Menüü
Ostukorv

EUKALÜPT rituaalitõrvik

EUKALÜPT rituaalitõrvik VÄEESEMED
EUKALÜPT rituaalitõrvik VÄEESEMED
EUKALÜPT rituaalitõrvik VÄEESEMED
EUKALÜPT rituaalitõrvik VÄEESEMED
EUKALÜPT rituaalitõrvik
19.80€
Maksudeta: 16.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: EUKALÜPT rituaalitõrvik

EUKALÜPT on pärit Austraaliast Tasmaaniast ja selle lähiümbruses olevatelt saartelt. Tegemist on taimega, millel on sadu erinevaid liike. Eukalüptil on palju tervendavaid omadusi. Näiteks tervendab see taim hingamissüsteemi, aitab kõhast vabaks saada, tugevdab immuunsüsteemi, on ideaalne antibakteriaalne kodupuhastaja, aitab hallituse vastu ning on ehitus- ja tööstusliku tolmu puhastaja.

Eukalüpti on just sinu jaoks, kui sa otsid midagi, mis aitaks negatiivset energiat vabastada, puhastada ja ära hoida. Tegemist on suurepärase ebaõnneenergia hävitajaga.

Spirituaalses mõttes aitab Eukalüpti rituaaltaime kasutamine ja selle sisse hingamine sinu meeli erksamaks muuta. Eukalüpt aitab rahustada sinu hinge ja maandada ebavajalikke energiaid. Näiteks on Eukalüpt väga kasulik neile, kes kipuvad pidevalt ülemõtlema ning iseendale asjatud stressi tekitama. Kui sa tunned end siinkohal ära, siis võiks Eukalüpti rituaaltaim sul kodus olemas olla. Kui sa tunned, et sa hakkad iseenda vaenlaseks ja sa ei suuda enda mõttetegevust positiivsemaks suunata, siis kasuta seda koheselt.

Tegemist on rituaaltaimega, mis mõjub väga kasulikult sinu Kroontšakrale. Eukalüpt aitab sul selgelt enda elu näha, tühjast mitte probleemi tekitata, parandada sinu enesetunnet ja turgutada sinu vaimset keha. Eukalüpti kasutamine annab sulle võimaluse enda Kroontšakrat puhastada ja tervendada.

Eukalüpti rituaaltaime kasuta ka selleks, et enda Auraväljast puhastada energiad, mida keegi teine on ärasõnumisena sinu teele saatnud. Tegemist on suurepärase vaimse vastumürgiga negatiivse energia ja ebaõnne eemale peletamiseks. Alati, kui sa kasutad Eukalüptitaime, siis sa kasvatad enda Auravälja.

Kõik La Tene e-poes olevad eukalüpti tooted leiad SIIT.

RITUAALITÕRVIKU KASUTAMINE

Kui soovid rituaalitaime põlema panna, siis hoia seda 45 kraadise nurga all ning anna sellele küünlast või tikkudest leeki. Küünlaga on seda kindlasti mugavam teha ja nii saad seda üha uuesti ja uuesti põlema seada, kui suits on maha vaibunud. Lase leegil vähemalt 10 sekundit või rohkemgi olla, siis raputa leek kustu ning kasuta selle suitsu. Rituaalitaime põletamiseks võid kasutada tekkiva tuha kogumiseks spetsiaalset rituaalitaimeanumat või hoopis viirukialust.

Tehniline
Mõõdud Tõrviku pikkus ca 10 cm.
Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilise tervenemise ja spirituaalse kasvu kiirendamiseks. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasut..
8.30€
Maksudeta:6.92€
SALVEI ja EUKALÜPTI rituaalitõrvikuga avaneb võimalus enda Aurat ja kodueenergiat tervendada. Mõlemad on tugevatoimelised energiapuhast..
24.20€
Maksudeta:20.17€
SALVEI ja ROSMARIINI rituaalitõrvikuga on võimalik puhastada nii enda meeli, keha, kodu kui ka kristalle. Seda rituaalitõrvikut kasuta, ku..
23.90€
Maksudeta:19.92€
SALVEI JA KANEELI rituaalitõrvikus on mõlemad tugevad kodu- ja energiatervendajad. Selle rituaalitõrvikuga avaneb sul võimalus mõlema ta..
24.40€
Maksudeta:20.33€
PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlaste seas üks enimkasutatavaid ..
24.90€
Maksudeta:20.75€
PUNANE TIIGRISILM on väga kauni ja sügava punase värvusega kristall. Kristall, mis on Tiigrisilma üks liikidest, millel on samasugune t..
19.00€
Maksudeta:15.83€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
69.90€
Maksudeta:58.25€
YERBA SANTA on tervendava ja kaitsva toimega rituaalitaim, mis võiks kindlasti igaühel olemas olla. Yerba Santa on pärit Ameerika pärismaala..
17.40€
Maksudeta:14.50€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
30.40€
Maksudeta:25.33€
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
4.50€
Maksudeta:3.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.