Menüü
Ostukorv

ROOSA KVARTS ja PERIDOOT pendel

ROOSA KVARTS ja PERIDOOT pendel VÄEESEMED
ROOSA KVARTS ja PERIDOOT pendel VÄEESEMED
ROOSA KVARTS ja PERIDOOT pendel VÄEESEMED
ROOSA KVARTS ja PERIDOOT pendel VÄEESEMED
ROOSA KVARTS ja PERIDOOT pendel
44.90€
Maksudeta: 37.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA KVARTS ja PERIDOOT pendel

ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõigil seda kristalli vaja. Kanna seda endaga kaasas, too koduseinte vahele ja kingi neile, kellega soovid armastuseõnne jagada.

Roosa Kvarts on kristall, mis sobib peaaegu et kõigile, kuna Roosa Kvarts on äärmiselt õrna energiavibratsiooniga kristall, mis hakkab sinu Auras tööle nii, et sa esialgu ei pane selle toimet tähelegi. See teeb sellest kristallist väga hea tervendaja, mis aitab eemaldada sinu hingest ärrituvuse, närvilisuse ning liigse emotsionaalsuse,  aidates sul olla emotsionaalselt stabiilsem ja tasakaalukam. Roosa Kvartsi mõjutusi hakkad sa tundma alles hiljem, seda sellepärast, et see teeb sinu Auras korrektuure väga ettevaatlikult.

Roosal Kvartsil on inimkonna ajaloos väga pikk minevik. Roosat Kvartsi on leitud inimeste poolt kasutatuna kunagise Mesopotaamia piirkonnas, kus nüüdseks asub Iraak ja nendest Roosadest Kvartsidest valmistatud esemed ulatuvad aega 7000 eKr. See tähendab seda, et teadaolevalt on inimesed vähemalt üle 9000 aasta Roosat Kvartsi enda hinge heaolu tarbeks kasutanud. Igatahes on see üks väga huvitav fakt, mida ma Roosa Kvartsi ajaloo kohta tean. 

Vana-Egiptuse ja Kreeka elanikud kandsid Roosast Kvartsist valmistatud ehteid selleks, et enda ellu kutsuda lapseõnne ja perekonnaõnne. Sama usutakse ka tänapäeval. Roosat Kvartsi peeti juba sel ajal noorendavaks kristalliks, mis ei lase inimese võlul, ilul ja säral kaduda, aidates hoida stressitaset võimalikult madalal, et keha enneaegselt ei vananeks. 

Keskajal kasutati Roosat Kvartsi meditsiinilistel eesmärkidel ja hakati sellest vee-eliksiiri valmistama. Lisaks eliksiirile hoiti seda kristalli ka erinevate taimejookide sees, millega tervendati keha. Juba siis usuti, et Roosa Kvarts suudab tervendada südamehaiguseid ja emotsionaalsest valust tingitud haigusseisundeid. 

Roosa Kvarts on ülim armastusekristall, milles on olemas kõik see, mida sul on vaja. Armastusekristall, mis õpetab sind armastama, armastust vastu võtma, seda austama, jagama ja hindama. Kristall, mille võimuses on sind juhatada suhetealaselt õigele teele, näidates sulle seda, kellele sinu süda peaks kuuluma ja kellele mitte. See on kristall, mis aitab sul suhetealaselt õigeid otsuseid langetada. Kristall, mis äratab sinus üles armastuse, ja seda isegi siis, kui see on sinu sees väga sügaval lukus. Südametšakra kristall, mis aitab südant tervendada, sinu hinges olevale kurbusele või pettumusetundele leevendust tuua. Kristall, millel on oskus kinkida sulle taas lootus, usk ja jõud, mis aitab sul jälle armastusse uskuda. Roosa Kvarts sobib igaühele, nii lapsele, noorele, täiskasvanule kui ka kõrges eas hingele. Roosa Kvarts toob sõprust ja muudab elu lihtsalt kaunimaks. 

PERIDOOT ja ROOSA KVARTS

Peridoot on tugevatoimeline spirituaalset energiat tõstva toimega kristall. Peridoot annab Roosa Kvartsi jõudu juurde, et pendliga ennustamine saaks olla veelgi täpsem ja edukam. Peridoot aitab tulevikku piiluda, ennustada ja selgeid visioone kinni püüda. Peridooti kristall aitab õigetel vastustel kiiremini kohale jõuda ja see muudab selle pendli tugevamaks, kui seda on Roosa Kvartsi pendel ilma selleta. Seda pendlid soovitan sulle, kui sa ei ole leidnud enda jaoks töötava pendli või kahtled enda vastustest. Selle pendliga on võimalik täpsemaid vastuseid saada ka neil, kelle jaoks pendliga ennustamine on keeruline. 

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

PROHVETLIKKUS

Roosa Kvartsi pendel on üks universaalsetest pendlitest, mis tähendab seda, et tegelikult võib selle käest ükskõik milliseid küsimusi küsida. Eriti hästi vastab Roosa Kvarts küsimustele suhete kohta ja tunnete, armastuse ning perekonnaga kohta.

Kui sul on olemas Roosa Kvartsi pendel, siis kindlasti proovi sellega ka tulevikku ennustada ja armastusega seotud küsimusi küsida. Kuidas seda kõige efektiivsemalt teha, selle kohta saad lugeda SIIT.

RAVITSEMINE

Roosa Kvartsi pendliga tervendatakse Südametšakraga seotud probleeme, antakse sellele energiat juurde samal ajal, kui seda pendlit erinevatel põhjustel kasutatakse.


- Roosa Kvartsi pendliga on võimalik vaadata seda, kas Südametšakra töötab või mitte. Selleks hoitakse seda pendlit Südametšakra kohal ning esitatakse samal ajal mõtteline küsimus: "Kas minu Südametšakra töötab?". Kui Südametšakra töötab, siis on kõik hästi, aga kui ei tööta, siis võib olla seal emotsionaalne või isegi füüsiline probleem olemas. 

- Kui pidevalt pendeldada selle pendliga Südametšakra kohal, siis see aitab vabastada blokaade sellelt Tšakralt, mis on seotud armastuse probleemidega. Südametšakra peab olema terve, et suhetes oleks õnn.

- Roosa Kvarts on ka lapse saamise küsimuste jaoks kasulik. Sellega saab küsida, millal oleks õige aeg ja kas üldse oleks lapse saamine hetkel õige.

- Samal ajal, kui sa küsid Roosa Kvartsiga küsimusi või vaatad Tšakrat, siis see aitab sind tervendada ja viia sinu Südametšakrasse tervendavat energiat.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Roosa Kvartsi pendel soovib laadimise jaoks kõige enam Apofülliidi või Mäekristalli geoodi ja seda võib puhastada Kaneeliviirukiga. Loomulikult peale selle viiruki võib alati kasutada Salvei rituaalitaime või Palo Santo puu suitsu.

ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE

Energiakristallideks Roosale Kvartsile sobivad väga hästi SeleniitMäekristallRoosa Turmaliin. Need kristallid suurendavad selle pendli väge ja geood aitab pendlit töökorras hoida. Pendli kristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks.

Täispika pendliartikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Tehniline
Mõõdud ca 4,4*1,1 cm.
Riidest kott on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Organza kangast kott on sobilik ka kin..
1.70€
Maksudeta:1.42€
ROOS küünal
Enim müüdud
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
10.90€
Maksudeta:9.08€
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
0.80€
Maksudeta:0.67€
SELENIIT poleeritud
Enim müüdud
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Sel..
5.50€
Maksudeta:4.58€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
1.50€
Maksudeta:1.25€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.