Menüü
Ostukorv

HEMATIIT chips

HEMATIIT chips KRISTALLID
HEMATIIT chips
8.00€
Maksudeta: 6.56€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: HEMATIIT chips

HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunned, et võid end vahel ära kaotada.

Hematiit tuleb kreekakeelsest sõnast "veri" ja seda on aegade algusest peale kasutatud haavade ja erinevate õnnetuste eest kaitsmiseks. Hematiit on väga laialt levinud tervenduskristall ja sellel on väga palju häid omadusi, miks seda üldse enda kristallide kollektsiooni lisada. Hematiit pärineb peamiselt USA-stArgentiinastBrasiiliast ja Aafrikast. Hematiidi loomulik ja täiesti naturaalne kuju meenutab kivistunud mulle, aga seda poleerides saadakse hõbedase läikega ilus kristall, mis esmasel pilgul ei pruugi üldse naturaalne välja näha.

Hematiit on väga tugevatoimeline kristall, mida kasutatakse erinevate aspektide kaitseks. Hematiit on maandava toimega, mis tähendab seda, et sellel on oskus energiaid tasakaalustada ja samal ajal ka sinu Aurat või hoopiski kodu Aurat kaitsta.

Hematiit on energiate edasikandja. Kui kannad Hematiiti koos ükskõik millise teise kristalliga, aitab see suunata nende kristallide energiaid, mida kannad, kiiremini ja sujuvamalt sinu Auravälja. Seetõttu on näiteks väga paljudes LA TENE ehetes Hematiit sees. See on teadlikult sinna lisatud, et sul oleks neid kandes võimalik kätte saada maksimaalne tulemus - spiritualismis on kõik energiate mäng.


Hematiit aitab suurendada enesekindlust ja on väga kasulik nendele naistele, kes tunnevad, et nad ei suuda ega ka julge vastu seista erinevatele olukordadele, mis neile liiga teeb. Samamoodi töötab Hematiit meestega, aga naistele lihtsalt annab Hematiit kiiremini selle konkreetse jõu edasi. Üldiselt on Hematiidis rohkem meesenergiat, mis tähendab seda, et see kristall toetab mehi paremini, andes meestele seda energiat, mis neil vaja on, et nad terved oleksid. Aga see kehtib pigem siis, kui Hematiiti mõne ehtena kanda.

Hematiit on nende inimeste õnne- ja heaolukristall, kes on sündinud Kasvava Kuu faasi ajal. Hematiit aitab üleliigset pinget Aurast välja juhatada ja pingelistes olukordades väga hästi toime tulla. Hematiit annab sellele inimesele head õnne ja oskust enda eluga toime tulla.

Hematiit kaitseb valenägemuste ja vale sisetunde tekke eest. Hematiidil on oskus inimest õigele teele suunata ja eriti siis, kui Hematiiti kantakse koos teiste kristallidega. Vastavalt Hematiidi kõrval eksisteeriva kristalli väele suunab Hematiit sind õigele teele. Kui see on koos hea õnne kristalliga, siis Hematiit aitab märgata, mis toob õnne ja mis ei too.

Kristall, mis aitab ja õpetab sind elama nii, et sa ei saaks iseendale oma tegudega liiga teha. Hematiit õpetab kasulikke piire seadma ja aitab sul neist kinni pidada. Hematiit aitab luua kasulikke tõekspidamisi, neid sinusse kinnitada ja õpetada sind neid järgima. Kui sa tunned, et sul puudub austus iseenda suhtes või sa oled piirideta, siis kanna Hematiiti puhtal kujul (eraldiseisva ehtena, ilma teiste kristallideta) pikka aega. Pikaajaline Hematiidi kandmine aitab sul seda tulemust saavutada. Loe artiklit "Kas sa austad end või mitte?" SIIT.


CHIPSID on väikesed kristallitükid, aga nendel on täpselt samasugused toimed nagu on ka sellel kristallil, lihtsalt selle ühe kristalli suurus on äärmiselt väike. Chipse on väga hea lisada küünlaalustele, kuna need hakkavad üksteisega käsikäes kodu atmosfääri ja Aurat tervendama. Igal kristallil on oma jõud, kui seda erinevate küünalde ja maagiaküünaldega kokku viia.

HEMATIIDIL on oskus kodu aurast negatiivset energiat maandada, mis tähendab seda, et see aitab üleliigsel pingel maha rahuneda ning lõpuks ka ära kaduda.

- Moodusta alus, millel on chipsid ja lihvimata Hematiidid koos Musta küünlaga, et majast välja viia needuslikku, riidu tekitavat, ebaõnnega seotud, ära sõnuvat ja kurja energeetikat. Põletades nende kristallide keskel küünalt, aitab see aktiveerida kristallid tervendamisele.

- Hoia aluse peal Hematiidi chipse ja Valget küünalt, et vabastada kodust halba kõneviisi, pidevat riidlemist ja vaidlemist.

- Aseta Hematiidi chipsid kodukaitse komplekti alusele, et võimendada kodukaitset.

- Lisa Hematiidi chipse Sulgvõhu mullale, et see aktiveeruks kodust ebaõnne eemale tõukama.

Erinevaid chipse võib omavahel kombineerida, et veelgi erilisemat energiat saada, igal kombinatsioonil on veel omakorda eriline vägi ja mõju sinu kodu üle. Lisage kindlasti aluse peale ka küünal põletamiseks, et need kristallid aktiveeruksid kodu Aurat muutma.

HEMATIIT ERINEVATE KRISTALLI CHIPSIDEGA

Must Turmaliin hoia koos Hematiidiga, kui soovite kaitsta maja, perekonda ja iseennast suuremate tülide ning riidlemiste eest. Sobivad ka kokku elektroonika lähedal hoidmiseks, kasvõi lillepoti sees mulla peal. Seda selleks, et takistada elektroonikast tulenevat ebatervislikku energiat inimese Aurasse jõudmise eest.

Ametüsti kooslus aitab kodu kaitsta stressitekke eest, aitab kaitsta tülide eest. Asetage need kristallid võimalikult läbikäidavasse tuppa, moodustage küünlaalus ja põletage seal küünalt, et takistada stressiteket. Samas aitab see kombinatsioon ka alkoholi manustamist pidurdada. 

Punane Jaspis koos Hematiidiga aitab tugevdada kodu Lõunapoolse ala energiat, mis toob majja viljakust ja armastust. Peale selle saab seda kombinatsiooni hoida viljakusekristallidega koos.

Roheline Aventuriin aitab kaitsta varandust, kogutud raha, kogutud positiivset mainet ja pigem sobib Kagu- või Idapoolsesse tuppa, kas siis küünlaaluse loomiseks või mõne taime mulla katmiseks. Taimed juhivad väga hästi kristallide energiat kodus edasi.

Kuukivi kombineeri kokku Hematiidiga selleks, et maandada "nägemusi". Vahel inimesel võivad tekkida nägemused, mis ei pruugi õiged olla ja on seotud stressi- või isegi ärevushäirega. Sobib nende koju, kes ei tea, mis on õige tema elus ja mis on vale. Spirituaalsel teekonnal on samuti vaja pidevat energiate maandamist, et teha õigel ja valel vahet. 

Karneool sobib kokku Hematiidiga, kui soovitakse kodus elavate inimeste energiat, elujõudu ja ambitsioonikust tõsta.

Mäekristall võimendab lihtsalt selle kristalli toimet.

Roosa Kvartsi ja Hematiidi kooslus aitab kodu kaitsta suhte probleemide ja suhte lagunemise eest. Peale selle sobivad need kokku kodu välisukse juures hoidmiseks, seda sellepärast, et need aitavad majas elavatel meestel end rohkem avada ja suhelda.

Rutiilnõeltega Kvarts sobib kokku siis, kui on vaja majale või elukohale üleüldse tugevamat kaitset. Rutiilid aitavad puhastada kodu Aurast negatiivsust ja Hematiit aitab luua kodu Aurale tugeva kaitse ümber. Kui inimesi tuleb kaitsta, siis tuleb kaitsta ka kodu energiat, et keegi "kuri" ei saaks oma halbu soove majja saata.

Šungiit aseta koos Hematiidiga elektroonika lähedale (võib lisada ka Musta Turmaliini), et kaitsta elektroonikast tuleneva elektromagnetvõngete kahjuliku energia sinu enda või pereliikme Aurasse pääsemise eest. Seda selleks, et see sama energia ei annaks tervisele kahjulikke signaale, mis omakorda võivad viia tõsiste tervise probleemid juurde, sealhulgas ärevushäireteni. Neid kristalle võib kasutada ka ravimite juures, et nende kahjulikke omadusi maandada.

Merevaiku kasuta, kui soovite majja tervist tuua või majast tervisega seotud ebaõnn minema saata. Sobib ideaalselt kodu Idapoolsesse tuppa, mis sümboliseerib tervise nurka, et sinna positiivset energiat tuua.

Granaat sobib kokku armastusekristallide komplekti.

Peridoot hoia neid kristalle enda magamistoas, et astraalrännaku ajal kaitsta sinu enda hinge. Võib hoida intuitsiooni ja astraalikristallide seas.

Tiigrisilm loob tugeva Aurakaitse nii kodule kui ka neile, kes nende kristallide lähedal on.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud 
massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Hematiit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. 

- Hematiit on aneemia tervenduskristall, mis aitab tervendada verd, tugevdada vereringlust, stabiliseerida hemoglobiini taset, kaitsta erinevate verehaiguste eest ning tervendada tasakaaluhäireid.

-  Kasulik neile, kes soovivad spirituaalset tasakaalu leida.

- Hematiit on üks parimaid tervenduskristalle neile, kellel on kombeks kõikide asjade suhtes viriseda, vinguda ja mitte rahul olla. Hematiit blokeerib iseenda mürgitamise, mis sellise tegevuse käigus tekib. Hematiit aitab sul end vaos hoida ja aitab sul enda sees olevatel negatiivsetel energiatel lahtuda. Hematiit on üks Juurtšakra tervenduskristallidest.

- Kasulik neile, kes vaevlevad seljavalude käes. Hematiit aitab valu välja viia ja problemaatilist kohta tervendama hakata.

- Hematiit aitab kätes olevat valu ja traumasid tervendada, juhtides haigust vaikselt haigusekoldest välja. Aitab ära blokeerida käevalu ja samal ajal suunata sind intuitiivselt enda käsi tervendama. Toob sulle mõtteid ja ideid selle kohta, kuidas enda käsi paremini hoida ning samas hoiab sind intuitiivselt eemale tegevustest, mis sinu käsi võivad kahjustada. Hematiiti kanna selle käe peal, mis valutab.

JUURTŠAKRA

Hematiit on kristall, mis suudab Juurtšakras olevat pinget maandada, tervendades seeläbi üliaktiivset Juurtšakrat. Kui Juurtšakra on ebaterve, siis inimene on agressiivne, närviline, tihtipeale vihane, tujust ära, kritiseeriv, ebameeldiv teiste jaoks, negatiivne ja pessimistlik. Kui sa tunned, et sinu pihta käivad mõned neist mõtetest, siis võib ka sinu Juurtšakra olla kahjustunud. Hematiit aitab seda tervendada, seega kanna seda kristalli ajal, mil nii end tunned.

SODIAAK

KAKSIKUTEL aitab Hematiit tervist kaitsta.

KALJUKITSEL aitab Hematiit energiaid maandada ja harmoniseerida, aidates tal iseendaga läbi saada, õigeid otsuseid vastu võtta ja leevendades tema jäärapäisust nendes kohtades, kus ta iseendale selle iseloomuomadusega võib liiga teha.

VEEVALAJA jaoks on Hematiit nii õnne- kui ka kaitsekristall korraga. Lisaks sellele on Hematiit VEEVALAJA tähtkujule eriliselt kasulik tema elueesmärgi täitmisel. Veevalaja elueesmärgi kohta saad lugeda ühest minu artiklist SIIT, mille olen Veevalajates kirjutanud. Hematiit ei lase Veevalajal enda õigelt saatuse teelt kõrvale kalduda, aidates alati Veevalajal liikuda selles suunas, mis talle õnne toob ja teda õnnelikuks teeb. Hematiit toob Veevalajale palju head ja seda kristalli tasuks kindlasti Veevalajal enda elus hoida.

Soovitan Hematiiti kanda Veevalajal ehtena sellisel perioodil, kus soovitakse kõige enam oma elueesmärki õigesti täita. Teine võimalus, lisaks ehte kandmisele, on selle kristalli lisamine sünnikristallide laekasse. Selle laeka kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.

ASTROLOOGIA

Hematiit on kõikide Hobuse-aastal sündinute õnne- ja tasakaalukristalliks. Hematiit aitab Hobuses esile tuua tema häid ja tugevaid omadusi, samas aitab taandada Hobuse negatiivsemaid külgi. Hematiit aitab Hobuse elule kaitset tuua ja andes talle õnne õnneliku elu elamiseks.

NUMEROLOOGIA

2. kuupäeva numeroloogiline õnnekristall on Hematiit. Hematiit tasakaalustab, kaitseb ja toob 2. kuupäeval sündinule head õnne. Hematiit aitab blokeerida närvilisuse, mida 2. kuupäev endaga kaasas kannab. See on kusjuures üks nõrgimaid kohti 2. kuupäeval sündinu tervises. Samas toob Hematiit ka head õnne ja aitab elus saavutada seda, mida soovitakse. Hematiidi kristall võiks olla sinu kodus, kui sa oled sellel kuupäeval sündinud või sa võiksid seda kristalli aeg-ajalt ehtena kanda. Seda selleks, et Hematiit saaks esile tuua selle numbri häid omadusi ja tasakaalu viia selle numbri negatiivsemad jooned.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Hematiiti võid laadida Ahhaat geoodi või lihvimata Hematiidi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Ingveri eeterlik õli või Salvei rituaalitaim/viiruk/eeterlik õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kogus ca 100 g
HEMATIIT poleeritud
Enim müüdud
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
1.00€
Maksudeta:0.82€
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
20.30€
Maksudeta:16.64€
VALGE küünal on universaalseks kasutamiseks, mis tähendab seda, et seda küünalt võib kasutada kõikide erinevate kristallikomplektid..
9.90€
Maksudeta:8.11€
MUST küünal
Enim müüdud
MUSTA küünalt kasuta siis, kui sa soovid kaitset luua, halba õnne eemaldada ja millestki vabaneda. Musta värvi küünlaid kasutatakse ..
9.90€
Maksudeta:8.11€
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
11.50€
Maksudeta:9.43€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
9.80€
Maksudeta:8.03€
AALOE küünal
Enim müüdud
AALOE on mitmekülgne rituaalitaim ja selle essentsi saab kasutada mitmetes kaitse-, külluse- või puhastusrituaalides. Aaloetaim on kõrgelt hinnat..
13.90€
Maksudeta:11.39€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
18.20€
Maksudeta:14.92€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat. Angeliit on I..
4.00€
Maksudeta:3.28€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõ..
1.20€
Maksudeta:0.98€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.