Menüü
Ostukorv

TAEVALIK viiruk (ca 15 tk pakis)

TAEVALIK viiruk (ca 15 tk pakis)  VÄEESEMED
TAEVALIK viiruk (ca 15 tk pakis)
5.20€
Maksudeta: 4.26€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TAEVALIK viiruk (ca 15 tk pakis)

Viiruki TAEVALIK nimi ütleb juba ära, mis on selle viiruki toime. Tegemist on viirukiseguga, milles on kasutatud väga palju erinevaid tervendavaid taimi, mis avavad spirituaalsed energiad ja soosivad kontakteerumist Inglite ja ebamaisega. Tegemist on salapärase viirukiseguga, mille koostisosad on ainulaadse retsepti kaitsmise tõttu salastatud. Võime vaid öelda, et tegemist on 100% taimse viirukiga.  

TAEVALIK VIIRUK

- Taevaliku viiruki eesmärk on avada sinu jaoks tee Inglite ja hingede maailma. Mis vahe on Inglitel ja hingedel?

Inglid on inimeste või loomade hinged, kelle eesmärgiks on kedagi juhatada, abistada või assisteerida. Hinged on samuti kas inimesed või loomad, aga nende eesmärgiks ei ole kedagi assisteerida. Nemad ootavad järjekorda taassünniks, vahel jäävad vaid enda lähedastele tuge pakkuma. Inglid aga on saanud eesmärgiks veeta terve oma elu missiooni täites, nende taassünd on Ingli näol loonud. Hinged aga liiguvad peagi edasi uude kehasse.

- Taevalikku viirukit saad kasutada selleks, et nendega kontakti luua, neid enda lähedale kutsuda, neile enda palveid ja soovmõtteid edastada. Spetsiaalse taimede segu põletamise tulemusel tekib suits, mis avab nii sinu meeled kui ka portaali nende jaoks.

- Põleta seda viirukit siis, kui soovid neile palveid edastada, abi paluda või ükskõik millisel eesmärgil kellegagi sealsest maailmast kontakti luua. Sobib selleks, et enda kaitseingliga ühendust luua või et surnud lähedasele enda mõtteid edasi anda. Süüta viiruk, sule silmad ning saada palved ja soovid teele. Võid seda kasutada ka meditatsioonis, eriti sellistest, kus on Ingli Aura, Sinise Kvartsi, Opaliidi või Dumortjeriidi meditatsioonikristalle.

Seda viirukit võib põletada igal ajal, kuid teatud Kuu faasid toovad esile energiad, mida sa saaksid enda jaoks ära kasutada.

Kuu viimane veerand

Eriti kasulik on Taevalikku viirukit põletada Kuu viimasel veerandil, kui soovid paluda andestust oma lähedaselt, kes on tänaseks hingede maailmas. Inglitega kontakteeru sellel ajal siis, kui soovid kaitset ebaõnne eest. Saada sellel ajal teele palveid, mis aitaksid hoida sinu elust eemal ebaõnne.

Noorkuu

Põleta sel ajal Taevalikku viirukit, kui soovid edastada palveid ja soove, mis on seotud armastusega ja suhetega. Sellel ajal kuulavad Inglid ja hinged kõige enam just neid palveid ning aitavad sinu ellu juhatust tuua. Kui sa soovid armastust leida või suhetesse tervendust saada, siis sea see viiruk suitsema ning edasta oma soovid.

Kuu esimene veerand

Täiskuueelsel Kuu faasil annab Taevaliku viiruki põletamine jõudu ja tuge juurde kõigele, mida lood või soovid luua. Sellel ajal viirukit põletades suudad sa edastada Inglitele või hingedele palveid, et nad aitaksid sul saavutada seda, millest unistad. Nad annavad sulle jõudu ja motivatsiooni edasi liikumiseks.

Täiskuu

Täiskuu vägi on universaalne maagiate ja rituaalide tegemiseks. Igal Täiskuul on küll oma kindel energia, mis on sellel ajal aktuaalsem, küll aga saab Taevalikku viirukit sellel ajal multifunktsionaalselt kasutada. Põleta seda viirukit täiskuu ajal, et luua oma kaitseingliga tugev kontakt järgnevaks 30 päevaks. Põletamise ajal kanna endaga mõnda kaitseingliga kontakti loomise kristalli, soovitan kanda Ioliiti, Küaniiti või näiteks Sinist Kvartsi.

Leiad kõikide kuufaaside ajad SIIT.

Puhasta ja aktiveeri sellega Inglikristalle

See on üks parimalt ja efektiivsemalt töötavaid viirukeid Inglikristallide puhastamiseks ja nende energiate aktiveerimiseks. Selleks aseta viiruk Inglikristallide lähedale suitsema, esita viirukile palve ja kodeeri see konkreetsel eesmärgil tööle. Näiteks soovi, et see aitaks kristallidel efektiivsemalt tööd teha või vabastada nendesse kogutud negatiivseid energiaid. Võid ka soovida, et kristallid aitaksid sul Inglite maailmaga tugevamat ühendust saada.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.

Koduenergiate puhastamine ja uue energia loomine

Miks on Salvei number 1 energiatervendaja? Kuna Salvei puhastab absoluutselt kõik segavad ja seisma jäänud energiad, millel ei ole hea toime. See on madala energia eemaldaja. Seetõttu kasutatakse seda alati esimesena ning kui Salvei puhastus on tehtud, siis toimivad teised energiad tõhusamalt. Ilma selleta jääb alles madal energia, mille peale ei saa positiivsust, õnne ega armastust energeetiliselt ehitada. Peale seda kasuta taime, mille energiat soovid luua enda ümber.

Seega 1. samm - Salvei. 2. samm - vabalt valitud taim. 3. samm - Palo Santo (energiate kinnitamiseks). Kui teed kodupuhastust sellises järjekorras on see ideaalne ja nii saad soovitud tulemused kõige kiiremini. Salvei teeb energiad puhtaks, vabalt valitud taim annab sulle selle, millest unistad ning Palo Santo võimendab ning annab juurde lisajõudu.

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Tehniline
Mõõdud Viiruki pikkus ca 25 cm.
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidil on väga palj..
24.90€
Maksudeta:20.41€
Pilt on illustratiivne. Pildil olevad  Almadiin Matrix poleeritud, eeterlikud õlid ja viiruk ei kuulu komplekti.VIIRUKIHOIDJA ..
23.20€
Maksudeta:19.02€
REIKIVIIRUK on valmistatud Sandlipuu põhjal, selles on Nag Champa lille õli ja taimepuru. Tegemist on käsitsi valmistatud viirukiga, ..
4.90€
Maksudeta:4.02€
NAG CHAMPA toob armastuseenergiat, muudab atmosfääri armastusväärsemaks, sensuaalsemaks, romantilisemaks ja rõõmsameelse..
5.20€
Maksudeta:4.26€
PETALIIT on hingerahukristall, mis parandab emotsionaalseid haavu, tervendab Südametšakrat ja aitab läbi Inglite hingesugulast lei..
0.90€
Maksudeta:0.74€
VIINAMARJAD on imemaitsvaid viljad, mis on väga toitvad ja inimeste jaoks erilise väärtusega. Viinamarjaseemneõli saadakse viinamarjadest, see pressit..
7.90€
Maksudeta:6.47€
MANDLID on seemned, mida on väga mõnus süüa ja mis on väga toitvad. Küll on aga mandlitest võimalik saada õli, millel on väga palju pakkuda sin..
7.90€
Maksudeta:6.47€
KUUSK on püha puu, mis võimendab kaitseenergiat ning tagab ka hea õnne. Kuusk aitab kaitsta seda, mis on tema lähedal ja kui lisada kuusee..
10.90€
Maksudeta:8.93€
SANDLIPUUKÜÜNLAL on väga tugevad keskendumist soodustavad omadused - see aitab keskenduda eesmärgile, mille oled endale võtnud...
10.90€
Maksudeta:8.93€
PIIBELEHT on armastuselill, mis on tuntud selliste omaduste poolest nagu rahustaja ja pingete maandaja. Piibelehte nimetati rahvakeeli ka ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.