Menüü
Ostukorv

ROSMARIIN viiruk

ROSMARIIN viiruk VÄEESEMED
ROSMARIIN viiruk
4.50€
Maksudeta: 3.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROSMARIIN viiruk

ROSMARIIN on taim, millel on mitmeid erinevaid häid omadusi. Rosmariiniviirukit on kasulik kasutada koduenergia ja kristallienergiate puhastamisel. Rosmariiniviiruk aitab vabastada stressienergiat, mis on sinu koju või kristallidesse kinnitunud. Kui sa põletad Rosmariiniviirukit, siis selles ruumis puhastuvad sinu kristallid ja selle toa atmosfäär. Kui kodus on liiga närviline õhkkond, siis viiruk aitab sellest lahti saada. Rosmariiniviiruki pidevalt põletamine aitab väga palju kaasa sinu heaolu saavutamiseks. Lisaks sellele kasutatakse Rosmariini üle maailma väga paljudes erinevates nõiduse- ja maagiakultuurides rituaalitaimena. 

Rosmariinitaime kohta saad lähemalt lugeda minu artiklist, mille leiad SIIT.

Rosmariini eeterlikust õlist olen kirjutanud eraldi artikli, see asub SIIN.

ROSMARIINIVIIRUK

- Rosmariinisuits aitab ka sinu kristalle ja kodu, vabastades halva stressienergia, mis on koju või kristallidesse kinnitunud. Kui sa põletad Rosmariiniõliviirukit, siis selles ruumis puhastuvad sinu kristallid ja selle toa atmosfäär. Rosmariiniõli aitab vabastada stressienergiat. Kui kristallid on sinu abistamiseks kogunud enda sisse palju negatiivset energiat, siis Rosmariiniõli aitab seda vabaks päästa. Kui kodus on liiga närviline õhkkond, siis see aitab sellest lahti saada. Rosmariiniviiruki pidev põletamine aitab väga palju kaasa sinu heaolu saavutamise jaoks.

- Rosmariiniviirukit soovitan põletada ajal, mil tunned emotsionaalset valu ja pinget. Kui miski või keegi on sinu südame murdnud, tunned negatiivseid emotsioone, kurbust ja miski vaevab sind, siis lase Rosmariiniviirukil end tervendada. See on parim eneseabiviiruk, mida sa saad sellisel hetkel endale pakkuda. Kui soovid maksimumtulemust, siis lisaks Rosmariiniviirukile soovitan samal ajal kasutada õlilambis Rosmariini eeterlikku õli segatuna Palmarosa eeterliku õliga. Nende ühine vägi aitab tervendada murtud südant ja parandada kehva meeleolu.

- Rosmariinisuits kombineeritult Salveisuitsuga sobib väga hästi koduenergia puhastamiseks, aitavad koduseinte vahelt väljutada kinnijäänud energiat, mis toob perekonda ja koju suhtealaseid probleeme. Kui on perekonnas palju tülisid või arusaamatusi, siis tasub seda teha. Lisaks sellele on nende kahe viiruki kombineerimine kasulik ka koduõhu puhastamiseks. 

- Väga väärtusliku väega viiruk, mida on hea põletada Vanakuu ajal (Kuu faas, mis on Kuu viimase veerandi ja Noorkuu vaheline aeg). See aitab sinu Auraväljal puhastuda nii, et sellest vabaneks üleliigne koormus, stress ja pinge. Vanakuu ajal põleta seda kindlasti enda kodus, et kodus olev pinge ja stress saaks kustutatud. Vanakuu faasi kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

- Rosmariiniviiruk aitab puhastada kinnijäänud energiaid, mis takistavad elus edasi liikuda, seda ennekõike vaimsel tasandil. Kui sa tunned vahel, et miski ei inspireeri ega motiveeri sind, sa oled seisakus, siis lase Rosmariinil see energia ära puhastada. Me peame viirukid, rituaalitaimed, eeterlikud õlid ja küünlad appi võtma, kui miski meid häirib. Rosmariin soosib edasiliikumist ja koduenergiate õiget kulgu.

- See on viiruk, mida on kasulik põletada, kui soovid armastusekristallide tööd aktiivsemaks muuta. Kui sa tunned, et sul pole suhtealaselt positiivseid muutusi, kuid sul on kodus armastusekristallid olemas, siis lase Rosmariinil neid kristalle aktiveerida. Kristallid ei tööta korrapäraselt, kui me nende eest hoolt ei kanna. Sea Rosmariiniviiruk kristallide kõrvale suitsema ja lase neil uuesti tööd tegema hakata.

- Kasutage Rosmariinisuitsu nendes rituaalides ja maagiates ja väeesemete puhastamisel, kus see on vajalik. 

- Rosmariiniviiruk vallandab armastuseõnne-energiaid Auraväljas ja koduseinte vahel.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Lisainfo
Lisainfo ca 10 tk pakis
Pilt on illustratiivne. Pildil olevad  Almadiin Matrix poleeritud, eeterlikud õlid ja viiruk ei kuulu komplekti.VIIRUKIHOIDJA ..
23.20€
Maksudeta:19.33€
ROSMARIIN on taim, millel on mitu palet ja mitmeid erinevaid häid omadusi. Rosmariini kasutatakse koduseks alternatiivseks raviks erinevate probl..
8.50€
Maksudeta:7.08€
Pilt on illustreeriv. Mandariini ja Oregano eeterlik õli ning poleeritud Ametüst ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja p..
23.80€
Maksudeta:19.83€
La Tene kristallikomplekti "ÕNNETUNDE AKTIVEERIJA" kuuluvad Tsitriin ja Merevaik on positiivsuse kristallid, mis annavad Sulle rohkelt optim..
18.80€
Maksudeta:15.67€
Pilt on illustreeriv. Roosa Kvarts obelisk ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis..
9.30€
Maksudeta:7.75€
PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlaste seas üks enimkasutatavaid ..
5.80€
Maksudeta:4.83€
SALVEI rituaalitõrvik
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt kõike, mida sa energeetiliselt so..
23.00€
Maksudeta:19.17€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
5.10€
Maksudeta:4.25€
ŠUNGIIT on ülimalt võimas tervenduskristall, mis tekkis Maa peale ligi 2 miljardit aastat tagasi. Šungiiti kaevandatakse Venemaal Karjalas&n..
33.30€
Maksudeta:27.75€
KOPAAL viirukit valmistatakse kopaalipuu ehk Pinus pseudostrobuse vaigust. Seda puud on kasutatud aastatuhandeid energia tervendamisel, nagu ..
5.90€
Maksudeta:4.92€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.