Menüü
Ostukorv

VALGE HAULIIT elevant

VALGE HAULIIT elevant VÄEESEMED
VALGE HAULIIT elevant
72.50€
Maksudeta: 60.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VALGE HAULIIT elevant

VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Aitab võitu saada unehäireteststressi leevendada ja paanikat vähendada.

Valge Hauliit on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks parimaid hinge tervendajaid, mille energia suudab aidata väga põhjalikult ja väga sügavuti. Valge Hauliit on kõrgelt hinnatud teraapiakristall selle stressi leevendavate omaduste tõttu. Valge Hauliit on peamiselt pärit Kanadast ja seda kristalli soovitan ma ennekõike kanda ning kasutusele võtta neil, kes soovivad enda ellu rahu tuua. Valge Hauliit mitte ainult ei ole rahustav kristall, vaid see oskab ka lasta vabaks hirmusid ja ülemõtlemist, millega peab väga suur hulk inimesi silmitsi seisma. Kui sa otsid enda ellu kristalli, mis aitaks sul end hästi tunda, siis kindlasti on Valge Hauliit selleks kristalliks.

Valge Hauliidi kristalli meeldib mul kasutada erinevates rituaalides ja maagiates. Valget Hauliiti saab väga hästi kasutada sellistes nõiduslikes protsessides, kus on vaja midagi leevendada või parandada. Sellepärast võid sa tihtipeale leida minu rituaalides ja maagiates just Valge Hauliidi kristalli.

Valget Hauliiti värvitakse ja siis saab sellest kristallist Sinine Hauliit, mille leiad SIIT. Tihtipeale müüakse Sinist Hauliiti Türkiisi pähe, kuid Sinise Hauliidi hind on palju odavam kui naturaalse Türkiisi hind. Selle järgi saad sa vahet teha, millise kristalliga tegu on. Sinisel Hauliidil on siiski omad energiaväärtused ja Türkiisil omad.

Valge Hauliidi kristalli kanna endaga igapäevaselt kaasas, kui sa soovid lasta vabaks vihast, mis on kellegi teise vastu suunatud. Kui sa tunned viha kellegi poolt põhjustatud teo üle, siis Valge Hauliit aitab selle tunde sinu seest välja võtta. Kanna seda kristalli endaga kaasas senikaua, kuni sa tunned, et sa oled sellest tundest vabaks saanud. Kui sa oled vabaks saanud, siis täna kristalli ja vii see tänutäheks loodusesse puhkama. Loodusele antakse kristalle tagasi, kui need on meiega töö ära teinud.

Valge Hauliit on kristall, mis muudab teisi energiaid leebemaks ja sellepärast on seda kristalli kasulik kodus hoida. Ükskõik, kus Valge Hauliit sinu kodus on, see aitab sinu kodu energiat tasakaalustada ja tervendada. Eriti kasulik on Valge Hauliidi kristalli hoida koos Mäekristall geoodiga, seda sellepärast, et need kaks kristalli suudavad väga tõhusalt kodusest keskkonnast vabastada närvilist energiat.

VALGE HAULIIT JA ELEVANT 

Elevant sümboliseerib head õnne, küllust ja edu. Valge Hauliidi elevant sümboliseerib rahu, tasakaalu, heaolu, õnne, stabiilsust, harmooniat ja tervendavate energiate liikumist. Valge Hauliit saab palju suurema tähenduse, kui sellest on valmistatud elevandi kuju. See on väeese, mis toob enda ümbrusesse palju headust ja vajalikke energiaid. Elevant, mida võid enda kodus või töö juures hoida. Elevant, mida võid kinkida, et ka kellelgi teisel hästi saaks minna.

- Valge Hauliit on nii rahustava toimega kristall, et kõik, mis selle kristalliga kokku puutub, muutub rahulikumaks ja tasakaalukamaks. Veelgi võimsamaks tasakaalustajaks muudab Valget Hauliidi elevandi kuju. Ükskõik kuhu sa Valge Hauliidi elevandile koha leiad, see koht ja piirkond saab tervendatud.

- Valge Hauliidi elevant toob õnne sinu koju, kui sa seda õiges kohas hoiad. Väga oluline on Feng Shui kodutervenduse ja õnneteraapia juures see, et kodu välisukse vastasseinas oleksid valged elevandid. Valge Hauliidi elevandi võib samuti sinna asetada, et seda õnneenergiat aktiveerida, mida valge elevant suudab teha. Veelgi parem on see, kui kaks Valget Hauliidi elevanti oleks välisukse vastasseinas nii, et need oleksid üksteisega kohakuti.

Valge Hauliidi elevant toob koju õnne ja blokeerib ära ebaõnne koju pääsemise. Kui Valge Hauliit on ukse vastas, siis kõik negatiivsed energiad ja ebaõnne põhjustavad väed ei leia teed sinu koju. Valge Hauliidi elevant kutsub head õnne ligi, aidates just õnnel sinu juurde teed leida.

- Valge Hauliidi elevant on tervendaja, mis tähendab seda, et kui see väeese on sinu koduseinte vahel, siis see aitab sinul ja ka teistel pereliikmetel tervemaks saada. Ennekõike aitab Valge Hauliidi elevant tuua emotsionaalset tervenemist, aidates ravida stressi, närvilisust, meeleolukõikumisi ja teisi emotsionaalseid probleeme.

- Väga kasulik on seda väeeset hoida töölaua peal, kui tööalaselt on raske, kõik kuidagi kisub valesti minema ja materiaalne ebaõnn on sind üles leidnud. Valge Hauliidi elevant aitab õnnel taastuda ja tööst tulenevat stressi maandada.

Valge Hauliidi elevanti puhasta tavapärase kodupuhastuse rituaali tegemise ajal Salvei või Palo Santo suitsuga. Eriliselt kasulik oleks selle kõrval lasta ka Jasmiini või Kookoseviirukil suitseda.

Väikelapsele väga kasulik kristall

Valge Hauliit on kristall, mida on sobilik hoida väikelapse toas ja voodi kõrval. Valge Hauliit aitab last vaimselt tervena hoida, aidates lapse stressi leevendada, parandada tema und ja väljapuhkamist. Valge Hauliit aitab väikelapsel olla heatahtlik, rahulik, tasakaalukas ja see aitab tal end hästi tunda. Valge Hauliit blokeerib vihatunde teket ja on eriti kasulik lapsele, kes on kergesti ärrituv ja sõjakas.

Valge Hauliit on hinge tervendaja kristall

Valge Hauliit on sügav emotsionaalne tervendaja, millel on oskus inimese hingest välja võtta kõik sinna sisse kogutud stress ja ebamugav energia. Valge Hauliit toimib kui filter, mis aitab vabaks päästa ka kõige sügavamal olevat probleemset energiat. Valge Hauliit suudab oma väega minna alateadvusesse ja seda seal tervendama hakata. Too enda koju Valget Hauliiti, et see saaks sind kodus olles tervendada.

Kodu Põhjapoolsesse ilmakaarde kulub see kristall alati ära

Valge Hauliit on stressileevendaja ja see sobib ideaalselt kodu Põhjapoolsesse ilmakaarde. Põhi sümboliseerib inimese tasakaalu ja harmooniat. Valgele Hauliidile leia just selles ilmakaares oma koht, et see saaks sinu koduenergiat tervendada. Kui sa asetad kasvõi tükikese Valge Hauliidi kristalli sinna ilmakaarde, siis see aitab sinu perekonna ja kodusesse ellu harmooniat tuua. Feng Shui järgi kristallide asetamiseks loo endale igasse ilmakaarde kristallide komplekt, kus sa kogud kokku vastava ilmakaare kristallid. Valget Hauliiti too enda koju Põhjailmakaarde siis, kui sa tunned, et perekonnas valitseb suur stress ja siis, kui on väga pingeline aeg. Valge Hauliit aitab edukalt pingetest tekkinud stressienergia vaikima panna.

Kodu Loode ilmakaares aitab Valge Hauliit tuua suhetesse selgust ja rahu

Valge Hauliit kannab endaga kaasas metallielementi, mis tähendab seda, et see täiustab sinu kodus olevat Loode ilmakaare energiat. Valgele Hauliidile leia koht selles ilmakaares, et see saaks sinu suhetesse tuua rahu, selgust ja tasakaalu. Valge Hauliit aitab sul ja sinuga koos elavatel inimestel teiste inimestega paremini läbi saada, aidates välissuhteid tervendada ja parandada. Valge Hauliit aitab sul paremini läbi saada enda sõpradega, töökaaslastega ja üleüldiselt teiste inimestega.

Väikelapsele väga kasulik kristall

Valge Hauliit on kristall, mida on sobilik hoida väikelapse toas ja voodi kõrval. Valge Hauliit aitab last vaimselt tervena hoida, aidates lapse stressi leevendada, parandada tema und ja väljapuhkamist. Valge Hauliit aitab väikelapsel olla heatahtlik, rahulik, tasakaalukas ja see aitab tal end hästi tunda. Valge Hauliit blokeerib vihatunde teket ja on eriti kasulik lapsele, kes on kergesti ärrituv ja sõjakas.

Läbi une enda mineviku ja tuleviku nägemine

Valge Hauliit on kristall, mis on seotud Kroontšakraga ja millel on oskus seda avada ning tervendada. Valge Hauliit aitab avada kanali, mille kaudu avaneb sul võimalus läbi une kogeda väga huvitavaid ja müstilisi kogemusi. See on kristall, mis aitab sul läbi une minna sügavale enda minevikku ja näha enda tulevikku ette. Seda kristalli on kasulik hoida voodi all või kui sul on magamistoas olemas astraalrännaku läbiviimiseks kristallide komplekt, siis kindlasti lisa sinna ka Valget Hauliiti. Astraalrännaku jaoks sobib magamistoas hoida ka PhosopsideriitiGalaksiiti ja näiteks ka Kiastoliiti. Neid kristalle on loomulikult veel.

Valge Hauliit on hinge tervendaja kristall

Valge Hauliit on sügav emotsionaalne tervendaja, millel on oskus inimese hingest välja võtta kõik sinna sisse kogutud stress ja ebamugav energia. Valge Hauliit toimib kui filter, mis aitab vabaks päästa ka kõige sügavamal olevat probleemset energiat. Valge Hauliit suudab oma väega minna alateadvusesse ja seda seal tervendama hakata. Väga kasulik on kanda Valget Hauliiti enda sisemiste probleemide tervendamiseks. 

Kodu põhjapoolsesse ilmakaarde kulub see kristall alati ära

Valge Hauliit on stressileevendaja ja see sobib ideaalselt kodu põhjapoolsesse ilmakaarde. Põhi sümboliseerib inimese tasakaalu ja harmooniat. Valgele Hauliidile leia just selles ilmakaares oma koht, et see saaks sinu koduenergiat tervendada. Kui sa asetad kasvõi tükikese Valge Hauliidi kristalli sinna ilmakaarde, siis see aitab sinu perekonna ja kodusesse ellu harmooniat tuua. Feng Shui järgi kristallide asetamiseks loo endale igasse ilmakaarde kristallide komplekt, kus sa kogud kokku vastava ilmakaare kristallid. Teine võimalus on koguda ilmakaare kristallid kokku ühele taimele. Taimed juhivad väga hästi kristallide väge edasi. Valget Hauliiti too enda koju põhjailmakaarde siis, kui sa tunned, et perekonnas valitseb suur stress ja siis, kui on väga pingeline aeg. Valge Hauliit aitab edukalt pingetest tekkinud stressienergia vaikima panna.

Kodu loodeilmakaares aitab Valge Hauliit tuua suhetesse selgust ja rahu

Valge Hauliit kannab endaga kaasas metallielementi, mis tähendab seda, et see täiustab sinu kodus olevat loodeilmakaare energiat. Valgele Hauliidile leia koht selles ilmakaares, et see saaks sinu suhetesse tuua rahu, selgust ja tasakaalu. Valge Hauliit aitab sul ja sinuga koos elavatel inimestel teiste inimestega paremini läbi saada, aidates välissuhteid tervendada ja parandada. Valge Hauliit aitab sul paremini läbi saada enda sõpradega, töökaaslastega ja üleüldiselt teiste inimestega.

Rahu, närvisüsteemi ja tasakaalu vee-eliksiir

Valmista endale Valgest Hauliidist ja Sodaliidist vee-eliksiiri, mis aitaks sul hingeliselt terveneda. Selleks aseta mõlemad kristallid veekannu, klaasi või kaasas kantava pudeli sisse koos veega. Joo seda vett päeva vältel või lausa nädal aega järjest, et kristallide tervendav vägi saaks võimalikult palju sinu hinges tööd teha. Sodaliidi ja Valge Hauliidi ühinenud vägi tervendab sinu närvisüsteemi, aidates sul tunda end rahulikumana, taastades sinus tasakaalu ja andes sulle võimaluse ennast lihtsalt hästi tunda. Joo nendest kristallidest valmistatud eliksiiri täpselt siis, kui sa tunned, et sa vajad midagi, mis aitaks sinu pingeid maandada.

Magamistuppa

Soovitan sul enda koju tuua Valget Hauliiti selleks, et vabastada igapäevasest rutiinist tekkinud stressi. Parim koht selle kristalli hoiustamiseks on sinu magamistuba, kus sa veedad enda kodus enamjaolt kõige rohkem aega. Kui Valge Hauliit on sinu voodi all või kõrval, siis see neelab endasse sinu pinged ning aitab sul elu kergemalt kogeda. Aidates sul tasakaalustuda ja harmoniseerida sinu energeetikat. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Valget Hauliiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Valge Hauliit tervendab ja aitab sind vabaks lasta stressist, ülekoormusest, pingest, närvilisusest. Valge Hauliit aitab tervendada paanikahoogusid ja hirmusid. Valge Hauliit aitab üliaktiivsel meelel vaiksemaks muutuda, aidates ülemõtlemisest ja paanitsemisest lahti saada. See on kristall, mis aitab sul end välja lülitada ja ennastkahjustavaid emotsioone vaigistada. 

- Kasulik kristall dieedipidamiseks ja tervislike toitumisharjumuste edendamiseks. Valge Hauliit aitab sul enda tervisele rohkem pühendada ja õppida tervislikumalt toituma. Lisaks sellele aitab Valge Hauliit pidurdada pidevat vajadust midagi süüa ja näksida. 

- Kui sind vaevavad uneprobleemid, sa ei suuda end välja magada ja sa ei suuda magama jääda, siis Valge Hauliit võib kindlasti olla see kristall, mis sind selle probleemi juures saab aidata. 

- Valge Hauliit aitab üliaktiivsel meelel vaiksemaks muutuda, aidates ülemõtlemisest ja paanitsemisest lahti saada. See on kristall, mis aitab sul end välja lülitada ja ennastkahjustavaid emotsioone vaigistada. 

- Kristall, mis aitab kaltsiumit omastada ja seda kristalli on kasulik kanda siis, kui soovitakse luid ning luustikku tervendada. 

SODIAAK

Valge Hauliit on KAKSIKUTE ♊ tervise ja rahu kristall. See on kristall, mis aitab Kaksikul ise märgata, millal ta peab puhkama, mida peaks sööma ja mida ei tohiks süüa. Valge Hauliit suunab Kaksikute esindaja iseenda eest hoolt kandma. Kaksikutel on selline omadus, et nad võivad kõikide teiste eest hoolitseda ja teha tööd lõpmatuseni. Selle kõige keskel võivad nad iseennast täiesti unarusse jätta ning ühel päeval kokku kukkuda. Kaksikutel on vaja õppida selles elus tasakaalu luua ja Valge Hauliit aitab seda teha.


Valge Hauliit pakub Kaksikutele ka rahu, puhkust ja aitab neid ärevuse korral. See kristall hoiab Kaksikuid eemal ebaõnnest, probleemidest ja kaitseb eksiteele minemise eest. Tugevdab Kaksikute Aura kaitsekilpi.


NEITSITE ♍ jaoks on Valge Hauliit väga kiire toimega, Neitsi suudab oma Auravälja selle kristalli energia kiiresti vastu võtta. Valge Hauliit on eriliselt kasulik neile Neitsitele, kes on oma loomuselt väga rutakad, impulsiivsed, kärsitud ja kellel on ülemäära palju energiat, mis tekitab rahutusetunnet. Valge Hauliit suunab Neitsi energia õigesse kohta, aitab seda õiges kohas ära rakendada ja selle üleliigse energia millekski väga kasulikuks muuta. Neitsitel on kasulik Valget Hauliiti kodus hoida või kaasas kanda, et see saaks rahu Neitsi ellu tuua.


Valget Hauliiti on kasulik Kaksikutel ja Neitsitel mõlemal hoida enda sünnikristallide laekas.

ASTROLOOGIA

Valge Hauliit on väga kasulikuks kristalliks neile, kes on sündinud Jänese- ehk Kassiaastal. Valge Hauliit aitab Jänestel olla tolerantsem ja see õpetab neile seda, et kõike ei tohiks teistele välja öelda. Jänesed on küllaltki ausad, kuid aeg-ajalt selle aususega teevad nad enda lähedastele haiget.

Valge Hauliidi kristalli soovitan ma laadida Mäekristalli või Tselestiit geoodi peal ja puhastada Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 6,5*4,5*3 cm.
Pilt on illustreeriv. Tellitud toode võib vähesel määral erineda pildil olevast.ELEVANDID on Feng Shui järgi väga võimsad väeesemed kodu külluse,..
12.90€
Maksudeta:10.75€
Pilt on illustreeriv. Pildil olevad Rodoniidi kristallid ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja ..
30.90€
Maksudeta:25.75€
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
43.50€
Maksudeta:36.25€
NOOR OUD ehk ILUJUMALANNA on Araabiamaade traditsiooniline viiruk, mis koosneb agaripuu eksklusiivsest õlist. See viiruk äratab üle..
5.50€
Maksudeta:4.58€
MAHARANI DREAM ehk ÜLIM ARMASTUS on India traditsiooniline armastuseviiruk, mille koostises on hõrku jasmiini ja mahedat roosi. Selle vi..
5.90€
Maksudeta:4.92€
SIDRUNKRÜSOPRAAS on õnnetunnet, rahulolu ja positiivsust loova toimega. Suurendab õnne ja edu võimal..
18.00€
Maksudeta:15.00€
ROOS küünal
Enim müüdud
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
10.90€
Maksudeta:9.08€
VIKERKAARE HEMATIIT sõrmus
Enim müüdud
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
4.90€
Maksudeta:4.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.