Menüü
Ostukorv

VALGE RITUAALI- & MAAGIAKÜÜNAL

VALGE RITUAALI- & MAAGIAKÜÜNAL VÄEESEMED
VALGE RITUAALI- & MAAGIAKÜÜNAL
7.90€
Maksudeta: 6.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VALGE rituaali- & maagiaküünal

Võimalikud valikud


VALGE RITUAALI- & MAAGIAKÜÜNAL on selleks, et sa saaksid läbi viia erinevaid nõiduslikke rituaale, kus läheb valget küünalt vaja. Valge küünal on universaalseks kasutamiseks, mis tähendab seda, et seda küünalt võib kasutada kõikide erinevate kristallikomplektide energia võimendamiseks.


- Valge küünla põletamine on kasulik selleks, et avada kodus olevaid seisvaid energiaid. Selle küünla leek paneb kodused energiad liikuma. Seda on kasulik teha ka selleks, et kõik sinu kodus olevad kristallid suudaksid pidevalt tööd teha. Küünlaleegist tulenev energia paneb kristallid sinu kodu jaoks teraapiat tegema.


- Valge küünla leek toimib kodu puhastavalt, andes sinu kodule juurde värskendavat ja puhast energiat. Eriliselt kasulik on seda rituaali- & maagiaküünalt kasutada kodu Salvei või Palo Santo puhastamisrituaali tegemise ajal.


- Kui sa valget küünalt põletad, siis on hea selle kõrvale asetada ka viiruk. Seda selleks, et küünal võimendaks viiruki tööd ja aitaks viirukil anda sinu koju edasi selle viirukitaimele omast energiat


- Kasuta valget küünalt erinevate rituaalide ja maagiate tegemiseks.


- Valge küünla põletamine on kasulik hetkel, kus sa tunned, et sul on vaja rahu. Hetkel, kus sa tunned närvilisust, pinget, su mõtted on ebaselged või kui sa oled lihtsalt kurb. Valge küünal aitab eemaldada sinu mõtetest probleeme ja värskendada sinu Aurat.


- Kasuta seda küünalt kodupuhastavate kristallide keskel. Seda selleks, et küünal aktiveeriks kristallid sinu kodu energiat puhastama ja taastama. Kodupuhastuse kristallikomplektis hoitakse tavaliselt Mäekristall geoodi, Tselestiit geoodi, Mäekristalli, Girasoli, Seleniiti ja teisi värskendava toimega kristalle.

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, keskmine küünal ca 60h
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.