55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

UNENÄOPÜÜDJA silm (sinine, valge, must)

  • 50.80€

Toote detailid

  • Mudel: UNENÄOPÜÜDJA silm (sinine, valge, must)
  • Saadavus: Laos


UNENÄOPÜÜDJAD on väga populaarsed ning seda põhjusega - need kaitsevad sind öösel ja toovad häid ning ettekuulutavaid unenägusid! Sellest teadmisest üksi piisab, et riputada kaunis unenäopüüdja enda magamistuppa. Veelgi parem oleks, kui riputad selle enda või lapse voodi kohale.


Unenäopüüdjad on pärit Ameerika pärismaalastelt ehk indiaandlastelt. Nemad hakkasid unenäopüüdjaid valmistama selleks, et enda magavaid lapsi kaitsta kõige kurja ja halva, ebaõnne ning õudusunenägude eest. Kui me magame, siis meie Auraväli on rohkem avatud kõigele, mis meid ümbritseb, kaasa arvatud halvale energiale. Seetõttu kasutatakse unenäopüüdjaid magamistubades, et kaitsta enda Auravälja kõige eest, mida ei soovita endasse lasta.


Lisaks sellele on mul hea uudis neile, kes soovivad prohvetlikke ehk ettekuulutavaid unenägusid näha - unenäopüüdjad aitavad selliseid unenägusid esile kutsuda. Need ühendavad sind heade, kasulike ning vajalike energiatega. Võid unenäopüüdja külge riputada auguga kristallekristallripatseid või päikeserattaid, mis on kristallidest valmistatud. Need annavad lisajõudu unenäopüüdjale ning aitavad selle energiatööd veelgi efektiivsemaks muuta.


Kui puhastad enda kodu regulaarselt erinevate rituaalitõrvikute, viirukite või eeterlike õlidega, siis puhastuvad ka unenäopüüdjad. Loomulikult võid ka eraldi unenäopüüdjat puhastada. Soovituslikult tee seda siis, kui hakkad õudusunenägusid nägema. 


Unenäopüüdjate puhastamise ja võimendamise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Unenäopüüdja laius on ca 52 cm ja kogupikkus ca 82 cm.

Sildid: UNENÄOPÜÜDJA, unenäopüüdja silm sinine, valge, must, rahu, tasakaal, hea uni, rahustavad unenäod, lapse, uni, unenäod, õudusunenäod, kaitse, sügav uni, energia-deemon, luupainaja, astraalrännak, prohvetlikud sõnumid, ära sõnumine, inglid, hinged intuitsioon, spirituaalsus, auto, vanker, voodi

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja