Menüü
Ostukorv

MÜNT, APELSIN ja LAVENDEL küünal

MÜNT, APELSIN ja LAVENDEL küünal   VÄEESEMED
MÜNT, APELSIN ja LAVENDEL küünal
10.90€
Maksudeta: 9.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MÜNT, APELSIN ja LAVENDEL küünal

Võimalikud valikud

MÜNT, APELSIN ja LAVENDEL on suurepärase aroomiga küünal. See on värske, meeli rahustav ja heaolutunnet pakkuva toimega. Selles on kolme erineva taime aroom, mis kõnetab neid, kelle jaoks on need taimed juba ka eraldi lemmikud.

Mündi-, apelsini- ja lavendliküünal parandab tuju ja aitab lõõgastuda. Lisaks on see harmoniseeriva ja energiaid tervendava toimega.

Sobib igapäevaseks kasutamiseks, aidates kaasa töö- või koduse keskkonna energiate tervendamisele. Eriti hästi mõjub see neile, kes soovivad stressi leevendada ja positiivsust üles äratada.

Münt eemaldab muremõtted, muudab sind optimistlikuks ja apelsin lisab sellele juurde omakorda tugeva positiivsusesüsti. Lavendel aitab mündi ja apelsini kõrval stressienergiat maandada ja head enesetunnet saavutada.

Kui külastad La Tene poode, siis vali küünlaid alati nende lõhna tajudes. Avasta, milline lõhn sulle kõige enam meeldib ja see näitab sulle seda, mis küünalt sul antud hetkel kõige enam on vaja. E-poest küünlaid telli põhinedes nende väele või sellele, et sa juba tead, milline küünal sobib sulle kõige enam.

Täispikka artiklit küünalde kohta saad lugeda SIIT.

TÄHELEPANU: KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!

Kõik meie meie e-poe valikus olevad küünlad leiad SIIT.

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, keskmine küünal ca 60h. TÄHELEPANU: KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.