Menüü
Ostukorv

MUST TURMALIIN chips

MUST TURMALIIN chips KRISTALLID
MUST TURMALIIN chips
9.80€
Maksudeta: 8.03€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MUST TURMALIIN chips

MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba deemonite ja väga halbade hingede eemale peletamiseks. Must Turmaliin on üks tugevamaid kaitsekristalle ning ärasõnumise ja äraneedmise eest hoidmise kristalle terves maailmas. 

Musta Turmaliini peamiseks leiukohaks on BrasiiliaHiinaIndiaNamiibia ja Pakistan. Must Turmaliin on üks Turmaliini liikidest, Turmaliine on olemas veel erinevas värvuses. Igal värvil on omad energeetilised toimed ja vaimset keha mõjutavad energiad. Must Turmaliin sai hiljem omale ka lisanimetuse Schörl, kuna kunagi avastati Saksamaal Zschorlaust suurem Musta Turmaliini allikas. Just selle koha nimest tuletatult hakati Musta Turmaliini Schörliks kutsuma. Tänapäevani on kasutusel mõlemad nimed, nii Must Turmaliin kui ka Schörl.

Musta Turmaliini kasutati iidses Indias erinevates rituaalides ja spirituaalsetes tseremooniates. Näiteks kutsuti selle kaudu esile erinevaid nägemusi, mis aitasid rituaalides osalenud inimestel mõista, mida nad enda elus valesti teevad, kus nad kurja teevad ja kelle vastu on õelad. Sellised rituaalid aitasid kaasa hingelisele ja spirituaalsele arengule, et muutuda paremaks inimeseks. Kuid see oli üks paljudest Musta Turmaliini kasutamisvõimalustest. Näiteks kasutati ja kanti Musta Turmaliini selleks, et mõista, kes sulle halba soovib teha. Sellel eesmärgil kasutatakse seda kristalli tänapäevani.

Must Turmaliin on ideaalne kristall sinu jaoks, kui sa otsid kristallide maailmast midagi, mis kaitseks sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Must Turmaliin aitab sinu ümber luua võimsa kaitsekilbi kõige halva eest ja kaitseb sind ka kõige ebameeldivamate katsumuste eest. Selles kristallis on olemas vägi, mis suudab sind kaitsta väga ohtlikes olukordades. Musta Turmaliini kaasas kandes aitab see sind kaitsta inimeste eest, kes võivad sind vigastada, ahistada, sinuga vääralt käituda ja see lausa kaitseb sind eluohtlike olukordade eest. See kristall loob enda ümber kaitsva blokaadi kõige halva eest, mis sinu läheduses asub. Mustal Turmaliinil on olemas loomulik kaitsekilp ja kui sa hakkad seda kristalli kandma, siis ka sinu ümber tekib ka selline kilp. Kui sa liigud rahvarohketes kohtades või seal, kus sa tead, et koos on väga palju erinevaid inimesi, siis kindlasti kanna endaga Musta Turmaliini kaasas. 

Must Turmaliin kõnetab sind siis, kui sinu alateadvus ütleb sulle, et sinu Aura on nõrgenenud või sind ümbritsevad inimesed, kes võivad sulle halvasti mõjuda. Must Turmaliin annab sulle siis märku, et sul on vaja lisakaitset. 

CHIPSID on väikesed kristallitükid, aga nendel on täpselt samasugused toimed, nagu on ka teistel selle kristalli vormidel, lihtsalt chipskristallid on äärmiselt väikesed. Chipskristalle on väga hea lisada küünlaalustele, kuna need hakkavad üksteisega käsikäes koduatmosfääri ja Aurat tervendama. Igal kristallil on oma jõud, kui seda viia kokku erinevate küünaldega.

MUST TURMALIIN JA CHIPSID

- Moodusta alus, millel on Musta Turmaliini chipsikristallid ja Musta Ahhaadi geoodid koos Musta Pipra küünlaga, et majast välja viia needuslikku, ärasõnuvat ja kurja energiat. Küünla kristallide keskel põletamine aitab aktiveerida kristalle tervendamisele.

- Hoia aluse peal Musta Turmaliini chipse ja valget värvi küünalt, et vabastada kodust negatiivsust ja melanhooliat tekitavaid energiaid.

- Aseta Musta Turmaliini chipsikristalle kodukaitsekomplekti alusele, et võimendada kodu kaitsmist.

- Lisa Musta Turmaliini kristalli chipse Havisaba või Aaloetaime mullale, et kaitsta kodu õnnetuste eest.

Erinevaid Chipsikristalle võib omavahel kombineerida, et veelgi erilisemat energiat saada, igal kombinatsioonil on veel omakorda eriline vägi ja mõju sinu kodu üle. Lisage kindlasti aluse peale ka küünal põletamiseks, et need kristallid aktiveeruksid kodu Aurat muutma.

MUST TURMALIIN ERINEVATE KRISTALLICHIPSIDEGA

Hematiit Hoidke neid kristalle koos, kui soovite kaitsta maja, perekonda ja iseennast suurtemate tülide ning riidlemiste eest.

Ametüst Asetage need koos aluse peale kodu välisukse juurde ning nende peale kodukaitsekristallid. Musta Turmaliini võib kokku panna ka kolmanda kristalliga, milleks on Šungiit. Need kolm kristalli koos loovad veelgi võimsama kodu kaitse energia.

Punane Jaspis Hoidke koos Musta Turmaliiniga, kui soovite majast eemale viia viljakusega või armastusega seotud ebaõnne. Selleks on nende kristallide kõige parem asukoht kodu Lõunapoolsem ala.

Roheline Aventuriin Hoidke koos Musta Turmaliiniga, kui soovite majast eemal hoida ebaõnne igal tasandil. Need kristallid aitavad õnnel majja pääseda ja takistada teiste sõnumiste eest.

Kuukivi koos Musta Turmaliiniga aitab Kuukivi tugevat intuitsiooni ja tuua teadlikkust. Neid kahte kristalli kombineerides aitavad need sul "õigel" ja "valel" vahet teha.

Karneool Hoidke koos, et suurendada koduenergiat, kaitsta tööd, äri, enda ideid ja kaitsta ka suhet. Sobib erinevatesse kristallikomplektidesse lisamiseks. Hoidke Sulgvõha taime peal kodu Lõunapoolses nurgas, et parandada perekonnasiseseid suhteid, eriti mehe ja naise suhteid.

Mäekristall Mäekristall aktiveerib Musta Turmaliini kodu kaitsma.

Roosa Kvarts Asetage koos aluse peale, et kaitsta kodu "sissetungijate" eest, kes soovivad sinu ja sinu partneri suhet rikkuda.

Rutiilnõeltega Kvarts
kombineerige need kristallid kokku, kui soovite majast eemal hoida needust. Hoia kodukaitse kristallikomplekti all või raputa igale poole õuetaimede alla.

Šungiit
asetage koos Musta Turmaliiniga ühe ja sama aluse peale või kodus ka Sõnajalataime mullale ning teleri, arvuti või mõte teise elektroonilise seadme kõrvale. Seda selleks, et need kristallid saaksid koos kaitsta sinu kodu liigse elektromagnetkiirguse halva mõju eest. Elektromagnetkiirgus tuleb elektroonikaseadmetest ja tekitab väga tõsiseid haiguseid, nagu näiteks depressiooni, ärevushäireid, unehäireid ja üleüldist pinget.

Merevaik kombineerige kokku, et hoida majast eemal halba tervist. Võib hoida Aaloetaime mullal, et tagada perekonnale hea tervis.

Granaat hoidke koos, kui soovite perekonda kaitsta, armastust tugevdada ning kaitsta ja eemal hoida perekonna lõhkujaid.

Peridoot
sobib kokku siis, kui valmistate kristallidkomplekti, mis on suunatud tervise kaitsmisele.

Tiigrisilm Hoidke neid kristalle ühe ja sama aluse peal, kui soovite majast eemal hoida materiaalset ebaõnne. Sobivad kokku ka kodukaitse kristallikomplekti aluseks, et võimendada teiste kristallide tööd.

Ülim kaitsekilp kõige halva eest

Must Turmaliin on kristall, mis jagab enda lähedusse ja seda kandvale inimesele kaitset. See kristall loob enda ümber kaitsva blokaadi kõige halva eest, mis selle läheduses asub. Mustal Turmaliinil on olemas loomulik kaitsekilp ja kui sa hakkad seda kristalli kandma, siis ka sinu ümber tekib selline kaitsekilp. Kui sinu poole suunduvad energiad, mis võivad sind rivist välja lüüa, sind häirida, segada, sind närviliseks muuta ja sulle liiga teha, siis Must Turmaliin ei lase nendel energiatel sinuni jõuda. Musta Turmaliini kandes põrkavad negatiivsuse nooled tagasi sinna, kust need on pärit. Must Turmaliin toimib kui energiate filter, see tuvastab väga kiirelt ära selle, mis on sinu jaoks vajalik ja mis mitte. See on kristall, mis aitab sind säästa nendest energiatest, mis võivad sinu elu peapeale keerata.

Must Turmaliin on kristall, millel on olemas vägi, mis suudab sind kaitsta väga ohtlikes olukordades. Musta Turmaliini kaasas kandes aitab see sind kaitsta inimeste eest, kes võivad sind vigastada, ahistada, sinuga vääralt käituda ja see lausa kaitseb sind eluohtlike olukordade eest. Kui sa liigud rahvarohketes kohtades või seal, kus sa tead, et koos on väga palju erinevaid inimesi, siis kindlasti kanna endaga Musta Turmaliini kaasas. 

Musta Turmaliini põhiomadusteks on ärasõnumiste ja needmiste eest kaitsmine, auravälja tugevdamine ja tervendamine ning karmavõlgade lahendamine. Must Turmaliin on ülim kaitsekristall, mis võib, nii nagu ka Mäekristall, olla su energiat andvaks kaaslaseks terveks su eluks. Kaelas ehk talismanina kandes aitab peatada sinu poole suunatud ärasõnumist, raskeid ravimatuid haiguseid, suurte vigastustega õnnetusi ning depressiooni. 

Must Turmaliin suudab kaitsta halva Karma tekkimise eest, aidates ära hoida ebaõnne ja kurja, mida sa võid kogemata endale tekitada. Must Turmaliin paneb sind enda tegude üle mõtlema, aidates sul vastutada selle eest, mida sa teed ja mõtled. Must Turmaliin muudab sind vastutavaks ja kui sa vastutad, siis sa teed teadlikult vähem liiga iseendale või teistele. Must Turmaliin on väga hea halva Karma vabastaja - see aitab korda teha ka neid minevikutegusid, mis sulle täna ebaõnne toovad.    

Õnnetused juhtuvad meie kõigiga ning need juhtuvad põhjusega, ehk järelikult on meil vaja nendest õppida. Musta Turmaliini kandmine aitab aga kaitsta väga tõsiste probleemide eest ning samal ajal aitab mõista, mida meile üritatakse selle kõigega selgeks teha. Must Turmaliin võimendab teisi kristalle, mis aitavad viia läbi astraalrännakuid, kaitseb ja eemaldab halba energiat. Näiteks kombineerides seda Kiastoliidiga, aitab see astraalrännakuid läbi viia.

Kombineerides Musta Turmaliini Hematiidiga, aitab see kristalliduo luua lapsele ülimalt tugeva kaitsekilbi teiste laste kriitika eest. Kui nende kristallide kõrvale lisada veel Gagaat, aitab Gagaat juba kiusataval lapsel teiste jaoks nähtamatu olla. Kombineerige Musta Turmaliini Rüoliidiga ning kandke koos teiste kaitsekristallidega senikaua, kuni tunnete, et teie ellu hakkab rahu saabuma.

Must Turmaliin kõnetab sind siis, kui sinu alateadvus ütleb sulle, et sinu Aura on nõrgenenud või sind ümbritsevad inimesed, kes võivad sulle halvasti mõjuda. Must Turmaliin annab sulle siis märku, et sul on vaja lisakaitset. Kanna Musta Turmaliini koos Nefriit Jaadi kristalliga, et need kaks kristalli saaksid sinu Aura ümber luua võimsa kaitsekilbi kõige halva eest, mis sinu teele võib saabuda. Tee seda juba sellepärast, et need kaks kristalli saaksid sinu Auraväljast vabastada juba olemasoleva halva energia.

Must Turmaliin kaitseb sinu häid emotsioone negatiivseks muutumis eest. Sellel kristallil on oskus sind kriitika suhtes säästa, aidates vaigistada teiste inimeste mõtteid, kui nad soovivad sulle halba öelda. See, kes kannab Musta Turmaliini, on tugevam sellest, kes seda ei kanna. 

Kodu kaitsmine kurja, vägivalla ja sissemurdmiste eest

Musta Turmaliini kõige parem asukoht sinu kodus on välisukse lähedal. Must Turmaliin kaitseb halva õnne eest, mis soovib sinu koju siseneda.

Auto kaitsmine

Aseta Musta Turmaliini kristall enda autosse, et kaitsta autot liiklusõnnetuste, vandaalitsemiste, sissemurdmiste, plekimõlkimiste ning avariide eest. Must Turmaliin kaitseb sinu autot ja ka sind ennast, kui sa oled autoga liikluses, aidates blokeerida erinevate õnnetuste tekkimist. Musta Turmaliini kristalli on kasulik enda autos hoida ka sellepärast, et takistada parklas tekkivaid plekimõlkimisi ja hoida ära erinevaid probleeme. Musta Turmaliini võid kokku panna erinevate autokaitsekristallidega nagu näiteks Ahhaadi ja Tiigrisilmaga. Lisaks võid oma auto tahavaatepeegli külge riputada Mustast Turmaliinist valmistatud päikeseratta.

Elektromagnetkiirguse maandaja

Must Turmaliin kaitseb sind elektromagnetvõngete ja -kiirguse eest, mis tuleb arvutitest, teleritest ning teistest seadmetest. Sobib neile, kes töötavad pidevalt masinatega või arvutiga. Must Turmaliin kaitseb sind selle energia kahjustava mõju eest.

Aitab saada lahti üleliigsest energiast, mis muudab sind närviliseks ja isegi hüperaktiivseks. Sobib neile, kes tunnevad aeg-ajalt, et nad ei suuda enda energiat mitte kuidagi rakendada ning see kõik muudab enesetunde halvaks.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Must turmaliin on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallid, mille sees on metalliühendeid, nendest kristallidest ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha.

Kasuta Musta Turmaliini, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Must Turmaliin on immuunsüsteemi turgutava toimega. Kuna on tegemist Juurtšakra kristalliga, siis on see automaatselt ka immuunsüsteemi tervendaja. Musta Turmaliini kandmine muudab sind tugevamaks, vastupidavaks, aitab sul haigustest kiiremini terveneda ja taandada haigustest tekkivaid tüsistusi. 
  
- Leevendab stressi, närvilisus, paanikat, paanikahooge, depressiooni, pidevat kehva enesetunnet, vaimseid haiguseid ja surmahirmu.

- Aitab kehast välja suunata mürkaineid ja on kasulik siis, kui on läbi tehtud mõni pikem ravikuur.

- Musta Turmaliini kanna kaelas, kui sa soovid lahti saada mõnest sõltuvushaigusest. Must Turmaliin võitleb selliste deemonlike haigustega nagu on sõltuvused. Sõltuvused ei ole inimese enda kontrollida, sest kui inimene on sõltuvuses, siis ta tajub, et "miski" sunnib teda seda tarbima. Seda nimetan mina deemonlikuks haiguseks, kui inimene ei suuda ennast kontrollida ja järelikult on "keegi teine" tema Auras, kes teda halvale teele tõmbab ja tema ise on nii nõrk, et ta ei suuda sellega võidelda. Sõltuvushaigused saavad tekkida vaid Aura purunemisel, sellisel juhul ei ole meil enam enda elu üle kontrolli.

- Kanna Musta Turmaliini koos Ametüsti või Ioliidiga, kui soovid alkoholisõltuvuse vastu võidelda. Kanna Musta Turmaliini koos Hüpersteeniga, kui soovid narkootikumide või analoogsete mõnuainete sõltuvuse vastu võidelda ja sellest sõltuvusest vabaks saada. Rahasõltuvuse ehk hasartmängude mängimisel kanna Musta Turmaliini koos Tsitriiniga, toidusõltuvuse, liigsöömise, anoreksia, buliimia tervendamiseks kanna seda kristalli koos Valge Hauliidiga.

JUURTŠAKRA

Must Turmaliin on väga tõhus Juurtšakra tasakaalustaja. Juurtšakra tasakaalus hoidmine on iga inimese vaimse tervise jaoks oluline osa. Tasakaalutu Juurtšakra võtab ära inimesel oskuse enda elu üle kontrolli hoida, langeb vaimne ja füüsiline energiatase, kaob ära soov elus hakkama saada ning enda vigu või pahesid tervendada. Must Turmaliin annab sulle kõik selleks, et enda elus madalseisusid vältida või nendes olles jalad kiiresti alla saada. Must Turmaliin aitab sul iseenda nimel võidelda ja enda eest seista.

Must Turmaliin on Juurtšakra tervendamise kristall, mis aitab seismajäänud energiakanalil uuesti avaneda. See on kristall, mis aitab väga kahjustunud Juurtšakrat uuesti tervendada. Kui Juurtšakra on korrast ära, siis tekivad inimese kehasse raskekujulised haigused nagu näiteks kasvajad, vähk ja seedesüsteemi tõsisemad probleemid.

SODIAAK

Must Turmaliin on kõige tugevamaks kaitsekristalliks ennekõike neile, kes on tähtkujult KAALUD või KALAD. Neile kahe tähtkuju esindajale soovitan ma hoida Musta Turmaliini kindlasti enda lähedal, kas siis kodus või sünnikristallide laekas. Sünnikristallide laeka kohta saad täpsemalt edasi lugeda SIIT, see on laegas, kus sa saad hoida kristalle, mis abistavad sind kaudselt terve elu vältel.

Tähemärgilt mõjutab Must Turmaliin kõige enam KAALUSID. Must Turmaliin aitab Kaaludel otsuseid vastu võtta ja nende vastuvõtmist kiirendada. Ehk seda kogu kaalumise protsessi veidigi leevendada. Must Turmaliin on ka Kaalude üks põhilisemaid kaitsekristalle, kiirendades nende otsustamisprotsessi. Kaalud võivad tunduda otsustusvõimetud, kuid lõpplahenduseni jõudes on nad kindlameelsed ning viivad alustatu lõpule. Must Turmaliin aitab neid sellel teekonnal. Kaitsekristallina hoiab see neid eemal ebaõnnest, probleemidest ja halbadest inimestest, tugevdades nende Aura kaitsekilpi ning muutes nad seeläbi stressiolukordadele vastupidavamaks.

KALADEL aitab Must Turmaliin ära hoida stressi, üliemotsionaalsust, depressiooni ja emotsionaalset langust. Kalad, kes kannavad seda kristalli ükskõik millisel eesmärgil, neid hoiab Must Turmaliin eemal stressist. See on üks kristall, mis võiks igal Kalal oma eluteel kaasas olla. Seda selleks, et mitte langeda kahju toovasse eluperioodi.

Must Turmaliin on ka SÕNNIDE kaitsekristall, mis aitab muuta neid intuitiivsemaks, aidates neil asju selgemalt näha, mõista asjade tagamaid ja analüüsida kiirelt erinevaid situatsioone.

NUMEROLOOGIA

Must Turmaliin on õnnekristalliks kõigile, kes on sündinud 16. kuupäeval, ükskõik millisel kuul. Must Turmaliin aitab mõista seda, milline unistus, soov või ambitsioon on see, millesse tuleks iseennast ja enda energiat panustada ehk millest oleks kasu. Must Turmaliin aitab energiaid maandada ja korrigeerida. Kristall, mis aitab keskenduda sellele, mis on oluline ja mis aitab olla hetkes. Must Turmaliin aitab 16. kuupäeval sündinul enda elus üles leida selle õige tegevuse, eriala või eneseteostamisviisi, mis aitaks ta elu õnnelikumaks muuta. Must Turmaliin toob õnne, rõõmu ja kaitset!

Musta Turmaliini kristalli soovitan ma laadida Ahhaat või Hematiit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega või Salevi eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kogus ca 60 g
MUST TURMALIIN poleeritud
Enim müüdud
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
4.00€
Maksudeta:3.28€
VALGE küünal on universaalseks kasutamiseks, mis tähendab seda, et seda küünalt võib kasutada kõikide erinevate kristallikomplektid..
9.90€
Maksudeta:8.11€
MUST küünal
Enim müüdud
MUSTA küünalt kasuta siis, kui sa soovid kaitset luua, halba õnne eemaldada ja millestki vabaneda. Musta värvi küünlaid kasutatakse ..
9.90€
Maksudeta:8.11€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
149.90€
Maksudeta:122.87€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus telli..
32.00€
Maksudeta:26.23€
MUST PIPAR on väga tugeva toimega taim ja seega saab selle küünla vägi olla samuti vaid tugev. Must Pipar on puhastava toimega ja s..
10.90€
Maksudeta:8.93€
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
18.00€
Maksudeta:14.75€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
5.50€
Maksudeta:4.51€
ANTOFÜLLIIT vabastab hinges peituva kurbuse, probleemi või sügavale juurdunud hirmu, tuues sügavatele probleemidele ja blokaadidele valgust.Antof..
6.00€
Maksudeta:4.92€
ATLANTISIIT  on väga imelise välimusega kristall, sellel on kaunis struktuur ja omapärane värvide palett. Atlantisiit ise on kombineeritud k..
5.00€
Maksudeta:4.10€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.