Menüü
Ostukorv

DIFUUSER veevaba

DIFUUSER veevaba ÕLILAMBID
DIFUUSER veevaba ÕLILAMBID
Uus
DIFUUSER veevaba ÕLILAMBID
DIFUUSER veevaba ÕLILAMBID
DIFUUSER veevaba
88.00€
Maksudeta: 73.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: DIFUUSER veevaba

See veevaba aroomidifuuser kasutab uusimat külma pihustustehnoloogiat, seega pole vee ja kuumuse lisamine vajalik ning difuuser pihustab õli 1-3 nanoühikuks. Ei lõhusta õliosakesi, on inimkehale lihtsam omastada, aidates efektiivsemalt parandada tervist, und ja vähendada stressi. Töötab juhtmevabalt.

Difuuseris võib kasutada kõiki LA TENE eeterlike õlisid. Eeterlikke õlisid võid omavahel ka kokku segada. 

DIFUUSERI KASUTAMINE

* Lihtne kasutada, töötab 5 ml, 10 ml, 15 ml ja 20 ml eeterlike õlidega.
* Lihtne õlipudeli paigaldamine. Keera pudel difuuseri küljest lahti, võta soovitud eeterliku õli pudel, eemalda kork ja tilgadosaator ja keera õlipudel difuuseri külge.
* Laadimine: Laadimise ajal vilgub PAREMPOOLNE ÜMMARGUNE NUPP (on/off). Kui difuuser on laetud, jääb PAREMPOOLNE ÜMMARGUNE NUPP (on/off) sisselülitatuks.
Difuuseri laadimiseks kasutage kaasasolevat USB-kaablit, ühendage see DC 5V adapteriga, arvuti või autolaadijaga. Aku pidev laadimine lühendab aku kasutusiga, see on laetavate akude puhul normaalne.
* Sisselülitamiseks vajutage PAREMPOOLSET ÜMMARGUST NUPPU (on/off). Nupu tule süttides on seade eelseadistatud katkendlikuks 20 sekundiliseks pihustamiseks – 20 s tööd, 60 s pausi (põleb esimene tuli 20S). Lühike vajutus lülitab seadme katkendlikuks 30 sekundilisele pihustamisele – 30 s tööd, 60 s pausi (põleb teine tuli 30S). Väljalülitamine: pikk vajutus 3 sekundit PAREMPOOLSELE ÜMMARGUSELE NUPULE (on/off) või VASAKPOOLSELE ÜMMARGUSELE NUPULE (taimer) NB! Et vältida väljalülitamise unustamist ja eeterliku õli liiga kiiret kasutamist,  lülitub difuuser automaatselt välja 4 tunni pärast.
* Tööaeg: Peale difuuseri sisselülitamist vajuta lühidalt VASAKPOOLSET ÜMMARGUST NUPPU (taimer). Nupu tule süttides saad muuta difuuseri tööaega (eelseadistatud tööaeg on 1 tund (1H tuli põleb)). Lühike vajutus 1x lülitab difuuseri sisse 2 tunniks (2H tuli põleb). Vajuta veelkord, et lülitada tööaeg 4 tunniks (1H ja 2H tuled kustuvad). Väljalülitamine: pikk vajutus 3 sekundit PAREMPOOLSELE ÜMMARGUSELE NUPULE (on/off) või VASAKPOOLSELE ÜMMARGUSELE NUPULE (taimer).

PANE TÄHELE

* Kui difuuser on kasutusel, ei tohi seda kallutada või teistpidi keerata, vastasel juhul võib õli lekkida ning kahjustada õhupumpa, mille tulemuseks on toote püsiv kahjustus.
* Ärge muutke või võtke difuuserit ise lahti, see võib toodet kahjustada ja muuta garantii kehtetuks.
* Ärge kasutage difuuserit liiga kõrgetel või madalatel temperatuuridel (10 °C-50 °C)
* Kui Te ei kasuta difuuserit pikka aega, eemaldage õlipudel difuuserist ja hoiustage eraldi.
* Õlipudelit vahetades lülitage difuuser välja.
* Hoidke lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. 

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

* Kui kiiresti saab difuuseri aku täis laetud? Vastus: 1-3 tundi
* Millist tüüpi eeterlikku õli võib difuuseris kasutada? Vastus: Puhast ja naturaalset eeterlikku õli või kergesti lenduvat lisanditeta õli.
* Ma ei näe difuuseri töötamisel udu? Vastus: a) See on normaalne. Difuuseril on udu vähendamise funktsioon, et eeterlikku õli säästa. b) Automatiseeritavad osakesed on ainult 1-3 nanoühikut, mida on silmaga keeruline näha.

NB! Aur ei pruugi iga kord väliste faktorite mõjul olla nähtav. Välised faktorid on näiteks temperatuur ja ümbritsev keskkond. 

Naudi mõnusat, idüllilist ja maagilist eeterlike õlide kasutamist selle imeilusa difuuseriga! 

Kõikidel eeterlikel õlidel on omad tervendavad energiad, kasuta seda õli, mille väge ja jõudu sa soovid enda ellu tuua. Kõik La Tene eeterlikud õlid leiad SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Lambi kõrgus ca 14 cm, laius ca 16 cm. Toode ei sisalda õli. Nimi: Veevaba aroomidifuuser Kaal: 338 g +-5 g Vool: DC 5V 1A Aku võimsus: 2000mAh USB-kaabel: 80 cm Eeterliku õli maht: 5 ml/10 ml/15 ml/20 ml Tööaeg: u 30/20/15 h, 20 s sees, 60 s väljas – 19,5 h (10 ml pudeliga testimisel), 30 s sees, 60 s väljas – 15 h (10 ml pudeliga testimisel) NB! Täpne tööaeg sõltub ümbritsevast keskkonnast ja võib erineda testimistulemustest.
BERGAMOT eeterlik õli on saadud selle viljakoorest. Bergamot kuulub tsitruseliste perekonda ja seega on see sugulane laimi, apelsini, s..
9.90€
Maksudeta:8.25€
ROOSA GERANIUMI eeterlikku õli kasutatakse väga laialdaselt kosmeetikatööstuses selle väga hea ja magusa aroomi tõttu. Lisaks sellele ..
23.90€
Maksudeta:19.92€
See eeterlike õlide difuuser kasutab ultrahelilaineid, et aurustada klaaskupli all olevas paagis vett ja eeterlikke õlisid. See tekitab..
69.90€
Maksudeta:58.25€
VETIVERI eeterliku õli saadakse Vetiveritaimest, mis meenutab põõsast ja see taim tavaliselt kasvab pooleteise meetri kõrguseks või isegi enam. V..
21.90€
Maksudeta:18.25€
See eeterlike õlide difuuser kasutab ultrahelilaineid plastkupli all olevas paagis vee ja eeterlike õlide aurustamiseks. Difuuser tekit..
50.00€
Maksudeta:41.67€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.