Menüü
Ostukorv

ROOSA KVARTS bonsai AMETÜST geoodil

ROOSA KVARTS bonsai AMETÜST geoodil VÄEESEMED
ROOSA KVARTS bonsai AMETÜST geoodil
58.70€
Maksudeta: 48.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA KVARTS bonsai AMETÜST geoodil

ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõigil seda kristalli vaja. Kanna seda endaga kaasas, too koduseinte vahele ja kingi neile, kellega soovid armastuseõnne jagada.

Roosa Kvarts on kristall, mis sobib peaaegu et kõigile, kuna Roosa Kvarts on äärmiselt õrna energiavibratsiooniga kristall, mis hakkab sinu Auras tööle nii, et sa esialgu ei pane selle toimet tähelegi. See teeb sellest kristallist väga hea tervendaja, mis aitab eemaldada sinu hingest ärrituvuse, närvilisuse ning liigse emotsionaalsuse, aidates sul olla emotsionaalselt stabiilsem ja tasakaalukam. Roosa Kvartsi mõjutusi hakkad sa tundma alles hiljem, seda sellepärast, et see teeb sinu Auras korrektuure väga ettevaatlikult.

Roosal Kvartsil on inimkonna ajaloos väga pikk minevik. Roosat Kvartsi on leitud inimeste poolt kasutatuna kunagise Mesopotaamia piirkonnas, kus nüüdseks asub Iraak ja nendest Roosadest Kvartsidest valmistatud esemed ulatuvad aega 7000 eKr. See tähendab seda, et teadaolevalt on inimesed vähemalt üle 9000 aasta Roosat Kvartsi enda hinge heaolu tarbeks kasutanud. Igatahes on see üks väga huvitav fakt, mida ma Roosa Kvartsi ajaloo kohta tean. 

Vana-Egiptuse ja Kreeka elanikud kandsid Roosast Kvartsist valmistatud ehteid selleks, et enda ellu kutsuda lapseõnne ja perekonnaõnne. Sama usutakse ka tänapäeval. Roosat Kvartsi peeti juba sel ajal noorendavaks kristalliks, mis ei lase inimese võlul, ilul ja säral kaduda, aidates hoida stressitaset võimalikult madalal, et keha enneaegselt ei vananeks. 

Keskajal kasutati Roosat Kvartsi meditsiinilistel eesmärkidel ja sellest hakati vee-eliksiiri valmistama. Lisaks eliksiirile hoiti seda kristalli ka erinevate taimejookide sees, millega tervendati keha. Juba siis usuti, et Roosa Kvarts suudab tervendada südamehaiguseid ja emotsionaalsest valust tingitud haigusseisundeid. 

Roosa Kvarts on ülim armastusekristall, milles on olemas kõik see, mida sul on vaja. Armastusekristall, mis õpetab sind armastama, armastust vastu võtma, seda austama, jagama ja hindama. Kristall, mille võimuses on sind juhatada suhetealaselt õigele teele, näidates sulle seda, kellele sinu süda peaks kuuluma ja kellele mitte. See on kristall, mis aitab sul suhetealaselt õigeid otsuseid langetada. Kristall, mis äratab sinus üles armastuse, ja seda isegi siis, kui see on sinu sees väga sügaval lukus. Südametšakra kristall, mis aitab südant tervendada, sinu hinges olevale kurbusele või pettumusetundele leevendust tuua. Kristall, millel on oskus kinkida sulle taas lootus, usk ja jõud, mis aitab sul jälle armastusse uskuda. Roosa Kvarts sobib igaühele, nii lapsele, noorele, täiskasvanule kui ka kõrges eas hingele. Roosa Kvarts toob sõprust ja muudab elu lihtsalt kaunimaks. 

Roosa Kvarts on naiselikkuse sümbol ja emadusekristall, mida kingitakse rasedatele või äsja sündinud beebidele nende kaitsemiseks. Roosa Kvartsi võib lisada absoluutselt kõikidesse armastusekristallide komplektidesse, sellepärast et tal on oskus ühendada teisi armastusekristalle ning saata nende sõnumeid universumisse. Roosa Kvarts Feng Shui elemendina sobib ideaalselt töö juurde või kontoriruumidesse, et hoida iseennast teiste halva kriitika ning klatšijuttude eest, mis võivad muuta tööl käimise ebameeldivaks. Roosa Kvarts kaitseb klatšijuttude eest seda, kellele kristall kuulub.

Peale selle on Roosa Kvarts ilumaailmaga tegelejate töökristall. Nii et, sobib kõikidele kosmeetikutele, jumestajatele, juuksuritele või massööridele töökeskkonda. Roosa Kvarts aitab neil ligi tõmmata kliente ning loominguliselt neile oma oskusi edasi anda, et kõik rahule jääksid. Roosa Kvarts koduseinte vahel suurendab perekonna ühtsustunnet, aitab lahendada erimeelsusi, suurendab omavahelist suhtlemist ja usaldust. Roosat Kvartsi võib viia mistahes piirkonda toas, magamistuppa, elutuppa jne.

Roosa Kvarts on igas mõttes võimas armastusekristall, selle universaalsuse tõttu on see suurepärane hinge ja emotsioonide tervendaja. Roosa Kvarts on näiteks väga kasulik inimesele, kes ei oska elu nautida, sellest rõõmu tunda, väikeste asjade üle elus õnne tunda ja neile, kes ei suuda armastusest rõõmu tunda, kuna neile endale pole seda kunagi keegi pakkunud. Roosa Kvarts aitab asendada selle lünga hinges, mis on tundnud ja tunneb siiani puudust armastusest, mis on antud kellegi poolt talle isiklikult. Roosa Kvarts aitab armastusepuudust asendada, seda tühimiku taastada ja täita see armastusega. Näiteks, kui minevikus on olnud palju kellegi poolset tõrjumist ja elu üldse on väga raske olnud, siis Roosa Kvarts aitab sellest kõigest välja tulla. Roos Kvarts aitab teadvustada seda, kui oluline on lasta armastusetundel tekkida ja kui oluline on selle nautimine. Roosa Kvarts aitab tervendada neid hingelisi haavu, mis on selles elus tekkinud või mis on võetud kaasa eelnevatest eludest. Ainuke viis üldse elus armastust tunda on see, kui inimene õpib iseennast armastama. Seda aitab Roosa Kvarts teha, õpetades ennekõike iseendal lubada armastusetunnet tunda.

AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. Rahustab närvilist meelt.

Ametüst on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kasutatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates. Ametüsti leidub väga paljudes kohtades ja seda on suurel hulgal ka saadaval. Ametüsti peamiseks leiupaigaks on BrasiiliaIndiaMehhikoBoliivia ja USA ning paljud teised piirkonnad. Ametüst on Kvartsiline, mille peamiseks tooniks on lavendellilla kuni mustjas lilla. Ametüstis võib leiduda ka valgeid või läbipaistvaid kohti, mis on Mäekristalli osa. Ametüst on oma nime saanud kreeka keelsest sõnast ametusthosmis tähendab "mitte kahjulik" või "toksiinivaba". Seda seetõttu, et Ametüst vabastab hingest viha ja kibestumise ning avab hinge tervenemise poole.

Ametüst on kristall, mis toob spirituaalset energiat sinna keskkonda, kus see eksisteerib lihtsalt kristallina. Ametüst aitab hingel kasvada, areneda ja õppida ning edasi liikuda. Maajumalanna Gaia on andnud maapõue Ametüsti väga palju ja seda sellepärast, et inimesed ei unustaks hinge väärtust, see on ka üks põhilisemaid omadusi, mida Ametüst endaga kannab.

Kui oled uus kristallide maailmas, siis Ametüst on üks nendest kristallidest, mida hakatakse kasutama enda kodu Aura tervendamisel. Ametüst aitab, nagu ka Mäekristall seda teeb, Aurast eemaldada teatud energiad, mis siis takistavad teistel kristallidel korralikult tööd teha. Ametüst vabastab liigse materiaalsuse ja avab hinge olema avatud kõigele, mis elul talle pakkuda on.

Hoia Ametüsti lastetoas, et lapsele anda hinge rahu ning tasakaalustada tema äkilist loomust. Ametüst sobib neile, kes on üliaktiivsed ja ei oska enda energiat kuidagi ära rakendada.

Ametüst on üks olulisemaid tervenduskristalle, mis võiks kristallihuvilisel olemas olla. Ametüstil on väga mitmekülgne jõud ja see on kristall, mis avab enda sees täpselt sellise väe, mida sul just täna kõige enam on vaja. Ametüst avab enda sees tervendavad ja abistavad omadused vastavalt sellele, mis sulle muret põhjustab, et seda tervendada või mis sind väga huvitab ning annab sellele head õnne. Sul võib olla oma soov, mille sa Ametüstile mõtteliselt annad, et ta selle täita saaks, Ametüst täidab selle ja lisaks sellele toetab sind just sealt, kus sul kõige enam on vaja tuge.

Ametüst on alkoholivastane kristall ning seda oma koduseintevahel hoides, aitab see sind alkoholist eemale juhatada. Ametüst võitleb alkoholiga, kui sa alkoholi tarbid, siis see muudab sinu enesetunde väga kehvaks, tekitades ebamugavuse, mis omakorda tekitab alkoholi vastu lausa tülgastuse. Ametüsti hoia kodus, kui soovid pereliikmele alkoholivastast võõrutusteraapiat teha. 

Ametüst tervendab hinge, et hingeni saaks jõuda midagi kaunist ja väärtuslikku. Ametüst teeb eeltöö kõige positiivse jaoks, mida enda ellu soovid saada. Ametüsti on alati kasulik kanda ja kasutada, seda sellepärast, et sinu enda Aura oleks õnne valmis vastu võtma.

Ametüstil on oskus inimest intuitiivsemaks muuta, mis tähendab seda, et see suunab inimest ennast vastuseid otsima erinevate teemade puhul, aidates kaasa mõistmisele, mis on õige ja mis on vale, aidates elimineerida ka vale sisetunde, mis on väga kerge tekkima, andes suuna kätte, kuidas iseennast ja enda tehtud otsuseid usaldada. Ametüst avardab meelt, suunates pilgud ja mõtted just nendele teemadele, mis vajavad täna sinu tähelepanu kõige enam. 

Ametüst avab loomingulisi andeid ja edendab üleüldse loomingulise meele arengut. Ametüsti on kasulik enda kodukeskkonnas hoida, et see vallandaks sinus loomingulise mõtlemise. Ametüst aitab välja tuua sinus sinu loomingulise potentsiaali, aidates sul enda visioone füüsiliseks muuta, paberile panna või midagi luua, mis sinu meeltes eksisteerib. Ametüsti enda elus hoides võid sa mõne aja möödudes tunda, kuidas sa oled loominguliseks muutunud. Loomingulist meelt aitab lisaks Ametüstile avada ja arendada Picasso Jaspis, lisaks sellele ka Piltjaspis.

Kui Ametüsti terve elu vältel enda lähedal hoida, siis see aitab sul sinu enda elus olnud õppetundidest õppida, neid edaspidiseks arenguks kasutada ja läbi õppetundide käest saadud teadmiste elus edasi liikuda. Ametüst viib inimese hinge liikumisse, ei lase elul seista ega ka nõiaringi sattuda. Ametüst aitab takistusi ja raskusi näha kui õppetunde. Neid niiviisi nähes sa õpid kiiremini neist ja vabastad need enda eluteelt. Ametüst on väga kasulik enesearengu kristall. Ametüstil võiks olla kindlasti sinu elus oma koht. 


AMETÜST GEOODID on ülimalt rahustava ja intuitiivse energialaenguga kristallid, mida kasutatakse nii keskkonna kui ka inimese energia puhastamiseks, laadimiseks ja võimendamiseks. Ametüst on üks violetsetest tervendajatest. Violetne tervendamine on ülim aura puhastus viis läbi värvide, kuna violetsel värvil on oskus eeterkehast välja tuua stress, stressiallikad, et lahti saada kurbustundest, muuta inimest spirituaalsemaks, avades meie tšakrad heale tunnetusele ja intuitiivsele informatsioonile.

Rohkem Ametüst geoodi kasutamisvõimalustest ja omadustest saad lugeda siit.

Kristallidest valmistatud puud on hinnatud Feng Shui elemendid, millega tuuakse erinevatesse kodu piirkonadesse vastavaid energiaid, millega täiustatakse armastuse-, külluse-, tervise-, tööedu- ja teisi erinevaid energiaid. Igal kristallil on omad ainulaadsed oskused teatuid energiaid liikuma viia.

FENG SHUI BONSAID


Kas sa oled kunagi tundnud, et sind on tabanud ebaõnn armastuses, rahaasjades, töös, suhetes või tervises? Kui jah, siis on sul mõistlik pöörata see ebaõnn õnneks. Feng Shui on energiate paikapanemise kunst ja energiateraapia, mida saad kasutada kodus, kontoris, töö juures või näiteks koduhoovis, et muuta kõik energiad õnneks.

Feng Shui energiatervendamiseks on võimalik kasutada kristalle, kuna iga kristall omab konkreetseid õnneenergiaid. Bonsaipuud, mis koosnevad kristallidest, on Feng Shui energiateraapia ühed tugevamad elemendid, mida on sul võimalik tuua oma koju või töökeskkonda.

Kristallist bonsaipuudega tuuakse erinevatesse kodupiirkonadesse energiaid, millega täiustatakse armastuse-, külluse-, tervise-, tööedu- ja teisi erinevaid energiaid. Iga bonsai on oma energiaga, vastavalt sellele, mis kristallidest see koosneb. Bonsaid on õnne aktiveerijad ja neid on äärmiselt kasulik enda koduses keskkonnas või töö juures hoida, kuna need aitavad Feng Shuis kaasa energiate liikumisele. Näiteks, kui bonsai koosneb Roosast Kvartsist, siis see aktiveerib armastuseõnne energia liikumise, kui Tsitriinist, siis külluse jne.

Feng Shui bonsaipuud loovad energiate liikumisel harmoonia, need aitavad kaasa positiivse energia tekkele ja negatiivse kustutamisele.

ROOSA KVARTS JA BONSAI

Roosa Kvartsi kristallipuid kasutatakse armastuseenergia tõstmiseks, suhete paremaks muutmiseks, perekonnasideme tugevdamiseks, armastuse majja toomiseks ja romantika suurendamiseks. Laste puhul aitab see paremat läbisaamist tuua nii oma vanematega kui ka õdede-vendadega.

Feng Shui järgi asetatakse Roosast Kvartsist kristallipuud EDELASSE, kuna see on kodu armastuse, perekonna ja suhete piirkond. Kristallipuu aitab armastuse energial positiivne olla ja perekonda lähedasemaks muuta, aidates nii vanematel omavahel paremini läbi saada kui ka lastel.

Kui soovitakse kristallipuud hoida lapse toas, siis hoidke seda samuti Edelas, aga seda vaadake lapse toa järgi. (Loomulikult mõjub Roosa Kvarts kõige paremini Edelas, kui see on terve majapidamise järgi vaadatult). 

Roosa Kvartsi kristallipuud sümboliseerivad stabiilsust ja peale Edela piirkonna võib seda hoida täpselt majapidamise keskpaigas, kui on perekonnas ebastabiilsed ajad. Roosa Kvarts aitab erimeelsustel, probleemidel ja intriigidel kiiremini laheneda. Seda võib ka viia sinna, kui perekonnas on positiivsed ajad, see aitab seda stabiilsust hoida. 

Roosa Kvartsi puu kõrval võib hoida armastuse kristalle, mis omakorda aitavad veelgi tugevamalt liikuma viia armastuse nurga sinu kodus. Nendeks kristallideks on Roosa KvartsRoosa KaltsedonRoosa OpaalRoosa KuntsiitMaasika KvartsValge Opaal ja Päikesekivi.
 
Roosa Kvarts toob koju armastust, rõõmu ja perekonda head läbisaamist

Roosa Kvartsi kristalli on kasulik hoida kodus, et see saaks sinu koju tuua armastuseõnne. Roosat Kvartsi võib kodus hoida just seal, kus sa soovid seda hoida, head teeb see igal pool. Roosa Kvarts jagab endast välja väga leebeid energiavibratsioone, mis tervendavad keskkonda, aidates armastuseenergiat blokeerivaid energiaid kustutada ja nende asemele jäädvustada kõik selle, mida Roosa Kvarts suudab kinkida. Mida rohkem on sinu kodus Roosat Kvartsi, seda paremini saavad perekonnaliikmed üksteisega läbi, seda rohkem eksisteerib sinu kodus rõõmu, positiivsust ja headust.     


Selleks, et Roosast Kvartsist tuua välja kõik hea, soovitan mina suhteprobleemide korral viia seda magamistoa ukse kõrvale. Feng Shui elemendina sobib see sinna ideaalselt, aidates takistada negatiivseid võnkeid, mis magamistuppa ehk romantikaruumi tulevad. Teine suhetepiirkond majapidamises on kodu Läänepoolne piirkond, aga sellisel juhul soovitan viia Roosat Kvartsi õue taimede juurde. Kindlasti soovitan oma kodu energiat tõsta juba õuest, kui on oma maja ja hoov.

Roosa Kvarts on igas mõttes võimas armastusekristall, selle universaalsuse tõttu on see suurepärane hinge ja emotsioonide tervendaja. Roosa Kvarts on näiteks väga kasulik inimesele, kes ei oska elu nautida, sellest rõõmu tunda ja elu väikeste asjade üle õnnelik olla. Samuti neile, kes ei suuda armastusest rõõmu tunda, kuna neile pole seda keegi kunagi pakkunud. Roosa Kvarts aitab asendada selle lünga hinges, mis on tundnud ja tunneb siiani puudust armastusest, mis on antud talle kellegi poolt isiklikult. Roosa Kvarts aitab leevendada armastuse puudumist ja täita seda tühimikku armastusega. Näiteks, kui minevikus on olnud palju kellegi poolt tõrjumist ja elu on üldse väga raske olnud, siis Roosa Kvarts aitab sellest välja tulla. Roosa Kvarts aitab teadvustada seda, kui oluline on lasta armastusetundel tekkida ja kui oluline on selle nautimine. Roosa Kvarts aitab tervendada neid hingelisi haavu, mis on selles elus tekkinud või mis on võetud kaasa eelnevatest eludest. Ainuke viis elus armastust tunda on see, kui inimene õpib iseennast armastama. Seda aitab Roosa Kvarts teha, lubades ennekõike iseendal armastust tunda. 

Sensuaalsus, kirg ja romantika

Roosa Kvarts on kristallide seas afrodisiakum, millel on oskus tekitada inimeses kirge ja muuta teda sensuaalsemaks ning romantilisemaks. Roosa Kvarts on väga kasulik suhte edendamiseks ja seda kristalli tasuks kindlasti hoida magamistoas või spetsiaalsel armastusekristallide altaril. Roosa Kvarts suurendab soovi olla oma armastatuga vaimselt ja füüsiliselt lähedane. Vallalisel aitab see muutuda sensuaalsemaks ja suurendada tema armastuseõnne. Roosa Kvarts muudab täiskasvanud inimese seksuaalsemaks ja see suurendab seksuaalset iha. Lisaks Roosale Kvartsile aitab sedasama teha Granaat, Punane Jaspis, Buddha ja näiteks veel ka Vikerkaare Kuukivi.

Lapse hea ja rahulik uni

Roosa Kvarts on kristall, mis aitab last rahustada enne uinumist ja kui seda kristalli hoida lapse magamistoas, siis laps suudab kiiremini unne jääda. Roosa Kvarts sobib ideaalselt lastetuppa nende voodi kõrvale koos selliste stressi leevendavate kristallidega nagu näiteks SeleniitKuukivi või Sinine Kvarts, et aidata lapsel enne magamaminekut lõõgastuda ning soodustada tema uinumist. Roosa Kvarts aitab kaitsta halbade unenägude, rahutu une, luupainajate ja hirmu üksinda magamajäämise eest. Roosa Kvarts sobib imikule, väikelapsele, teismelisele ja tegelikult võivad ka täiskasvanud seda kehva une korral kasutada. Roosa Kvarts leevendab väga tõhusalt stressi ja mida rohkem seda kodus on, seda tervemad on sealsed pereliikmed.

Roosa Kvarts kui stressi leevendaja

Kombineerige Roosa Kvarts Mäekristalli, KarneooliSeleniidiValge Opaali ja Suitskvartsiga ning hoidke neid enda pildi peal, mis on tehtud vaid paar kuud tagasi. Kristallid toimivad väga hästi nii, aidates teha niinimetatud kristalliteraapiat. Inimese pildid omavad väga tugevat energeetikat ja läbi nende on võimalik ka iseendale abi anda. Kristalle ja pilte hoidke enda magamistoas mõne riiuli või kapi peal. Kui tunnete end positiivsena, siis puhastage kristallid ja viige need vabasse loodusesse.

Kombineerimine teiste kristallidega

Roosa Kvarts kuulub Kvartsiliste perekonda, mis annab sellele kristallile võime kohaneda kõikide teiste kristallidega väga hästi. Roosa Kvartsi kombineerides ükskõik, millise teise kristalliga aitab sellel teisel kristallil saavutada midagi tunnete ja suhetealast. Näiteks viies Roosa Kvartsi kokku mõne kaitsekristalliga, aitab nende kahe kristalli kombinatsioon kaitsta suhet või tundeid. See sama omadus muudab Roosast Kvartsist väga hea "kaaslaskristalli" ehk kristalli, mida on sul võimalik ise väga lihtsal viisil teise kristallisega kombineerida. Kui sa aga ei soovi sellel tasandil elus hetkel midagi saada ja teiste kristallide mõju armastusse suunata, siis kanna seda individuaalselt ilma lisakristallideta. Küsi pigem enda käest, mida sa soovid Roosa Kvartsiga saavutada ja sellest lähtuvalt kas kombineeri seda teiste kristallidega või kasuta seda üksinda selle täies hiilguses. 

Tunnetes selgusele jõudmine

Vii Prasioliidi kristall kokku Roosa Kvartsiga ja hoia neid kahte kristalli pidevalt enda lähedal, kui sul on soov jõuda enda tunnetes selgusele. Kanna neid kristalle senikaua kaasas, kuni sa tunned, et sa oled suutnud selgusele. Võid neid kristalle koti sees kaasas kanda või kanda ehtena igapäevaselt kanda.  


Kontakt veel sündimata lapsega

Kombineerides Roosat Kvartsi Unakiidiga ning neid raseduse vältel endaga kaasas kanda, aitavad need luua tugeva emotsionaalse sideme oma lapsega. Neid kristalle võib kõhu peal hoida, kui on soov edastada lapsele sõnum või anda endasi positiivseid emotsioone.

Armastuse ligi tõmbamine kõrgemas eas/vanem kaaslane

Selleks kombineeritakse Roosa Kvarts Smaragdiga ning kantakse neid endaga kaasa või võetakse neid armastusekristallide komplektidesse põhikristallidena.

Armastuse ligi tõmbamine nooremas eas/noorem kaaslane

Põhilisteks armastusekristallideks võiks olla Roosa Kvarts koos Sinise Topaasiga ning neid võimalikult paljudesse armastusekomplektidesse lisada.

Noorendav vee-eliksiir

Valmistage endale Roosast Kvartsist ja poleeritud Bronsiidist vee-eliksiiri või hoidke neid vannivees. Selle veega enda nahka pestes aitab see kristallieliksiir peatada vananemist ning muuta nahk elastseks.

Kuidas mõista, et tema on minu jaoks "see õige"?

Kohtingule võtke kaasa Roosa Kvarts ja Granaat ning peitke need enda Südametšakra kohale ehtena või lihtsalt riiete sisse. Enne seda tuleb kristallid loomulikult puhastada ning kuuvalgel ära laadida. Kohtingul tekib teil kas tugev side selle inimesega või ta jätab teid täiesti külmaks. Sealt saategi oma vastuse.

RAVITSEMINE 

Roosa Kvartsi kandmine annab tervendust järgmistele probleemidele:

- Roosal Kvartsil on oskus inimest nooremaks muuta ja seda on ka
Tehniline
Mõõdud Puu kõrgus on ca 13 cm. Bonsaioksi on võimalik painutada, et saavutada sobiv kuju.
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
9.70€
Maksudeta:8.08€
MITMEVÄRVILINE bonsai on loodud Mäekristall geoodi/tüki peale. Puu koosneb paljudest erinevatest kristallidest, puu küljest..
31.50€ 42.00€
Maksudeta:26.25€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
55.20€
Maksudeta:46.00€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
50.40€
Maksudeta:42.00€
SALVEI ja YERBA SANTA on kaks rituaalitaime, mis aitavad ära puhastada need energiaid, mis takistavad kasuliku, vajaliku ja ..
24.20€
Maksudeta:20.17€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
77.60€
Maksudeta:64.67€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
50.40€
Maksudeta:42.00€
AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
10.40€
Maksudeta:8.67€
MITMEVÄRVILINE bonsai on loodud Mäekristall geoodi/tüki peale. Puu koosneb paljudest erinevatest kristallidest, puu küljest..
31.50€ 42.00€
Maksudeta:26.25€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.