Menüü
Ostukorv

KAMBABA JASPIS obelisk

KAMBABA JASPIS obelisk VÄEESEMED
KAMBABA JASPIS obelisk VÄEESEMED
AINUEKSEMPLAR
KAMBABA JASPIS obelisk VÄEESEMED
KAMBABA JASPIS obelisk VÄEESEMED
KAMBABA JASPIS obelisk
710.44€
Maksudeta: 582.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KAMBABA JASPIS obelisk

KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline, mille seest käivad läbi mustad täpilised ning ringikujulised mustrid. Kambaba jaspis tuleb Aafrikast ja kõige väärtuslikum Kambaba Jaspis pärineb Madagaskarilt. 

Kambaba Jaspis on kristall, mis rahustab meelt ja taandab närvilist energiat. Eriti kasulikuks närvide rahustajaks on see meestele, aidates ärevust maandada. Ärevus, mis on tekkinud tööst, suhete probleemidest või ükskõik millisest teemast.

Jaspised on kõik kaitse energiaga kristallid, Kambaba Jaspis kaitseb pikkadel teekondadel inimese hinge ja füüsilist keha. See on kristall, mis kaitseb pikkade rännakute ajal, eriti eksootilistes piirkondades ja kaitseb just nimelt loodusest tingitud ohtude eest. Olgu selleks siis suured lained, metsas olevad kiskjad, tornaadod jne.  Kui soovid Kambaba Jaspise energiat endaga kaasas kanda, siis lisa see reisimise kristallide sekka või hoia seda enda ligidal reisimise ajal.

Kambaba Jaspis on ka taimekasvatajate kristall. Sellel kristallil on oskus tuua edu selles valdkonnas. See toob edu nii, et saak oleks viljakas ning annab küllust sellele, et sinu saadusi sooviks ka endale keegi soetada.

Kuna Kambaba Jaspis on taimekasvatuse kristall, siis võib seda kristalli asetada taimede peale, et need taimed paremini kasvaksid.

Kambaba Jaspis on Feng Shui järgi Ida ilmakaare kristall. Ida omakorda on seotud tervisega ja perekonna heaoluga. Hoia seda kristalli enda kodus just selles piirkonnas, et tervele perekonnale head tervist tuua. Üks võimalus on ka see, et sa lood endale spetsiaalse Ida ilmakaare kristallide komplekti, kus sa hakkadki tervise kristalle ja elemente hoidma.

Kambaba Jaspis toob head ja rahulikku und, sobib unekristallide komplektidesse lisamiseks. Eriti kasulik on see just meestele, aidates meestel välja tulla unehäiretest ja probleemidest.

Sellel kristallil on oskus sind ühendada loodusega, mis tähendab seda, et see aitab õppida taimi, Kuu faaside mõjusid ja kõike seda, mis on tervendamise ning Maa olemusega seotud. Sa võid seda kristalli kanda sellel eesmärgil, et see energia sinuni jõuaks või sa võid seda kristalli hoida ka enda magamistoas, et läbi une see kristall saaks sind avada sellisele õppimisele.

Kambaba Jaspist soovitan ma lapse toas või kooli laua peal hoida. Kambaba Jaspis aitab lapse loovusel suureneda ja aitab tal ise asju välja mõelda, koolitöödes lahendusi leida ning üleüldiselt arendada lapse mõtteviisi.

Kambaba Jaspis sobib väga hästi kokku Lemuuria Jaadiga, kuna need kaks kristalli aitavad sul saavutada paremat ja tervislikumat elustiili. Kui Lemuuria Jaad ja Kambaba Jaspis kokku viia, neid koos oma kodus hoida või neid kanda, siis need avavad sind tervislikuma elu poole liikuma. Lemuuria Jaad ja Kambaba Jaspis aitavad veganluse poole liikuda ja mõista, kui julm ja ebainimlik on loomaliha ja loomsete produktide tarbimine. 

Intuitiivne toitumisoskus on inimese enda tervise jaoks väga vajalik oskus, selle järgi tulebki tegelikult toituda. Intuitiivset toitumist aitab välja arendada kristallide seas Kambaba Jaspis. Kanna seda kristalli, et õppida enda intuitsiooni kaudu valima sellised toitaineid, mida sinu kehal ja hingel tegelikult ka vaja läheb. Kambaba Jaspis aitab juhatada sinu tähelepanu sellele, mis taim on sinu jaoks antud eluhetkel vajalik. 

OBELISK 

Obelisk on iidse Egiptuse sümbol, mis sümboliseerib nelinurkset torni, millel on omakorda otsas püramiidi kujutav tipp. Obeliske ehitati selleks, et kaitsta selle ümbruses olevaid objekte/hingesid kahjulike energiate eest. Obelisk saatis negatiivse energia välja ehk ülespoole meie elamispiirkonnast ehk taevasse/kosmosesse.

Obeliske tehti selleks, et takistada tormidel lõhkumast piirkonnas olevaid objekte ja takistada ka raskete tormide tekkimist.

Obeliske valmistati erinevate templite juurde, tavaliselt tehti neid paaris ja hoiti teine teisel pool sissepääsu. Seda kõike tehti selleks, et kaitsta templit halva, kahjuliku ja laastava väe eest. Olgu selleks väeks siis ainult vaimne või füüsiline jõud.

Neid torne hakati valmistama päikesejumala Ra auks. Egiptlased uskusid, et Obeliskidel on võime päikesekiiri juhtida templi peale, mis omakorda aitasid sealsetel hingedel energiat ammutada ja taassündida. Lühidalt öeldes kasutati Obeliske energia taastamiseks, võimendamiseks ja kaitsmiseks. Obeliske tehti siis ja tehakse ka tänapäevani ühest konkreetsest kivimist/kristallist korraga ehk see valmistatakse ühes tükis. 

KAMBABA JASPIS JA OBELISK

Kambaba Jaspise obelisk on tohutult võimsa väega kristallese. Obelisk suunab pidevalt energiat sellesse keskkonda, kus see obelisk parasjagu on. Selle toote puhul on tegemist väga suure obeliskiga, mis suudab tervendust kiirelt edasi anda. Kõige enam mõjutab Kambaba Jaspise obelisk sinu oskust end ise tervendada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Kambaba Jaspist, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  
- Kambaba Jaspis on keha puhastaja kristall, mis tähendab seda, et see aktiveerib kehast mürke välja saatma ning aitab kehal ennast ise puhastama hakata.

- Kambaba Jaspis on kasulik neile, kes soovivad tervislike harjumusi paremaks muuta. Kambaba Jaspis aitab paremini toituda ja erinevatel alternatiivsetel tervendustel kiiremini mõjuma hakata. Sobib ideaalselt neile, kes soovivad kardinaalseid muudatusi enda tervises teha. Kambaba Jaspis aitab kehal uue režiimiga kiirelt kohaneda ja seda vastu võtta.

- Kambaba Jaspis on kasulik neile, kes soovivad enda menüüsse rohkem taimset tuua. Toetab taimetoitlust, aidates sul rohkem taimi süüa ja vähendada liha vajadust.

- Kasulik kristall äripidajatele, andes kaitset ebaõnne eest, mis võib ettevõtlusesse tekkida. Kanna seda kristalli, et eemale hoida ebameeldivaid hetki, ebaõnne ja laostumist. Kambaba Jaspis aitab rahavoolu suurendada läbi enda töö. Teisteks tugevatoimelisteks ärilise edu kristallideks on Mariami Jaspis ja Piltjaspis. Neid kristalle võib kõiki koos kanda või töö laua peal hoida.

- Meeste jaoks unehäirete tervendaja, selle jaoks on soovitatav Kambaba Jaspise kristalli endaga pikalt kaasas kanda talismani näol või hoida seda võimalikult lähedal padjale.

SÜDAMETŠAKRA

Kambaba Jaspis tervendab Südametšakrat, aidates sellelt mineviku probleeme vabastada, mis ei lase sul hetke nautida. Sobib neile, kes ei suuda vanast armastusest vabaks lasta ja eriti kasulik on see just meestele Südametšakra tervendamise jaoks. Kambaba Jaspis aitab vabaks lasta valust, mis üks naine on kord sellele mehele teinud.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Kambaba Jaspis kõige enam õnne KALADELE. Küllust toob see KALJUKITSEDELE ja JÄÄRALE.

Kambaba Jaspis on KALJUKITSEDELE suurepärane külluse, rahaõnne, tööedu ja tervise kristall Kaljukitsele. Kambaba Jaspis aitab elukvaliteeti parandada ja läbi intuitsiooni teha õigeid valikuid. Tegemist on kristalliga, mis juhatab Kaljukitse tema elus õigele teele.

Kambaba Jaspist võid laadida Ahhaat geoodiga, puhastada vähemalt korra kuus Tüümiani eeterliku õliga või Sidrunheina eeterliku õliga või viirukiga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline to..
8.10€
Maksudeta:6.64€
KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline to..
18.80€
Maksudeta:15.41€
KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline to..
14.60€
Maksudeta:11.97€
KAMBABA JASPIS on kristall, mis õpetab tervislikumalt toituma ja elama. Aitab loomingulistel annetel tugevamaks muutuda. Tööedu kristall neile, k..
27.10€
Maksudeta:22.21€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.