Menüü
Ostukorv

MUST YERBA SANTA rituaalitõrvik

MUST YERBA SANTA rituaalitõrvik VÄEESEMED
MUST YERBA SANTA rituaalitõrvik
17.10€
Maksudeta: 14.02€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MUST YERBA SANTA rituaalitõrvik

MUST YERBA SANTA rituaalitõrvik on kordades tugevam kui klassikaline Yerba Santa rituaalitaim. Lisaks Yerba Santa kasulikele omadustele aitab see ülimalt kiirelt vabastada negatiivsest, stressist täidetud ja madalast energiast ning halvast õnnest. Aitab kiiresti liikuda 3D energiast 5D energiasse, kiirendades igasugust progressi ning seda eelkõige spirituaalsel tasandil. Puhasta Musta Yerba Santa rituaalitõrviku suitsuga kogu iseenda Auraväli, elamine ja töökeskkond ning naudi head õnne.

Puhasta enda energiaväli ehk Aura Musta Yerba Santa rituaalitõrvikuga. Tegemist on taimse tõrvikuga, mis vabastab sinu Aurast absoluutselt kõik vanad kihid, tõekspidamised, valu, trauma, stressi ja madala energia, mis takistab sul tingimusteta armastada. Tegemist on hingelise suurpuhastajaga, mis aitab sinu hingel elust õppida, vabaks lasta ning edasi liikuda. Seda kasutatakse spirituaalseks transformatsiooniks, parema mina-isiku välja toomiseks. Ei ole vahet, mida sa oled enda elus läbi elanud, peamine on see, kuidas sa sellest õpid ja edasi liigud. Must Yerba Santa on sinu hinge kasvataja ja edasiviija. See ei lase sul kinni olla, see laseb sul kasvada ja Auraväljal armastusse kujuneda. Sea Must Yerba Santa suitsema küünlast (parim on selleks kasutada Kaneeli küünalt) ja seejärel puhasta selle suitsuga kogu enda keha. Sinu Auraväli on keha ümber ja seetõttu tuleb seda puhastada, et tervenemine ja kasvamine saaks sinus toimuda. 

YERBA SANTA on tervendava ja kaitsva toimega rituaalitaim, mis võiks kindlasti igaühel olemas olla. Yerba Santa on pärit Ameerika pärismaalaste ehk indiaanlaste traditsioonidest. Yerba Santa ehk püha taim on meeldiva aroomiga, mis on paljude jaoks koheselt tuju parandava ja tervendava mõjuga.

Seda taime kasutatakse erinevaks otstarbeks: Auraväljale kaitsekihi loomiseks, spirituaalsete rünnakute eest kaitsmiseks, kosmiliste negatiivsete energiate eest kaitsekilbi loomiseks, julguse suurendamiseks, piirangute seadmiseks, distsipliini loomiseks, spirituaalsete annete, nagu näiteks selgeltnägemisvõime, esile tõstmiseks, hingedega suhtlemiseks, telepaatiliseks rännakuks, intuitiivse häälega kontakteerumiseks ja armastuseõnne suurendamiseks.

Yerba Santa on rituaalitaim, mida mina kasutan visioonide esilekutsumiseks, kui mul on vaja midagi kiirelt ja kohe teada saada. See viib mind automaatselt sellisesse seisu, kus mul on võimalik saada vastuseid minus tekkinud küsimustele.

Endale tugeva Aurakaitsekilbi loomine

Tegemist on taimega, mis aitab sinu ümber luua kaitsekilbi, et negatiivne vägi ei saaks sinu elus kõike pea peale keerata. Kui sa tunned, et retrograad tekitab sulle armuasjades probleeme või rahaasjades või sul on probleeme kellegi konkreetse inimesega, siis puhasta oma Auravälja Yerba Santaga.

Võta rituaalitõrvik kätte, pane see otsast põlema. Lase sellel ca 10 sekundit põleda, seejärel raputa või vajuta leek kustu ja lase Yerba Santal suitseda. Kui rituaalitõrvik suitseb, siis liiguta seda ümber oma keha. Puhasta suitsuga kogu oma keha, seeläbi puhastub sinu Auraväli. See vabastab kosmilist negatiivset energiat, mille oled endasse haaranud ja loob tugeva kaitsevälja, mis ei lase negatiivsel energial sinu Auravälja siseneda.

Südametšakra, suhteelu, armastuseõnn ja eelmiste elude Karma

Yerba Santa suudab puhastada Südametšakrat, mis on seotud inimese armuasjadega, suhetega, tunnetega, emotsioonidega ja eelmiste elude suhtekarmaga. Yerba Santaga oma Auravälja puhastades puhastub ka Südametšakras olev negatiivne energia ja isegi eelmiste elude Karma. Regulaarne Yerba Santa kasutamine, kas koduse energia puhastamiseks, meditatsioonis või mingi seisundi taastamiseks, aitab kaasa sinu Südametšakra tervendamisele. Kui sa hoiad seda rituaalitaime käes, siis selle suits jõuab sinu Südametšakrani.

Yerba Santa aitab parandada sinu armuelu, lõpetades suhtedraamad, vabastades sinu suhte kohal olevat ebaõnne, aktiveerides suhteõnne ja tuues endaga kaasa häid aegu. Yerba Santa aitab sind näiteks ette valmistada uue armastuse tulekuks. Kui sa oled vallaline ja soovid enda kõrvale kaaslast, siis puhasta oma Auravälja Yerba Santaga vähemalt korra kuus, et hoida enda Südametšakra aktiivsena. Mida aktiivsem see on, seda kiiremini leiad sa enda ellu õige kaaslase. Aktiivne Südametšakra kutsub ligi hingesugulast.

Puhasta Yerba Santaga end halbade inimeste energiajälgedest ja oma kodu või keskkonda väga halbadest sündmustest

Tegemist on rituaalitaimega, millega on võimalik lahti saada väga rasketest, halbadest, õnnetutest ja probleeme tekitavates energiatest. Kui oled kogenud midagi väga halba, sulle on liiga tehtud või sinu peale on häält tõstetud, siis puhasta Yerba Santaga kiirelt enda Auravälja. See aitab vabastada seda, mis sinuga on juhtunud.

Kui soovid puhastada oma kodu eelmistest omanikest, kes on jätnud sinna väga halva energia, siis Yerba Santaga on võimalik seda teha. Puhasta igakuiselt Yerba Santaga enda kodu seni, kuni tunned end kodus hästi ja positiivsena.

Kui sa oled pidanud koos viibima kellegagi, kes sulle on väga halvasti mõjunud, siis koju jõudes puhasta esimese asjana enda Auraväli Yerba Santaga. See aitab taastada sinu sisemise tasakaalu ja harmoonia.

Luupainajate vabastamine

Yerba Santa aitab deemonlikke energiaid eemal hoida ja on väga kasulik luupainajate vabastamisel. Kui sa nägid öösel unes luupainajat, deemonit, halbu hingesid või midagi väga hirmsat, siis puhasta hommikul esimese asjana enda Auraväli ja oma voodi Yerba Santaga. Käi suitseva rituaalitõrvikuga oma magamistoas ringi, et blokeerida halbade energiate sisenemist sinu isiklikku ellu. Yerba Santa loob sinu ümber ja magamistuppa kaitsekilbi, et deemonlikud energiad ei saaks sinu koju siseneda.

Muuda end intuitiivseks ja lase visioonidel tulla

Yerba Santa on selgeltnägijate rituaalitaim, millega on võimalik kutsuda esile visioone, luua teise inimesega telepaatilist sidet, jõuda astraalrännakusse ja saavutada kõike muud spirituaalset. Yerba Santat põleta meditatsiooni ajal või siis, kui soovid kellegagi teispoolsusest kontakti luua. See taim aitab näha nägemusi, tuua esile tulevikuvisioone ja muuta sind intuitiivsemaks.

Regulaarne Yerba Santa põletamine aitab kaasa ülemiste Tšakrate aktiveerimisele. See tähendab seda, et see muudab sind iga kord, kui sa seda tõrvikut kasutad, spirituaalselt võimekamaks. Seetõttu on väga oluline Yerba Santa rituaalitaime omada, kusjuures seda ei ole alati saada. Tegemist on taimega, mille kasvatamine ei ole lihtne ja seetõttu õib see tihtipeale osutada defitsiidiks.

Koduenergiate puhastamine ja uue energia loomine

Miks on Salvei number 1 energiatervendaja? Kuna Salvei puhastab absoluutselt kõik segavad ja seisma jäänud energiad, millel ei ole hea toime. See on madala energia eemaldaja. Seetõttu kasutatakse seda alati esimesena ning kui Salvei puhastus on tehtud, siis toimivad teised energiad tõhusamalt. Ilma selleta jääb alles madal energia, mille peale ei saa positiivsust, õnne ega armastust energeetiliselt ehitada. Peale seda kasuta taime, mille energiat soovid luua enda ümber.

Seega 1. samm - Salvei. 2. samm - vabalt valitud taim. 3. samm - Palo Santo (energiate kinnitamiseks). Kui teed kodupuhastust sellises järjekorras on see ideaalne ja nii saad soovitud tulemused kõige kiiremini. Salvei teeb energiad puhtaks, vabalt valitud taim annab sulle selle, millest unistad ning Palo Santo võimendab ning annab juurde lisajõudu.

Kasuta Yerba Santa rituaalitaime kindlasti nendes maagiates või rituaalides, elle taime vägi on unikaalne ja seda ei ole võimalik asendada. 

Tehniline
Mõõdud Tõrviku pikkus ca 9 cm.
YERBA SANTA on tervendava ja kaitsva toimega rituaalitaim, mis võiks kindlasti igaühel olemas olla. Yerba Santa on pärit Ameerika pärismaala..
17.40€
Maksudeta:14.26€
SALVEI ja YERBA SANTA on kaks rituaalitaime, mis aitavad ära puhastada need energiaid, mis takistavad kasuliku, vajaliku ja ..
24.20€
Maksudeta:19.83€
DRAAKONI VERI rituaaltaim on valmistatud Draakoni verepuust. Kui soovid puhastada Auravälja, siis parim selleks on draakoni vere tõrvik. See aita..
24.80€
Maksudeta:20.33€
KÕRBE SALVEI on klassikalise Salvei üks liikidest, millel on kõik Salvei omadused olemas, lisaks sellel on ka lisaväärtused, mistõttu on ..
17.64€
Maksudeta:14.46€
VIKERKAARE HEMATIIT sõrmus
Enim müüdud
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
4.90€
Maksudeta:4.02€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaim..
19.00€
Maksudeta:15.57€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaim..
16.00€
Maksudeta:13.11€
KUUSE eeterlik õli pärineb Euroopa metsa kuuskedest ja selle kasutamine võib sind justkui muinasjutulisse metsa viia. Kuuse eeterlik ..
16.00€
Maksudeta:13.11€
SALVEI ja ROSMARIINI rituaalitõrvikuga on võimalik puhastada nii enda meeli, keha, kodu kui ka kristalle. Seda rituaalitõrvikut kasuta, ku..
23.90€
Maksudeta:19.59€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.