Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - sõprus RSS Feed

20 apr KUIDAS TEADA, KELLELE ENDA AEGA KINKIDA JA KELLELE MITTE
0 24213
Suhted on number üks teema terves meie maailmas ja seda võivad kinnitada ilmselgelt kõik - nii sina kui kõik teised. Suhted, inimestevahelised sidemed, on olulised ja kohati ka keerulised mõista. Miks? Kuna suhetesse ei saa liikuda puhtalt analüüsides, nendesse tuleb sukelduda intuitiivselt ja usald..
20 sept 5 ASJA, MIDA ÄRA KUNAGI KAALUDELT KÜSI
0 27243
Kaalude esindaja on see, kes suudab kõiki üllatada. Pealtnäha on ta tundlik ja tagasihoidlik, kuid tegelikkuses on temas suurejooneliselt kangust ja tugevust, mis lööb välja just siis, kui on vaja enda, enda tõe või kellegi teise eest seista. Ära lase end sellest tagasihoidlikust energiast petta. Ka..
11 juuni NEITSI - 5 TEGU, MIDA TA EI AKTSEPTEERI
0 27935
Kui sinu kaaslane, pereliige, sõber või töökaaslane on Neitsi, siis on minu mõtted siin täpselt sinu jaoks. Selleks, et temaga paremini läbi saada või teda rohkem mõista, olen kirja pannud viis tegu, mida Neitsi ei aktsepteeri. Ta on sügava sisuga hing, keda tundma õppides on sul võimalik temaga end..
28 mai KAKSIKUD - NENDE HEAD KÜLJED SÕPRUSES
0 18088
Kaksikud on päikesemärkide süsteemis kolmas tähtkuju, oma iseloomult on ta väga värvikirev. Teda juhib õhuenergia, mis annab talle kiiruse, taibukuse, muutlikkuse, ettearvamatuse, impulsiivsuse ja särtsakuse. Kui sinu kõrval on keegi, kes on Kaksikud, siis oled sa õnnega koos. Kui sa oled temaga sõb..
09 apr ÜHEPOOLSE SÕPRUSE TUNNUSMÄRGID
0 22643
Ühepoolseid sõpruseid leidub igal pool, ka sina ise võid sellises sõprussuhtes olla. Aitan sul näha tunnusmärke sõprusest, milles osaleb vaid üks osapool, ja annan sulle inspiratsiooni sellisest suhtest väljumiseks, sest see ei ole tervislik. Harmoonilised inimsuhted sisaldavad vastastikust abi, nõu..
22 märts 4 PÕHJUST, MIKS JÄÄRASID ENDA ELUS HOIDA
0 30430
Kõikide tähtkujude esindajatel on ellu vaja üht korralikku Jäära. Jäärad saavad vahel teiste tähtkujude poolt enda tujukuse, jäärapäisuse või liigse sõnavõtu tõttu palju kriitikat, kuid tegelikult on neil teistele palju head pakkuda. Lõppude lõpuks ei ole ükski inimene ideaalne, me kõik olem..
24 apr 5 OLULIST TARKUST KAUAPÜSIVAKS SUHTEKS
admin 0 29731
Armastus on üks elueesmärkidest, üks suurimaid, kusjuures! Keegi ei ütle naljalt armastusele ära, kui see on siiras ja tingimusteta. Kauapüsiv, harmooniline ja tasakaalukas suhe on meie tervise jaoks ülioluline. Aga sellist suhet ei ole võimalik lihtsalt saada, selline suhe luuakse. See on suure töö..
13 veebr SÕPRUSHINGESUGULANE
admin 0 22394
Hingedevahelisi sidemeid ja eesmärke on väga palju. On olemas selline hingesugulane nagu sõprushing ehk sõprushingesugulane. See on keegi, kes omab sinu elus väga suurt rolli ja kes on siin sinu jaoks olemas. Hingesugulased, ükskõik, millist eesmärki nad omavad, on sinu elus alati olulised. Väga tih..
18 jaan NEITSI - TUGEV JA HAAVATAV KORRAGA
admin 0 17726
Iga erinev sodiaak on omamoodi tegelane, kellele on sündides tema Auravälja kaasa antud teatud iseloomuomadusi ja ka palju erilisi ning omapäraseid jooni. Räägin sulle sellest, mida sa peaksid teadma Neitsitest ja kui sa neid kohti temas oskad tähele panna, siis sa oskad ka teda paremini mõista. Ne..
14 dets KALJUKITS - KUIDAS TEMAGA SUHELDA
admin 0 21093
Erinevad sodiaagid on oma suhetes väga erinevad vastavalt sellele, milline on tema ees olev sodiaak. Kuid teatud külje pealt on sodiaagid ükskõik millise teise sodiaagiga suhtlemises olles ikka ühte moodi. On olemas teatud iseloomuomadused, mis kanduvad kõikidesse erineval tasandil suhetesse üle ja ..
Tooted 1 kuni 10, kokku 10 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.