Menüü
Ostukorv

SAFIIR ripats (kuld 585)

SAFIIR ripats (kuld 585) EHTED
SAFIIR ripats (kuld 585) EHTED
AINUEKSEMPLAR
SAFIIR ripats (kuld 585) EHTED
SAFIIR ripats (kuld 585) EHTED
SAFIIR ripats (kuld 585)
606.00€
Maksudeta: 496.72€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SAFIIR ripats (kuld 585) ainueksemplar

SAFIIR on kuninglik kristall oma hiilgava sinise tooni ja võimsa väega. Safiir on olnud aastatuhandeid väga oluline kristall. Safiir sümboliseerib mõjuvõimu, iidseid teadmisi, prohvetlikkust ja kontakti nähtamatu maailmaga. Tegemist on püha kristalliga, mida omades on võimalik sul selle väge endale saada. Safiir on kauni sinise tooniga, seda leidub nii poolvääriskivi kui ka vääriskivina. Vääriskivid on selge ja läbipaistva sinise tooniga, poolvääriskivid läbipaistmatud. Poleeritud poolvääriskividest võib leida ka teisi kivimeid, mille küljes Safiir on maapõues kasvanud. Mida sinisem ja läbipaistvam on Safiir, seda hinnalisem see on.

Safiiri värvuseks on sinine toon, kuigi seda kristalli leidub ka teistes värvustes ja neid nimetatakse juba, kas Punaseks Safriiiks, Roosaks Safiiriks ehk nende värvuste järgi. Safiiriks peetakse aga just sinist Safiiri. La Tene valikus olev Safiir pärineb peamiselt Madagaskarilt ja Tansaaniast, aga seda leidub veel ka Tais, Afganistaanis, Pakistanis ja veel mõnes Ida-Aafrika riigis.

SAFIIRI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Safiir püüab just sellise inimese pilku, kes on valmis hingelt arenema. Väga paljud kõrge intelligentsusega inimesed valivad just Safiiri enda talismaniks ja sellel on oma põhjus. Mida rohkem on sinus algteadmisi, seda rohkem sa vajad Safiiri ja seda kiiremini see töötab. Safiir on enesearengu-kristall, mille poole liigutakse tavaliselt siis, kui on vaja jõuda järgmisele tasemele. See on ilmselgelt ka põhjus, miks just sina oled Safiiri endale valinud!

- Safiir aitab õigeid otsuseid langetada, olla aus nii iseenda kui ka teiste suhtes. See sümboliseerib võrdsust ja tasakaalu. Kui omad Safiiri kristalli, siis see aitab nii sinu iseloomujooni parandada kui ka kaitsta sind ebaõigluse eest.

- Safiir on julgustav kristall, meenutades oma väe poolest Tiigrisilma ja selle erinevaid liike nagu Tiigrirauda ja Kullisilma. Safiir ei lase olla arg, see õpetab iseenda eest seisma, enda unistuste nimel pingutama ja tööd tegema. See on julgusekristall!

- Tegemist on tõelise eneseabikristalliga, mis aitab olla väga tark ja langetada õigeid otsuseid. Mida rohkem sa suudad ise hakkama saada, seda lihtsam saab elu olema. Safiir õpetab teistest inimestest mitte sõltuma, aidates kaasa iseseisvuse tekkele. See ei eemalda sind inimestest, vaid pigem laseb sul olla suhtes tingimusteta. See on üks õppetundidest, mis tuleb ühel hetkel erinevate elude jooksul nagunii ära õppida.

- Safiir kaitseb ebaõnne, salakavaluse, pahatahtlikkuse, reetlikkuse, nõiduste ja maagiate eest. Safiir hoiab Auraväljas tugevat kaitsekihti, kui seda kristalli endaga kaasas kanda. Kui hoida seda toas, kaitseb kodu ja keskkonda halva energia eest

- Kui kardad, et sind on ärasõnutud või isegi -neetud, siis hoia Safiiri enda lähedal. See aitab sinu poole suunatud halbu soove vabastada ja eemaldada ärasõnumised, mida keegi on sulle kurjusehoos öelnud. Kui Safiir ühel päeval kaob või läheb katki, siis on see purustanud tohutult suure halva õnne, mis on teadlikult sinu peale suunatud.

- Safiir ei lase langeda valelikkuse ja pettuste ohvriks. On kahjuks küll olemas neid, kes soovivad teistelt raha välja pressida, saada oma tahtmist sinu kaudu või sind ära kasutada. Kanna Safiiri, kui lähed kohtuma inimestega, keda sa ei tunne, sest Safiir aitab su sisetundel sulle öelda, mis inimesega on tegemist. See kas ütleb sulle: "Seda inimest saab usaldada" või "Hoia eemale, temas on midagi, mis on väga halb!". Kui kannad Safiiri ja tunned kellegagi koos olles selliseid tundeid, siis alati usalda seda sisetunnet ja ära lase salakavalusel enda üle võimust võtta.

- Tegemist on kristalliga, mis aitab mõista tähti, kosmost ja astroloogiat. See on astroloogia õppimise kristall, mis aitab avada meeled selle mõistmiseks. Astroloogia puhul on tegemist ääretult sügava teemaga, millel on palju erinevaid külgi ja kus on vaja luua väga palju seoseid. Safiir avab sind seda kõike mõistma. Hoia seda enda lähedal, et sinu, planeetide ja tähtede vahel tekiks suurem side.

- Astroloogia osas aitab Safiir sul ka paremini mõista enda sünnikaarti ja päikesemärki. See aitab lahti seletada, miks sa oled just sellise iseloomuga, mis on sinu eesmärk ning mida on planeetide seisud sulle sünnihetkel kaasa andnud.

- Safiir on spirituaalse õpetuse kristall. Seda kandes või kasutades tekib sul suurem huvi müstitsismi, esoteerika, enesetervendusvõtete, alternatiivmeditsiini jms suhtes. Safiir aitab avada sinu hinge spirituaalsele arengule. See õpetab leidma tõde, vajalikke teadmisi ja tarkust. Kanna Safiiri endaga, kui soovid teha hüppelist enesearengut, see kristall juhatab sind teadmisteni, mida sul on vaja.

- Safiir toob esile selgeltnägemisega seotud oskusi, kui need inimeses peituvad. Kui mitte, siis Safiir aitab aastate jooksul arendada inimest nii palju, et selliste oskusteni juhatada.

- Safiir aitab säilitada kõike head, mis elu on pakkunud ja mida sa ise oled enda ellu loonud. Kui on miski, mis on sinu jaoks hinnaline ja sa soovid seda kaitsta, siis hoia Safiiri läheduses. Kui on keegi, kellest sa ei soovi vabaks öelda, siis kingi temale Safiiri kristall. See kristall ühendab sind ja teda seni, kuni teil on üksteisele midagi olulist anda või kuni teievaheline missioon on täidetud. Safiir ühendab ja seob, see kaitseb ning hoiab koos.

- Safiir muudab inimese atraktiivsemaks ja seetõttu mõjub see suhtes väga kasulikult. Kui sa soovid leida enda ellu kaaslast, olla väljapaistvam, silmatorkavam, karismaatilisem ja tõmmata enda poole head tähelepanu, siis hoia Safiiri enda lähedal. Kanna Safiiri kohtingutel või töövestlusel, kuna see kristall toob inimeses esile kõik tema atraktiivsemad ja parimad iseloomujooned. Kui kannad Safiiri pidevalt endaga kaasas, õpid halvematest omadustest vabaks ütlema.

- Selle ilusa sinise kristalli taga peitub emotsionaalne tervendaja. Kui hoiad Safiiri enda elus, siis see õpetab sul iseenda tervise eest hoolt kandma. Kui ma räägin tervisest, siis kindlasti mitte ainult füüsilisest tervisest. See õpetab sind õigesti toituma, paremaid harjumusi omandama ja loobuma sellest, mis sulle liiga teeb. Kindlasti suurepärane kristall, mida enda kõrval hoida.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Tegemist on kristalliga, mis toetab silmi ja aju. Kui nendes on avastatud terviserike, siis tuleks kindlasti Safiiri pikaajaliselt kanda. Safiir aitab vaimsel tasandil vabastada energiaid, mis võivad sääraseid probleeme põhjustada. Väga paljud haigused tulevad stressist ja Safiir suudab neid haigusi vaimsel tasandil tasandada.

- Safiir aitab inimest, kes teeb endale vaimselt, emotsionaalselt või füüsiliselt liiga, olgu selleks põhjuseks vaimne probleem, trauma, stress või depressioon. Safiir aitab pidurdada enesehävituslikku käitumist nagu näiteks alkoholism, narkosõltuvus või liigsöömiine

- See kristall toetab lapsi, kes ei soovi või ei oska rääkida. Safiir avab Kurgutšakra ja aitab seda tervendada. Sobib ka täiskasvanutele, kelle jaoks on enda avamine väga keeruline ja raske.

KURGUTŠAKRA JA KOLMANDA SILMA TŠAKRA

Safiir töötab kahe Tšakraga, mida juhib sinine valgus. Nendeks on viies Tšakra ehk Kurgutšakra ja kuues Tšakra ehk Kolmanda Silma Tšakra. Safiir kiirgab endast tugevalt välja sinist valgust, mis on ülioluline nende kahe Tšakra aktiveerimise jaoks.

Safiir suudab panna Kurgutšakra ja Kolmanda Silma Tšakra koostööd tegema. Kui mõlemad Tšakrad on aktiivses olekus ja tervendatud, siis on intuitsioon selge ning tõene. Safiir aitab tunnetada elu, iseennast ja teisi inimesi ilma võltsvisioone nägemata. Safiir aitab intuitsioonil vabalt tööd teha.

See kristall aitab keskenduda enda vaimsele arengule, aidates vabaks lasta hirmud ja valed tõekspidamised, mis ei lase arengul toimuda. Safiir aitab tervendada eelmiste elude traumasid, mis põhjustavad ebatervet Kurgutšakrat.

SODIAAK

Päikesemärgilt toetab Safiir kõige enam KAALUSID ja SÕNNE, kuna Safiir on seotud Veenusega ning nende päikesemärkide juhtivaks planeediks on samuti tuline Veenus. Safiir aitab Kaalude ja Sõnnide negatiivseid iseloomujooni taandada ning tuua esile positiivsemat versiooni neist endist. Safiir on õnnetalisman ning need kaks päikesemärki võiksid kindlasti omada tükikest Safiiri.

Tükike Safiiri kulub igale Sõnnile ära. See on kristall, mis aitab esile tuua Sõnni parimad iseloomujooned ja toetab vaimsel tasandil teemades, mis on tema jaoks rasked. Safiir aitab ületada keerulisi muudatusi, mida elu soovib Sõnnile tuua. See aitab takistada haiget saamist, kui ootused on suuremad kui tulemus, ja aitab Sõnnil teiste inimeste eelarvamusega toime tulla. Sõnn on see, keda tihtipeale mõistetakse valesti ja see ei ole tema jaoks lihtne.

Veenusega kontaktis olles on Safiir tugevalt seotud KALADE päikesemärgiga. Safiir aitab arendada Kalade intuitiivsemat poolt ja seda arengus hoida. Safiir on Kalade jaoks suhteõnne ja armastuse kristall ning viib teda kokku tema hingesugulasega. Kalad võiksid Safiiri enda ellu tuua, kui soovib veel saabumata armastust leida või olemasolevat suhet tugevamaks muuta.

Safiiri võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Viirukipuu viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 1,3x1x0,5 cm, ripatsi pikkus ca 2,5 cm.
LAAVA on üks vanimaid ja enimlevinumaid kristalle, mida kasutada enda tervendamiseks ja spirituaalseks kaitseks. Annab füüsilist jõudu ja energia..
19.90€
Maksudeta:16.31€
SAFIIR on kuninglik kristall oma hiilgava sinise tooni ja võimsa väega. Safiir on olnud aastatuhandeid väga oluline kristall. Safiir sümboliseerib mõj..
8.50€
Maksudeta:6.97€
SAFIIR on kuninglik kristall oma hiilgava sinise tooni ja võimsa väega. Safiir on olnud aastatuhandeid väga oluline kristall. Safiir sümboliseeri..
34.10€
Maksudeta:27.95€
ZEBRA JASPIS ripats erikujuline (F) (hõbe 925)
AINUEKSEMPLAR
AINUEKSEMPLAR!ZEBRA JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks musta-valgekirju struktuur. Zebra Jaspis meenutab enda ..
49.00€
Maksudeta:40.16€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
20.90€
Maksudeta:17.13€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.