinus endas üles oskuse Karmaseaduse järgi elada. Karmakartlik inimene teeb enda elus kõige armastavamaid ja heatahtlikemaid samme. Karmaviirukis on taimede segu, mis äratavad sind üles olema tänasest "minast" homme juba parem "mina", aidates sul ise märgata, mida sa valesti teed ja milliste sinu enda tegude tagajärjeks võib olla ebaõnn.


- Põleta Karmaviirukit enda lähedal, kui soovid spirituaalselt kasvada. Kui soovid spirituaalset kasvu kiirendada, siis  Karmaviirukil on olemas vägi, mis aitab sind valgustada.


- Karmaviirukit põletades on võimalik viia läbi meditatsioon. Mediteerimise ajal küsi iseenda käest: "Mida ma valesti teen?" ja visioonid võivad sinuni saabuda. Karmaviiruk avab kõiki Tšakaid, aidates energiatel sinu sees liikuda ja sul endal tajuda, mis on sinu enda põhjustatud ebaõnn.


- Karmaviiruki põletamisel võid sa tunda end väga ebamugavalt ja see lõhn võib sind eemale tõugata. See juhtub vaid sellisel juhul, kui sa sellel samal päeval oled teinud midagi, mis toob sulle tulevikus halba Karmat. Kui sa ei tunne ebameeldivat tunnet, vaid head, siis sellel samal päeval sa ei ole loonud halba Karmat.


- Seda on väga kasulik teada, selle järgi on sul võimalik ise tajuda, kas täna oled käitunud endale kasulikult või mitte.


- Soovitan seda põletada vähemalt mitu korda kuus selleks, et sa saaksid energiat enda valgustamiseks ja spirituaalset kasvu soodustavat väge juurde.


Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on viiruki jaoks vaja spetsiaalset viirukialust. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väge edasi nii sulle kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.


Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see


Viirukeid on võimalik konkreetsete eesmärkide nimel kasutada ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi, paljudel viirukitaimedel on mitmeid omadusi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada konkreetselt seda, mida soovid. Näiteks, kui soovid, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui soovid armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele. Siinkohal tuleb sul arvestada taime omadusi.


Viiruk asetage suitsema enda kristallide kõrvale, kui soovite neid puhastada. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsuse ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. Rituaalitaime soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.

Sildid: KARMA, Väeesemed, viirukid, karma viiruk, karmaviiruk, puhastav, positiivsus, karmaenergia, ebaõnn, sprituaalsus, valgustamine, meditatsioon

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja