Kire taastamise rituaal aitab sinus endas taastada kirge. Kirge, mis on konkreetselt suunatud armastusse ja suhtesse. See rituaal sobib tegemiseks siis, kui sa oled vallaline või suhtes. Vallalisena aitab see sinu Südametšakrat ja Sakraaltšakrat avada armastusele, muutes sind kirglikumaks ning armastusele vastuvõtlikumaks. Suhtes olles aitab see sind muuta paremaks ja kirglikumaks armastajaks. See rituaal lisab igasse suhtesse vürtsi, tuues taas esile kireleegi, mis meenutab armumise energiat.

 

Kireenergia asub Sakraaltšakras ja see rituaal aitab just selle energia teises Tšakras avada ning Südametšakraga koostöösse selle energia viia. Tulemuseks on soov armastada, armastust jagada, seda tunda ja vastu võtta.

 

Tee rituaali täie pühendumusega, soovi siiralt selle tulemust ja järgi rituaali tegemise protsessi, et see saaks õnnestuda. Iga pühendunud spirituaalne tegevus annab lootust soovitud tulemuse saavutamiseks.

Millal ja kus on õige aeg seda rituaali teha?

 

Selle rituaali tegemiseks on õige aeg siis, kui kosmilised energiad on seotud armastusega või armastuseportaalid on avanenud. Selleks jälgi minu nädala kosmilisi ennustusi, et teada saada, millal selline periood on.

 

Lisaks sellele on alati seda võimalik teha Kuu loomise ajal. Kuu loomise päevad on kohe peale Noort Kuud kuni Kuu esimese veerandi loomiseni.

 

See on aeg, mil on võimalik teha rituaale, mis kasvatavad midagi sinu hinges. Antud juhul see rituaal kasvatab sinu kireenergiat ja muudab seega sind kirglikumaks.

 

Rituaali tee täpselt selles kohas, kus sa soovid seda teha. Selleks ei ole vaja järgida ilmakaarte asukohta.

 

MAAGIARETSEPT:

 

1. 2 x Roosa Kvartsi meditatsioonikristall
2. Piparmündi eeterlik õli
3. Roosi viirukid
4. Kuivatatud Roosiõied
5. Piparmünditee
6. Õlilamp
7. Teeküünal
8. Tikud
9. Viirukihoidja

 

Rituaali tegemiseks leia mugav koht, kus sa saad seda läbi viia. Võta esmalt piparmünditee ja tee endale kannu või tassi sisse tee valmis. Ole hea ära lisa sinna magusaineid ja kasuta puhast piparmünti tee valmistamisel (mitte kokku segatud erinevate taimedega). Kui tee on valmis saanud, siis vii see enda rituaalipaigale.

 

Süüta teeküünal ja aseta see õlilambi sisse. Õlilamp täida veega. Võta viirukihoidja ja aseta see rituaalipaigale. Rituaali tehes tuleb sul istuda ja kasulik on see, kui ühel pool sind on õlilamp ja teisel pool viirikihoidja.

 

Nüüd võta enda ette täpselt kolm roosiviirukit ja sea üks neist viirukihoidjale põlema (kui sul on mitmeid viirukihoidjaid, siis sea põlema kõik roosiviirukid korraga).

 

Võta Piparmündi eeterliku õli pudel ja tilguta õlilambis oleva vee peale täpselt kaksteist tilka.

 

Roosiõied aitavad armastuseenergiat suurendada ja kireenergiat tõsta. Sul tuleb Roosiõied võtta ja puistada need enda ette ja ümber. Mida rohkem Roosiõisi rituaali tegemisel kasutad, seda edukam saab rituaal olla.

 

Seejärel võta Roosa Kvartsi meditatatsioonikristallid ja hoia neid teine teises käes. Sule silmad ja keskendu sellele, kuidas armastuseenergia sinu Auraväljas kasvab. Kujuta ette, kuidas sinu kireenergia taastub, sa muutud kirglikumaks, romantiliseks ja armastavamaks. Unista armastusest, soovi olla kirglikum ja armastusele avatum. Igasugune sellisel teemal soovimine aktiveerib Roosad Kvartsid sinu Sakraaltšakrat ja Südametšakrat koostööd tegema.

 

Selline tegevus on "mediteerimine". Läbi Roosa Kvartsi meditatsiooni avad sa enda kaks olulist Tšakrat, mis aitavad sul selle rituaali eesmärgini jõuda. Keskendu, unista ja soovi senikaua kuni sa seda soovid. Mida kauem sa seda teed, seda intensiivsemalt rituaal saab toimida.

 

Samal ajal, kui mediteerid lase Piparmündil ja Roosil end armastusele avada. Need aitavad sinu sõnumil kohale jõuda ja Auravälja kinnituda. Esmalt need puhastavad sinu energiavälja ära ning seejärel kinnitavad kireenergia Aurasse.

 

Kui sa tunned, et soovid mediteerimist ära lõpetada, siis hoia veidi mõlemat Roosa Kvartsi meditatsioonikristalli roosiviiruki suitsu sees, et need mediteerimisest ära puhastada. Seejärel aseta need Roosiõite peale.

 

Võta kätte piparmünditee tass ja joo seda. Piparmünt aitab aktiveerida sinu Südametšakrat. Kui oled vallaline, siis see aitab sind uueks armastuseks ette valmistada. Kui oled suhtes, siis see aitab taastada tundeid ja tuua taasarmumise efekti sinu suhtesse.

 

Naudi ja joo piparmünditee lõpuni, samal ajal keskendu vaid armastusele, romantilistele teemadele ja unista kirglikust iseendast.

 

Kui tee on lõpuni joodud, siis on rituaal selleks korraks edukalt ära lõpetatud ja seejärel võid tunda seda, kuidas sinu hing on armastusele vastuvõtlikum või avatud.

 

Roosiõied tuleb kokku korjata ja loodusesse viia. Õlilambil tuleb õli lõpuni ära põletada ja viirukitel tuleb samuti lasta lõpuni põleda. Kui kasutasid rituaali tegemise ajal vaid ühte viirukit korraga (sa ei pannud kolme korraga põlema), siis põleta järele jäänud viirukid 24 tunni jooksul ära.

 

Roosa Kvartsi meditatsioonikristallid pane tagasi meditatsioonikristallide laekasse või aluse peale (kui sul on need eelnevalt olemas olnud) või leia nende jaoks koht, et sa saaksid neid tulevikus uuesti kasutada erinevate meditatsioonide läbiviimisel.

 

Peale rituaali sooritamist on kasulik veel päeva jooksul piparmünditeed juua ja sa võid Piparmündi eeterlikku õli hiljem edasi põletada, kuid see ei ole kohustuslik.

 

Rituaali võid teha uuesti siis, kui tunned selle jaoks vajadust. See rituaal valmistab sind ette armastusele ja muudab sind kirglikuks. Eriti kasulik on seda rituaali teha uuesti siis, kui tunned enda elus kirepuudust.

 

Kire kohta saad täpsemalt lugeda minu artiklist "Kuidas taastada Kirge romantilises suhtes", mille leiad SIIT.

 

Nüüd aga naudi oma kirglikumat ja armastavamat poolt, mille sa rituaali tegemise käigus endas avasid!