Menüü
Ostukorv

ROHELINE JASPIS viil

ROHELINE JASPIS VÄEESEMED
AINUEKSEMPLAR
ROHELINE JASPIS viil
99.00€
Maksudeta: 82.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROHELINE JASPIS viil

ROHELINE JASPIS on läbi aegade olnud kristall, millega on ligi kutsutud jõukuse ja külluse energiaid. Lisaks sellele on Rohelisel Jaspisel tugevad kaitseomadused, nii nagu kõik Jaspised suudavad inimest millegi eest kaitsta. Igal Jaspisel on enda isiklik vägi, Roheline Jaspis suudab eemale hoida halba õnne, needmist, ärasõnumist, halbu hingesid ja luupainajaid. Eelkõige kasutatakse Rohelist Jaspist külluseenergia kadumise blokeerimise eest ehk enda õnne tagamiseks ning ebaõnne eemale suunamiseks.

La Tenes müügil olevad Rohelised Jaspised on pärit Austraaliast ja Venemaalt.

Rohelisel Jaspisel on sulle palju anda, kui sa seda enda elus hoiad. Kanna seda kaasas või aseta enda koduseinte vahele, et see saaks pakkuda sulle tuge ja luua sinu ümber kaitsekilbi kõige halva eest.

Julgus ja iseseisvus

Tegemist on kristalliga, mis muudab sind julgemaks ja iseseisvamaks. Kui sa tunned, et sinus on seda puudu, siis Rohelise Jaspise kandmisest tuleb väga palju kasu.

Kaitse halbade inimeste eest

Hoia Rohelist Jaspist enda kodus, et hoida eemale enda elust kedagi, kes soovib sinule ja sinu perekonnale liiga teha. Roheline Jaspis blokeerib neid inimesi, kelle motiivid on agressiivsed, vägivaldsed, salakavalad ja kurjad. Kuna Rohelise Jaspise puhul tegemist tugeva kaitse kristalliga, siis seda kaitset saab kasutada erineval moel. Näiteks kinkides lapsele Rohelist Jaspist, aitad sa teda kaitsta kurjuse eest. Lastele on väga kasulikuks ka Punane Jaspis, mis kaitseb kiusamise ja ebaõiglase kätte sattumise eest.

Intuitsioon

Roheline Jaspis aitab ära hoida illusioonide teket ja aitab sul selgelt mõista ning näha enda elus toimuvat, aidates kaasa intuitsiooni tervamaks muutmist, eemaldades valenägemusi ja valearvamusi. Sellega on võimalik end spirituaalselt võimekamaks kasvatada.

Küllus

Tegemist on küllusekristalliga, mis aktiveerib Auraväljas rahaõnne energia ja selle ligi kutsumise. Rohelist Jaspis aitab suurendada õnnevõimalusi.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Roheline Jaspis aitab välja tulla sõltuvustest nagu näiteks alkoholismist, toidusõltuvusest, narkootikumite tarvitamisest, suitsetamisest ja teistest erinevatest sõltuvustest. Eriti hästi töötab see koos Dalmaatsia Jaspisega, millel on samuti oskus aidata sõltuvustest vabanemisega.

- Kristall, mis aitab ärevuse ja stressi vastu. Roheline Jaspis sobib ravitsemaks kõiki mentaalseid ja vaimseid nõrkusi. Lisaks sellele suudab Roheline Jaspis kaitsta nende nõrkuste tekke eest.

- Lastel aitab see kristall tervist hoida ja nende elu kaitsta. Lisaks aitab see neid õnnetustest ja ebaõnnest eemale hoida.

SÜDAMETŠAKRA JA PÄIKESEPÕIMIKU ÜHENDAJA

Roheline Jaspis aitab need kaks Tšakrat omavahel koostöösse seada, aidades seega elus üles leida selle töö või eriala, mis sind tõeliselt õnnelikuks suudab teha. Avab sinus oskuse märgata, mis on just sinu anne ja õige erialavalik. Kui sa oled selle leidnud, siis aitab Roheline Jaspis tuua sinu südametöösse head õnne, küllust ja rikkuseenergiat. Ligi tõmmates rahaenergiat läbi sinu ande.

SODIAAK

Roheline Jaspis toob kõikidele tähtkujudele kaitset ebaõnne eest ja suurendab nende külluseenergiaid. Kuid kõige efektiivsemalt mõjub see neile, kes on sündinud märtsis ja oktoobris. Mõjudes kõige kiiremini KaladeleJääradele, Kaaludele ja Skorpionitele.

Rohelist Jaspist soovitan ma laadida Ahhaat geoodi peal ja puhastada aeg-ajalt Harilik Puju viirukiga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Kristalli suurus on ca 9,4x8x1,5cm.
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
27.70€
Maksudeta:23.08€
AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
10.40€
Maksudeta:8.67€
HARILIK PUJU on rahvameditsiinis kasutatav ravimtaim, mille ladinakeelne nimetus on Artemisia Vulgaris. Hariliku puju näol on tegemist üheaegselt ..
5.80€
Maksudeta:4.83€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
51.00€
Maksudeta:42.50€
ROHELINE JASPIS on läbi aegade olnud kristall, millega on ligi kutsutud jõukuse ja külluse energiaid. Lisaks sellele on Rohelisel J..
6.60€
Maksudeta:5.50€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.