Menüü
Ostukorv

ROOS rituaali- & maagiaküünal

ROOS rituaali- & maagiaküünal VÄEESEMED
Enim müüdud
ROOS rituaali- & maagiaküünal
8.90€
Maksudeta: 7.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOS rituaali- & maagiaküünal

Võimalikud valikud


ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimusega ja see lausa kutsub inimese hinge enda juurde. Roos on spirituaalses maailmas aukohal ja väga kasulik lill erinevate rituaalides ja maagiates. Roos kannab endaga kaasas ennekõike armastuseenergiat ja kui roosist valmistada erinevaid väeesmeid nagu näiteks küünlaidviirukeid või eeterlikke õlisid, siis need aitavad luua ning tuua inimese ellu armastust. Roos suurendab, parandab ja taastab armastuseenergiat. Roosi on hea kasutada nii vallalisel kui suhtes olijal, see aitab parandada seda, mida on vaja südames parandada, ja tuua ellu seda, mida süda soovib.


Roos ei ole ainult armastuse teemal kasulik, see aitab kaasa ennustamise jaoks vajalike energiate tekkele. Roosi kasutamine ühel või teisel viisil, nagu näiteks küünla või viiruki põletamisel, vallandab energiaid, mis aitavad ennustamise ajal näha selgelt ning vastustel tulla kiirelt ja korrektselt.


Roos aitab kaitsta seda, mis on inimese jaoks väärtuslik. Näiteks kui sa armastad oma kaaslast, lapsi, kodu või koera, siis Roos on see, mis aitab kõiki neid kaitsta, kellel on sinu südames koht. See lisaväärtus, mis Roosil eksisteerib, annab inimestele võimaluse selle lille väge mitmel viisil kasutada.


Roosiküünla, -viiruki või eeterliku õli põletamine aitab sinus vallandada positiivseid emotsioone, aidates sul näha ilu erinevates asjades või teemades. Roos õpetab üles leidma ilu, headust, õnne ja positiivsust. Väga  kasulik on kasutada Roosist valmistatud väeesemeid.


Roosiküünalt tuleb põletada selles rituaalis või maagias, kus see on kirjas. Kunagi ei tohi sellistest nõiduslikest tegevustest jätta välja ühtegi vajaminevat komponenti. Kui seda teha, siis võib rituaal või maagia teise kursi võtta ja soovitud tulemuse saavutamine võib osutuda võimatuks. Huvitavate rituaalide ja maagiatega saad tutvuda SIIN.


Põleta Roosiküünalt siis, kui soovid enda ümber luua parajalt mõnusa, rahuliku, stressivaba, romantilise ja armastuseenergiat täis atmosfääri. Kui sa tunned sellest kõigest puudust, siis kasuta Roosiküünalt selle meeleolu saavutamiseks.


Armastusekristallide aktiveerimine


Põleta seda küünalt armastusekristallide keskel, kõrval, armastusealtaril või mandala kõrval, mille oled endale loonud armastuseõnne suurendamise eesmärgil. Roosiküünal aktiveerib need kristallid, mis sul juba olemas on, aidates neil omavahel koostööd teha ja sulle soovitud tulemust tuua. Kui põletad seda küünalt armastusealtaril või näiteks ükskõik millise armastuserituaali/-maagia kõrval, siis see muudab võimsamaks selle sõnumi ja toime. Roosiküünalt on kasulik teatud aja tagant armastusekristallidega kokku viia. Kui oled enda koju kristalle toonud, siis tulen neid aeg-ajalt erinevate küünalde, viirukite, rituaalitaimede või eeterlike õlidega turgutada.


Feng Shui kodutervendusteraapia Edela- ja Lääneilmakaarele


Edelas ja Läänes asub Feng Shui järgi kodu romantikanurk ja perekonnaõnnenurk. Nendes kahes ilmakaares on kasulik hoida armastusekristalle ja lisaks sellele põletada seal Roosiküünalt. Roosiküünla nendes ilmakaartes põletamine aitab neid energiakanaleid ehk -nurki aktiveerida. Kui need energiakanalid on aktiivsed, siis eksisteerib sinu kodus ja elus romantika, armastus ning perekonnasisene õnn ja rahu.


Uue armastuse leidmise rituaal


Roosiküünlaga on võimalik sul teha imelihtsat kristallirituaali. Selleks leia roosat värvi alus, taldrik või kuumakindel plaat, millele sa saad rituaali luua. Aseta Roosiküünal selle keskele ja küünla ümber pudista roosiõisi. Aseta küünla ümber ja roosiõite peale üks Rodokrosiit, Larimar ja Roosa Kvarts. Viimasena sea üks roosiviiruk küünla kõrvale viirukialuse peale. Nüüd süüta küünal ja viiruk põlema, samal ajal lausu enda mõtetes: "Uus armastus saabugu minu teele!" ja korruta seda lauset täpselt nii palju, kui selleks on soov. Küünal tuleb lõpuni põletada täpselt nii mitme päeva jooksul, kui selleks aega läheb. Iga kord, kui sa süütad küünla uuest põlema, tuleb seada küünla kõrvale suitsema ka üks roosiviiruk ja lausuda rituaalilause.


Kui küünal on ühel päeval ära põlenud, siis tuleb kristallid ja roosiõied kokku korjata ja need ühte kotti panna. Rituaalikotis on sees uut armastust ligikutsuv sõnum ja see töötab seni, kuni armastus on sinu teele saabunud. Rituaalikotti võib hoida täpselt seal, kus sa seda soovid hoida, kuid kõige parem on seda hoida armastusealtaril. Rituaalikott töötab senikaua, kuni see on suletud. Ühel päeval, kui sa oled armastuse leidnud või soovid teatud põhjusel rituaali vabastada, siis tuleb kristallid ja roosiõied loodusesse viia.


Küünla põletamine ilma kristallideta aitab tuua tuppa romantikat, heaolutunnet, sensuaalsust ja rahustust närvidele.


Spirituaalset ülevaadet küünaldest saad lugeda SIIT.

TÄHELEPANU: KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!
Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, keskmine ca 60h
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.