Menüü
Ostukorv

SANDLIPUU ja NAG CHAMPA viiruk

SANDLIPUU ja NAG CHAMPA viiruk  VÄEESEMED
Uus
SANDLIPUU ja NAG CHAMPA viiruk
4.90€
Maksudeta: 4.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SANDLIPUU ja NAG CHAMPA viiruk

SANDLIPUU on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga närviliseks ja rahutustunne on sinu sisse tekkinud, siis kindlasti leia aega selleks, et Sandlipuu viirukit põletada. Sandlipuu on iidne väetaim, mida on juba väga kaua kasutatud erinevate maagiate või puhastusrituaalide võimsamaks muutmisel. NAG CHAMPA toob armastuseenergiat, muudab atmosfääri armastusväärsemaks, sensuaalsemaksromantilisemaks ja rõõmsameelsemaks. Toob positiivsust ja parandab tuju.

Nag Champa kohta saad pikemalt lugeda SIIT.

SANDLIPUUVIIRUK

Sandlipuuviirukit põletatakse, kui soovitakse puhastada kodu Aurat, kristallide või väeesemete Aurat.

- Põletage viirukit siis, kui teil on käinud kodus külaline, kes on toonud halbu uudiseid või on toonud majja riiu. Sandlipuu aitab kodust halva õnne eemale peletada ja aitab külalisel selle endaga kaasa võtta.

- Sandlipuu on väga universaalne, nagu on ka Salvei, ja seega on võimalik selle viirukiga puhastada ükskõik milliseid kristalle. Küll soovitan Sandlipuuviirukiga puhastada neid kristalle, mille eesmärgiks on kaitsta negatiivse energia eest, hoida ära midagi halba ja muuta inimest või keskkonda tugevamaks. Seega on Sandlipuuviiruki põletamine kaitsekristallide kõrval väga kasulik. Hoia seda viirukit suitsemas nii enda ehete kõrval kui ka koju loodud kaitsekristallide juures.

- Sandlipuuviirukit on kasulik põletada siis, kui soovid kõiki oma kristallehteid korraga puhastada, sul ei ole neid väga suures koguses ja kõik on erineva toimega. Hiljem aga soovitan kõiki kristalle puhastada just talle määratud spetsiaalse viirukiga, mis on seotud kristallehte energiaga.

- Aitab eemale peletada needusi, ärasõnumist ja puhastada kodu halba Karmat.

- Sandlipuuviirukit põleta Noore Kuu loomise ajal, et see saaks sinu kodust ära puhastada energiad, mis takistavad sinu unistuste ja soovmõtete elluviimist. Põleta seda veel eriti siis, kui sa soovid selle Kuu faasi ajal teha erinevaid soovide rituaale ja maagiaid. Sandlipuu teeb sinu kodu energia tervemaks, et soovid saaksid üldse õigesse kohta teele saadetud läbi maagiliste tegevuste. 

- Kui saadate mõnda soovidemaagiat teele või tegelete soovide meditatsiooniga, siis laske Sandlipuuviirukil samal ajal Teie kõrval suitseda. Sandlipuu aitab soovidel teele minna ja Inglitel teie sõnumeid kuulda.

- Kui sinu eluteele ilmnevad takistused, on mõistlik end suure huku ja probleemide eest kaitsta. Selleks põleta samal ajal Sandlipuuviirukit ja eeterlikku õli. Sandlipuu on väga väärtuslik taim, mis on läbi aegade olnud spirituaalses maailmas kõrgel kohal oma kaitsva, õnnetoova ning energiaid tasakaalustava omaduse tõttu. Soovitan õlilambi sees põletada eeterlikku õli kasvõi igapäevaselt ja vähemalt korra päevas ka viiruk põlema seada. Tee seda kindlasti siis, kui tunned, et oled lootuse kaotanud või oled hirmul oma tuleviku pärast. Sandlipuu aitab vabastada selliseid mõtteid sinu peas, mis võivad viia sind eksiteele ja vabastavad ka segadustunde ning aitab näha sul kõike selgelt. Sandlipuud võid kasutada ka selleks, et ennetada sääraste probleemide esile tulekut.

Sakraaltšakrat aitab aktiveerida ja tervendada Sandlipuu viiruki põletamine või Sandlipuu eeterliku õli aurutamine. Tee seda enda lähedal näiteks kodus olles või kui sul avaneb võimalus töökeskkonnas neid kasutada, siis kindlasti tee seda, sest Sandlipuu sümboliseerib eluga edasi liikumist, suurendades motivatsiooni, aidates pingutada ja mitte sellest kõigest ära väsida. Kuna Sandlipuu on seotud tugevasti Sakraaltšakra energia tõstmisega, siis sellest on väga palju kasu just tööalaselt. See suurendab head õnne ja annab võimaluse tööalaselt paremaid tulemusi saavutada. See hoiab positiivset suhtumist üleval ning hoolimata olukorrast, millega sa silmitsi seisad, aitab see säilitada väga tugeva vastupidavusvõime ning motiveerib üha enam tegutsema parimate tulemuste saavutamise nimel. Seega Sandlipuud on kasulik kasutada nii kodus kui ka töökeskkonnas. Soovitan kindlasti!

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.

Koduenergiate puhastamine ja uue energia loomine

Miks on Salvei number 1 energiatervendaja? Kuna Salvei puhastab absoluutselt kõik segavad ja seisma jäänud energiad, millel ei ole hea toime. See on madala energia eemaldaja. Seetõttu kasutatakse seda alati esimesena ning kui Salvei puhastus on tehtud, siis toimivad teised energiad tõhusamalt. Ilma selleta jääb alles madal energia, mille peale ei saa positiivsust, õnne ega armastust energeetiliselt ehitada. Peale seda kasuta taime, mille energiat soovid luua enda ümber.

Seega 1. samm - Salvei. 2. samm - vabalt valitud taim. 3. samm - Palo Santo (energiate kinnitamiseks). Kui teed kodupuhastust sellises järjekorras on see ideaalne ja nii saad soovitud tulemused kõige kiiremini. Salvei teeb energiad puhtaks, vabalt valitud taim annab sulle selle, millest unistad ning Palo Santo võimendab ning annab juurde lisajõudu.

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Lisainfo
Lisainfo ca 12 tk.
Tooteid on piiratud koguses.SANDLIPUU küünlal on väga tugevad keskendumist soodustavad omadused - see aitab keskenduda eesmärgile, mille ole..
10.90€
Maksudeta:9.08€
SANDLIPUUKÜÜNLAL on väga tugevad keskendumist soodustavad omadused - see aitab keskenduda eesmärgile, mille oled endale võtnud...
10.90€
Maksudeta:9.08€
SANDLIPUU on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga..
5.20€
Maksudeta:4.33€
SANDLIPUU eeterlik õli aitab immuunsusel tugevneda ja võitleb krooniliste haiguste vastu. Pidurdab keha ja naha vananemist. Soodustab uinumist, s..
16.90€
Maksudeta:14.08€
NAG CHAMPA toob armastuseenergiat, muudab atmosfääri armastusväärsemaks, sensuaalsemaks, romantilisemaks ja rõõmsameelse..
6.00€
Maksudeta:5.00€
Tooteid on piiratud kogusesLA TENE erikollektsioon talisman "AUTO KAITSEKILP" loob kaitsekilbi, et kaitsta autot ja autos olevaid inimesi õnnetus..
25.20€
Maksudeta:21.00€
NAG CHAMPA toob armastuseenergiat, muudab atmosfääri armastusväärsemaks, sensuaalsemaks, romantilisemaks ja rõõmsameelse..
6.00€
Maksudeta:5.00€
La Tene kristallikomplekt "LÕVI" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Lõvi päikesemärgi all sündinu ühed peamis..
14.90€
Maksudeta:12.42€
MAGUS VANILJE JA NAG CHAMPA viiruk aitab aktiveerida armastuseõnne energiaid. Vanilje on armastusetaim, mis loob romantikat, aitab parandada suhteid, ..
4.50€
Maksudeta:3.75€
VANILJE JA NAG CHAMPA viiruk aitab aktiveerida armastuseõnne energiaid. Vanilje on armastusetaim, mis loob romantikat, aitab parandada suhteid, muuta ..
5.30€
Maksudeta:4.42€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.