Hingedevahelisi sidemeid ja eesmärke on väga palju. On olemas selline hingesugulane nagu sõprushing ehk sõprushingesugulane. See on keegi, kes omab sinu elus väga suurt rolli ja kes on siin sinu jaoks olemas. Hingesugulased, ükskõik, millist eesmärki nad omavad, on sinu elus alati olulised. Väga tihti uuritakse minu käest erinevate hingedevaheliste sidemete kohta ja väga palju huvi on tuntud nende vastu, kes on nende väga lähedased sõbrad, soovides teada saada, miks üks või teine inimene on nende elus. Täna räägin ma sulle sellest, kes on sõprushingesugulane, mis on tema eesmärk, kuidas sa teda enda elus ära tunned, ja annan sulle soovitusi teievaheliste suhte osas.

Sõprushingesugulane on sõber, kellega sul on platooniline suhe. Sõprushingesugulast pead sa enda sõbraks, kuid mitte kõik sõbrad ei ole kindlasti sinu sõprushingesugulased. Selleks saavad elu jooksul vaid vähesed ja paljudel ei ole veel sellise hingelise sidemega kokkupuudet. Sõprushingesugulane ei saabu igaühe ellu, nii et kui teda veel ei eksisteeri või ei tulegi, siis sellest ei ole midagi. Hingedevahelised sidemed luuakse põhjusega, ja kellel on sõprushingesugulane, temal on seda ka vaja.

Jagan sulle vihjeid, kuidas tuvastada oma sõprade seast, kes on sinu sõprushingesugulane. Selleks keskendu enda kõige lähedastematele sõpradele ja analüüsi neid samal ajal, kui minu artiklit loed.

Jäta meelde - see, kes on sinu sõprushingesugulane, selle jaoks oled ka sina sõprushingesugulane!

Ta ei karda sinuga eriarvamusel olla

Sõprushingesugulane on see, kes julgeb sulle oma arvamuse välja öelda. Ta ei pelga sind ega hoia end tagasi, kui ta ei ole sinuga nõus. Kui tal on eriarvamus, siis ta väljendab seda, ja sina kuulad. Sõprushingesugulasega ei teki sul tunnet, et ta ründab sind. Kui hetkeks tekibki, siis sa mõistad peagi, et see oli sinu probleem, et sa sellest rünnaku välja lugesid. Sõprushingesugulased suudavad omavahel jagada enda arvamusi ilma, et see rikuks nende suhet suures pildis.

Eriarvamused ja nende aktsepteerimine on vajalik osa sõprushingesugulaste vahel. Nad peavad eriarvamusi aktsepteerima, kuna nendes peituvad vajalikud diskussioonid. Sõprushingesugulased ei jää lihtsalt eriarvamustele, nad väitlevad ning toovad enda seisukoha head ja vead välja. Sellised diskussioonid on arendavad ja viivad edasi. Sõprushingesugulased on need, kes arendavad üksteise maailmapilti.

Ta on üks esimesi sõpru, kellega sa jagad enda elus toimuvat

Ta on see, kellega sa võtad esimesel võimalusel ühendust, et enda elust midagi suurt jagada. Sinu ja tema vahel on meeletu vajadus jagada kiiremas korras kõike uut ja põnevat. Kui sa oled midagi sellist kogenud, siis saab tema sellest peagi teada. Kui sa avastad midagi, siis sa jagad kiirelt temaga enda avastamisrõõmu, kui oled saanud shokeeriva uudise, räägid talle oma vapustusest.

Kui meiega juhtub midagi suurt, positiivset või shokeerivat, siis see vallandab Tšakrates kiire energiate liikumise. See omakorda tõstab energiataset, vererõhku ja peataolekut. Selle maandamiseks ja energiate tasakaalustamiseks on meil endaga toimuvat kellegagi jagada. Sinu ülimalt positiivse energiavoo, viha või ükskõik millise ülevõimendatud emotsiooni suudab just tema ära seedida ja omaks võtta. Kõik sellega hakkama ei saa, tema aga saab.

Ta ütleb sulle seda, mida sul on vaja kuulda

Sõprushingesugulane on see, kes ütleb sulle ausalt välja, mida sul on vaja kuulda kas enda, kellegi teise või mingi asja kohta. Ta ei varja sinu eest tõde, kui ta näeb, et sa oled eksiteele sattunud või kui sind on vaja probleemidest eemale juhatada. Ta ei hoia tarku mõtteid ja läbinägelikkust endale. Sõprushingesugulasel on meeletu vajadus aidata sind ja sinul on vajadus aidata teda. See tuleb teil loomulikult.

Sõprushingesugulane on see, kelle otsekohest väljaütlemist sa suudad seedida, kuna tema üks eesmärkidest on sind sinu elus aidata, juhendada ja juhatada. Seetõttu ei võta sa tema sõnu kriitiliselt ja domineerivalt.

Te ei võistle teineteisega

Ükskõik kui hästi sinul või temal läheb, te ei hakka üksteisega võistlema. Tihtipeale hakkavad inimesed omavahel põhjendamatult rivaalitsema, teineteisele "ära tegema", omavahel võistlema. Teie ei võistle omavahel. Te ei näe vajadust olla teineteisest paremad, andekamad ja osavamad.

Sõprushingesugulased ei võistle teineteisega, kuna selle hingevahelise liidu eesmärk on üksteist toetada.

Ta teab sinu saladusi ja sina tema omasid

Sõprushingesugulane teab sinu elu tumedamaid pooli ja teemasid, mida avalikkusel ei ole vaja teada. Miks ta seda teab? Kuna ta on inimene, keda sa saad usaldada ja kelle puhul sa tunned, et sa vajad seda, et temaga enda väga isiklikke teemasid jagada. Sõprushingesugulase puhul tekib meeletu vajadus jagada ka kõige isiklikemaid asju. Minu soovitus on see, et kõige tähtsam on õppida hoidma sõprushingesugulase saladusi kui kulda, et midagi ei satuks kogemata valedesse kätesse.

Sõprushingesugulase eesmärk on täita sinu Kurgutšakra loomulikku vajadust, milleks on selle Tšakra puhastamine. Kui sa hoiad enda sees midagi, mis on sinu jaoks ülemäära suur ja emotsionaalne, ning kui sa ei saa seda kellegagi jagada, siis Kurgutšakra haigestub. Kuid on asju, mida me ei saa alati kõigiga jagada. Aga kuna on vaja stressienergiat Kurgutšakra kaudu väljutada, siis sõprushingesugulane on see, kes aitab sinu Kurgutšakral terve olla. Temaga saab rääkida väga isiklikel teemadel, ja iga kord, kui seda teha, on see kui vabastav hingamine.

Kui sina oled haavatud, siis on ka tema haavatud

Sõprushingesugulased võtavad üksteise valu väga isiklikult. Kui näiteks sinu elu ei ole antud hetkel lihtne, sa oled suurte murede ja valu küüsis, siis on temaga samamoodi. Ta tunneb sinu valu ja sina tunned tema oma.

Te mõistate teineteise tundeid. See on vajalik, kuna sõprushingesugulase üks eesmärkidest on aidata valust kiiresti vabaks saada või raskest eluetapist edasi liikuda. 

Ühine õnnetunne, edule aplodeerimine ja pidevad motivatsioonikõned

Sõprushingesugulane on see, kes jagab sinuga sinu rõõme. Sina jagad temaga täpselt samamoodi tema rõõme. Kui ühel teist läheb hästi või olete edukad, siis te mõlemad tunnete nii, nagu see oleks teie enda saavutus - ühine saavutus. Kui tema rõõmustab, siis see muudab sinu päeva paremaks ja vastupidi. Kui sa oled mingis asjas edukas ja oled saanud oma unistuse täide viia, siis ta elab sulle täiel rinnal kaasa. Teie vahel toimuvad pidevad motivatsioonikõned, võib isegi öelda, et sinu sõnaoskus on kõige parem just tema kõrval seistes. Vahel võite mõlemad imestada, kui head motiveerijad te teineteisele olete. Üksteisega koos aega veetes võite lausa tunda, kuidas teil on olemas kõik, et koos maailma vallutada.

Sõprushingesugulaste eesmärk on hoida teineteist elujõulisena ja elavana. Selle eesmärgi jaoks ongi olemas loomulik vajadus tähistada edu, üksteisele aplodeerida ja motivatsioonikõnet pidada, kui selleks on vajadust.

Teema, millest sa ei huvitu, võib olla see, mille tema huvitavaks muudab

Sõprushingesugulaste vahel on üks väga oluline tegevus, mis ei kajastu teistes hingedevahelistes sidemetes. Sinu sõprushingesugulane on see, kes suudab muuta sinu jaoks väga igava teema väga huvitavaks. Toome näite: kui sinu huviorbiidis ei ole astrofüüsika, kuid ühel päeval hakkab tema sulle tähtede loomisest ja valguskiirusest rääkima, siis sa liigud temaga kaasa, hakkad visualiseerima ning näed selle teema huvitavaid külgi. Või kui teda ei huvita tervislik toitumine ja sina räägid talle värske toidu ning puhta vee joomise vajalikkusest, siis ta kuulab sind süvenenult. Sõprushingesugulased suudavad tähelepanu juhtida teemadele, mis alguses otsest huvi ei tekita.

See omadus sõprushingesugulaste vahel on samuti üks nende elueesmärkidest. Sõprushingesugulane on see, kes peab sinu maailmapilti avaramaks muutma ja seetõttu lähed sa enda sõprushingesugulase huvidega väga kergelt ning loomulikult kaasa.

Te ei pea olema pidevas kontaktis, kuna teil on telepaatiline side

Sõprushingesugulased ei pea olema pidevalt koos. Nad on omavahel pidevalt telepaatilises kontaktis, aga mitte alati üksteise jaoks füüsiliselt olemas. Sõprushingesugulased ei pruugi üksteist näha, kuid nad on alati teineteise mõtetes või jagavad pidevalt oma mõtteid omavahel kirjutades või helistades. Neil on pidev kontakt ja see ei kao distantsiga. Tegelikult on nii kõikide erinevate hingesugulaste tüüpidega - te omate omavahel telepaatilist sidet. See on sellepärast nii, et teil on ühine eesmärk ja selle eesmärgi hoidmiseks ei tohi teid lahutada.

Nii heas kui halvas

Sõprushingesugulased teavad mõlema häid ja tugevaid külgi. Samas on nad näinud ka üksteise kõige muserdavamaid hetki ja negatiivsemaid iseloomupooli. Sõprushingesugulane on sinuga nii heas kui halvas. Nähes või tunnistades sinu halvemat poolt ei ole tema see, kes sind hülgaks, kritiseeriks, arvustaks ja sildistaks. Ta ei jäta sind maha sinu veel õppimata poolte tõttu ("vigade", mida ma eelistan defineerida veel õppimata ülesannetena). Ta aktsepteerib sind!

Sõprushingesugulane ei saa sind maha jätta, kui sul on enda halvim periood. Ta ei saa seda teha, kuna muidu ta ei saa oma elueesmärki täita. Kui ta lahkuks sel hekel, siis pole te vahel kunagi sõprushingesugulaste liitu olnudki, vaid ta oli lihtsalt mingil perioodil üks sinu sõpradest.

Mida sa peaksid sõprushingesugulusest veel teadma...

Sõprushingesugulane on üks väga väärtuslik hingesugulase liikidest, kes võib sinu elus olla või ükskord sinu ellu tulla. Sõprushingesugulast tasub hoida ja teda väärtustada. Seetõttu ma kirjutasingi oma mõtted just selle hingesugulase kohta välja, et õigeid inimesi veelgi rohkem väärtustada ja nende üle tänulik olla.
Sõprushingesugulasi ei vali me oma ellu teadlikult, need on juba enne sinu siia tänasesse ellu sündimist kusagil kokku lepitud. Sõprushingesugulane on keegi, kes on pärit sinu eelmisest, üleeelmisest või veelgi kaugemast elust. Ta on keegi, kes mängis olulist rolli ka eelmisel korral, kui teie eluteed ristusid. Kuna minu elutee on seotud spirituaalse ja müstilise maailma defineerimisega, siis olen jõudnud tänaseks järelduseni, et sõprushingesugulane on olnud eelmises elus üks sinu õdedest-vendadest. Ta on see kauge õde või vend, keda sa õppisid tookord armastama ja väärtustama. Seetõttu ei ole sõprushingesugulase suhe kunagi muud kui platooniline.

Sõprushingesugulane on see inimene, kes siseneb sinu ellu teatud eluhetkel ja jääb sinna väga pikaks perioodiks. Teid lahutatakse üksteisest siis, kui teie ülesanne üksteise suhtes on ära tehtud. Kui see ühel päeval juhtub, siis te liigute mõlemad edasi, teades, et te peate teineteisel laskma minna. Tekib olukord, kus te tunnete, et te olete teineteisele selle elus piisavalt andnud ja teile jäävad sellest väga värvilised mälestused. Tihtipeale aga lahutatakse teid selles elus surma läbi ehk paljud sõprushingesugulased käivadki koos selle eluraja võiduka lõpuni. Kui sõprushingesugulased lasevad teineteisest enne lahti, siis selleks peab tekkima saatuslik pööre ühe või teise elus, nagu näiteks välismaale kolimine või mõni muu taoline suurem muutus.

Sõprushingesugulaste õnnekristalliks on KUUKIVI.

Kuukivi on kristall, mis suudab erinevat tüüpi hingesugulaste ja hingede vahel olevatel sidemetel õige eesmärgi nimel tööd teha. Kuukivi on see kristall, mis aitab sind näiteks sõprushingesugulase puhul õigele teele juhatada, teda õigesti aidata, ja see aitab teievahelisest eesmärgist maksimumi saada. Kuukivi kanna selleks, et tugevdada enda sidet oma sõprushingesugulasega. See kristall aitab ka sellisel väärtuslikul sõprusel sinu ellu tulla.

Kingi Kuukivi oma sõprushingesugulasele, et see sümboliseeriks sinu- ja temavahelist sõprust. Veelgi ideaalsem ja õnnetoovam on see, kui teil mõlemal oleks Kuukivi, mis te olete teineteisele kinkinud. Kuukivi olgu teie sõpruse ja hingedevahelise sideme sümboliks!

Mõistes, miks üks või teine inimene on meie eluteele saadetud, aitab see meil paremini mõista ennekõike iseennast ja enda eluteed!