Menüü
Ostukorv

RUBIIN-FUKSIIT pendel

RUBIIN-FUKSIIT pendel VÄEESEMED
RUBIIN-FUKSIIT pendel VÄEESEMED
RUBIIN-FUKSIIT pendel VÄEESEMED
RUBIIN-FUKSIIT pendel VÄEESEMED
RUBIIN-FUKSIIT pendel
16.30€
Maksudeta: 13.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: RUBIIN-FUKSIIT pendel

Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, võib välja näha erinev sellest, mis pildil.

RUBIIN-FUKSIIT annab elujõudu, energiat ja muudab usu endasse tugevamaks. Avab sind armastusele, aidates vabaneda hirmudest ja ka käitumisviisidest, mis teisi inimesi eemale peletavad.

Rubiin-Fuksiit on kombinatsioon kahest kristallist, milleks on selle kristalli sees olev punakas osa Rubiin ja rohekat tooni osa Fuksiit. Selles kristallis on kahe Südametšakra ja armastuse kristalli jõud ning vägi. Rubiin-Fuksiit pärineb peamiselt Indiast, Pakistanist ja Brasiiliast. Rubiini peetakse maailmas üheks võimsamaks kristalliks, millel on väga palju universaalseid oskusi ja Fuksiiti peetakse väga heaks armastuse ning külluse kristalliks.

Rubiin-Fuksiit parandab lähisuhteid, aidates kaasa omavahelisele heale läbisaamisele. Kui sinu perekonnas on neid, kes omavahel ei saa hästi läbi või otsid paremat kontakti enda kaaslase, lapse, vanemate või õdede-vendadega, siis hoia seda kristalli enda lähedal. Poleeritud kristallile leia koht koduseinte vahel ja kui probleem on tõsisem, siis tuleks seda kristalli ehtena endaga igapäevaselt kaasas kanda.

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

PROHVETLIKKUS

Rubiin-Fuksiit pendel on sinu jaoks ideaalne valik, kui sul on probleeme otsustamisega. Kui sul on raskusi kasvõi väikeste otsuste langetamisel, on just see kristall sulle kasulik, kas siis pendlina või ehtena. Rubiin-Fuksiit ei lase ennustamise ajal sinu Auras olevatel segavatel energialainetel pendli vastuseid mõjutada. See tähendab seda, et Rubiin-Fuksiidi pendel ei võta vastuseid sinu Aurast soovmõtete järgi, vaid üritab anda võimalikult selge ja täpse vastuse.


Rubiin-Fuksiidi pendel on igapäevaseks kasutamiseks, kuna see aitab jooksvatele küsimustele vastuseid anda, seetõttu hoia seda endaga kaasas taskus või kotis. Kui tunned, et vajad kõrgemalt poolt juhatust ja tee näitamist, siis Rubiin-Fuksiit ongi selleks juhatavaks väeks. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Rubiin-Fuksiidist vee-eliksiiri ei teha, kuna Rubiin ja Fuksiit sisaldavad mõlemad metalle.

- tervendab neerusid, aitab neil õigesti funktsioneerida. On kasulik energia taastamiseks ja pidevast väsimustundest vabanemiseks.

- kasulik naistele, kel on menopaus. Rubiin-Fuksiit aitab tasakaalustada emotsionaalsust ja turgutada sellel perioodil keha ning ainevahetust.

- kõrge vererõhk, palavik, maksa kehv töö, kehv immuunsüsteem, südamehaigused ja südameveresoonkonna probleemid.

- tervendab unehäiret, aidates sul oma hea une tagasi saada. Rubiin-Fuksiit muudab une sügavamaks ja ei lase sul üles ärgata enne seda, kui sa ise seda ei soovi või kui sinu keha on piisavalt palju puhata saanud. 

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Rubiin-Fuksiidi pendlit lae Apofülliit geoodiga ja puhasta Aaloeviirukiga või Teepuu eeterliku õliga. Apofülliit geood aitab Rubiin-Fuksiidi pendlil taastuda. Pendleid tuleb taastada selleks, et need annaksid õigeid vastuseid ja see on ka põhjus, miks neil võiksid olemas olla energiakristallid.

ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE

Energiakristallideks on Rubiin-Fuksiit pendlil Fuksiit. See kristall aitab suurendada selle pendli väge. Pendlikristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks.

Kui sa soovid teada saada, kuidas pendlit täpselt kasutada, mida sa peaksid selle juures silmas pidama, kuidas seda laadida, puhastada ja aktiveerida, siis loe minu kirjutatud täispikka artiklit pendlite kohta SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristall ca 3,8x1,7 cm.
FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, se..
2.00€
Maksudeta:1.67€
KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Sobib hästi ka kinkek..
3.60€
Maksudeta:3.00€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja sellest, ..
9.80€
Maksudeta:8.17€
TEEPUU eeterlik õli on väga hea abivahend kodu puhtana ja tervenda hoidmisel, kui ka keha tervendamisel. Teepuu eeterlik õli pä..
9.80€
Maksudeta:8.17€
FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, se..
2.70€
Maksudeta:2.25€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.