Ärakasutamine võib olla paljudele tuttav teema - mõni on seda pealt tunnistanud, mõni on selle ohver olnud või mõni on ise kedagi ära kasutanud. Ärakasutamine on kahjuks väga laialt levinud tegevus, mida inimesed üksteise suhtes praktiseerivad. See, mis on laialt levinud ei tähenda aga seda, et me peaksime seda normaalseks tunnistama, sellega leppima, seda laskma endale teha või äärmisel juhul ise kedagi ära kasutama. See on tegelikult miski, mis tuleks meie maailmast välja juurida, kuna sellel on omad võimsad negatiivsed tagajärjed mõlemale poolele. See, kes langeb ohvriks, on sellel hetkel ebaõnne ohver, ja see, kes osutab seda ohvrile, see teenib endale korraliku koguse Karmavõlga. Seega tegelikult ei võida sellest keegi, miks siis seda üldse praktiseerida, ma ei näe sellel mõtet. Miks ma sellel teemal kirjutan, on sind inspireerida teadlikumalt käituma, et sa saaksid ise ära hoida enda ärakasutamist ja mõista seda, mis saab sellest inimesest, kes sind on ära kasutanud.

MIS ON ÄRAKASUTAMINE JA MIKS ON MÕNI INIMENE SÜÜDIMATU ÄRAKASUTAJA?


Ärakasutamine on see, kui teadlikult kasutatakse kellegi lahkust, südamlikkust, varandust, nime (tuntud inimeste nime), keha (näiteks füüsiline väärkohtlemine) jne ära omakasupüüdlikul eesmärgil. Näiteks, kui soovitakse kellegi arvelt kergelt ja kiirelt rikastuda, muutes teda samal ajal vaesemaks. Või kui näiteks ohvri kaudu soovitakse endale midagi lihtsamini saada, suunates ohvrit enda jaoks tööd tegema. Inimesi saab ära kasutada erinevas valdkonnas ja situatsioonis, seega võibki jääda näiteid tooma. Ärakasutamine on see, kui teadlikult tehakse teisele inimesele halba, saades sellest ise kasu. 

Mõni on aga süüdimatu ärakasutaja - see on inimene, kes kasutab enda elu jooksul ära väga palju inimesi. Miks mõni inimene on selline? Seda inimest juhib kurjus, mitte headus. See inimene ei ole oma elus ära õppinud seda, mis on armastus, see etapp on tal läbimata. Üldiselt on ärakasutaja rollis nooremad hinged, kes ei suuda näha teiste inimeste väärtusi ja seetõttu loovad nad enda ümber kurjust ning halba. Mida vanemaks hing saab, seda suurem potentsiaal on headuseks inimese sees, kuid see ei ole alati fakt. Inimeste teekondade eesmärk on muutuda kurjusest headuseks ja see teekond on väga pikk. Seetõttu me sünnime taas ja uuesti, et selleni jõuda.

MIKS MINA OLEN OHVER? KUIDAS MA OLEN SELLE ÄRA TEENINUD?

Kui sattuda ärakasutamise ohvriks, siis tekib ikka küsimus, miks ma olen sellisesse seisu sattunud, miks mind kasutati ära või miks kurjategija pääseb puhtalt? Tegelikult ei pääse keegi, kes kedagi ära kasutab. Karma teeb oma töö just sellel hetkel, kui seda on kõige õigem teha.

Aga miks sattusid sina ohvri rolli? Sellele küsimusele on võimalik mitu vastust anda. Esiteks võis sellel hetkel sinu Aurakilp ehk sinu vaimse keha kaitseenergia olla väga nõrk. Aurakilp on mõeldud sind säärastest olukordadest eemale hoidma. Teine võimalus on see, et just tema, kes sind oma ohvriks välja valis, oli sinu enda Karmakuller. Karmakuller on see, kes suunab sulle teatud probleemi või negatiivse situatsiooni, mille sa oled enda Karma tõttu välja teeninud. Võib-olla oled sa minevikus enda Karmat halvasti toitnud ja see hetk, kui sind ära kasutati oli lihtsalt mineviku tasaarveldus. Seetõttu võib öelda, et see keegi, kes sind ära kasutas, oli sinu Karmakuller. Kolmas võimalus on näiteks see, et sa ise ei kuula enda intuitsiooni ja ei taju seda, mida sa võid lubada kellelgi teisel endaga teha. See kehtib olukorras, kus sul oli tegelikult võimalus see olukord ära hoida. Kui mitte, siis ei saa see kolmas variant olla selle olukorra põhjuseks.

AURAKILP - SINU ISIKLIK OLULINE KAITSEARMEE

Kuidas enda Aurakilpi tugevamaks muuta, et ebaõnn ja keerulised olukorrad ei saaks sinu elus aset leida? Enda Aurakilpi saab ja peabki täiesti teadlikult tugevdama. See on miski, mis vajab pidevat sinupoolset hoolitsust. Aurakilpi on kõige lihtsam ja efektiivsem tugevdada kristallidega. Õigete kristallide kandmine aitab luua sinu Aura ümber tugeva vastupanuvõime sääraste olukordade vältimiseks.

MILLISEID KRISTALLE KANDA JA KUI KAUA?

Aurakaitse loomiseks tuleb kristalle kindlasti kanda ehetena, sellisel juhul töötavad need kõige efektiivsemalt.
Toon välja tugevaimad kaitsekilbi loomise kristallid ja neid kõiki võib ka koos kanda. Kristallide puhul kehtib üks konkreetne reegel - mida rohkem, seda uhkem ja võimsam. Nii on!

Must Turmaliin, Must Ahhaat, Must Obsidiaan, Kassisilm, Kullisilm, Tiigriraud, Must Spinell, Hüpersteen, Gagaat, Astrofülliit, Moldaviit ja Opaal (Opaali puhul kehtib tugev kaitsekilbi loomise omadus vaid pruunikat tooni Opaalide puhul).


Kanna neid kristalle vähemalt paaril korral nädalas, et need saaksid sinu Auravälja ümber kaitsekilbi moodustada. See kaitsekilp aitab sind edaspidi hoida ärakasutajatest eemal, ja kui sellised inimesed satuvad sinu teele, siis sinu intuitsioon aitab sul juhtida tähelepanu ohule, mida nad võivad sulle tekitada. Kõige efektiivsem on see, kui sa kannaksid ühte või mitut kaitsekristalli endaga pidevalt kaasas. Sa võid neid ka vahetada, kord kannad Musta Spinelli Moldaviidiga, teinekord Kullisilma koos Kassisilmaga.

KARMA, OH, KARMA, KEEGI EI JÄÄ SELLEST PUUTUMATA!

Tulles tagasi ärakasutamise ja Karmavõla võimendamise juurde, siis tõepoolest suurendab selline tegevus Karmavõlga. Karmavõlg on see, mis tuleb hiljem tulevikus ära tasuda. Selle tasumine toimub väga inetu, kehva, negatiivse ja problemaatilise olukorraga tasaarvelduse tegemisel. See, kes kasutab täiesti teadlikult teist inimest enda kasu eesmärgil ära, saab 100% kindlalt tulevikus selle eest karistada. See, et ärakasutaja ei saa koheselt saatuse poolt karistatud, ei tähenda seda, et see ei juhtuks.

Meid kõiki juhib Karmaseadus, see on alati meiega kaasas. Piltlikult öeldes käivad kõik meie teod läbi Karmafiltri. Sina teed, Karma filteerib ja jätab sinu Saatuseraamatusse oma märgi maha. Kas märgi, mis viitab, et sa oled head teinud, mis avab tuleviku jaoks sulle paremaid ja häid võimalusi või hoopis märgi, mis viitab nii-öelda kuriteole, mis hiljem avab tuleviku jaoks sulle mõne probleemi või blokeerib sinu õnnevõimalusi. Mida aeg edasi ja mida rohkem ma inimestega eraviisilist tööd teen, seda rohkem ma näen, kuidas Karma on õnne kas soodustanud või seda hoopiski blokeerinud. Seega olen mina väga Karmakartlik ja tean, et igal liigutusel meie elus on omad tagajärjed, olgu need head või halvad.

On aga olemas teatud teod, mis võimendavad Karmavõla tekkimist. Karmavõla võimendamine tähendab seda, et negatiivse Karma suurendamine toimub mitmekordselt. Üheks selliseks teoks, mis võib Karmat niivõrd tugevalt mõjutada ongi kellegi ärakasutamine. Igal teol on oma väärtus, kas positiivne või negatiivne. Ärakasutamisel on tohutu negatiivne väärtus ja sellest tuleks juba seetõttu hoiduda, et see ei ohustaks saatust. Mida rohkem on Karmavõlga inimese Saatuseraamatus, seda vähem soove läheb sellel inimesel täide ning seda vähem armastust on selle inimese elus. Lisaks sellele on veel palju olulist, mis ei leia selle inimese elus aset, kes pole enda Karmat hästi teeninud.

Muskaatpähkli eeterlikku õli on väga kasulik kanda enda nahale (alati koos baasõliga, näiteks Jojobaga), kui tunned, et sa oled pidevalt ärakasutamise ohver. Muskaatpähkli eeterlik õli vabastab sinu Auraväljast energiat, mis tõmbab sellist sorti inimesi ligi ja vabastab ka ebaõnneenergiat. Seda on kasulik kasutada paralleelselt Aurakilpi tugevamaks muutvate kristallidega, mille ma välja tõin. Muskaatpähkli eeterlikku õli kasuta ka siis, kui tead, et pead kohtuma minema inimesega, kelle ohvriks sa võid kergelt langeda.

See, millest ma kirjutan, tundub võib-olla kohati väga hirmuäratav, kuid see ei ole eesmärk, miks ma olen oma mõtted sellel teemal kirja pannud. Minu eesmärk ja soov on äratada üles inimesi oma teekonnalet nad liiguksid õiges suunas, ja tervendada meie ümber olevat ühiskonda. Seega, võta inspiratsiooni, ära lase end ära kasutada ja inspireeri end olema parem inimene teiste inimeste vastu.

Karma tervendamise kohta saad lugeda minu artiklist "5 vaimset sammu halva karma tervendamiseks", mille leiad SIIT, lisaks ka "6 head viisi halva karma vabastamiseks" SIIT:

Anna endale luba armastada, kuid mitte kunagi ära lase enda südant ära kasutada. Ole lahke, kuid ära kunagi lase end ära kasutada. Usalda, kuid alati kuula ka enda sisemist häält, et mitte usaldada inimest, kes ei ole sinu usaldust välja teeninud!