Automüügirituaal on sinu jaoks, kui sa soovid leida oma autole uut omanikku ja kiirendada müügiprotsessi. Autole on võimalik teha rituaali, kuna see koosneb enamjaolt metallist. Metall haarab endasse energiaid ja seega on võimalik auto iseloomu/energiat läbi kristallide mõjutada. Just seetõttu on autos kasulik hoida ka autokaitsekristalle. Metalli omadused annavad sulle võimaluse luua oma autole ka müügiõnne.

Minu juurde tullakse väga erinevate küsimuste ja palvetega ning üheks populaarseks küsimuseks on, kuidas on võimalik enda auto edukalt maha müüa või selle müüki kiirendada? Küsitakse ka seda, milliseid kristalle müügiprotsessi parandamiseks autos hoida.

Kristallid soodustavad energiate vahetust, energiate külgetõmmet, parandavad näiteks auto energeetikat ja töötavad ideaalselt siis, kui automüük ei sisalda endas midagi halba. Seda selles mõttes, et kui soovitakse läbi rituaali ja kristallide maha müüa auto, mis on lagunev, aga müüja otsustab seda varjata, siis selliseid tegevusi kristallid ega rituaalid ei toeta. Kui on aga soov endale uus auto soetada ja olemasolev on töökorras või isegi lagunev, aga selle tunnistab müüja ausalt üles, siis on võimalik läbi rituaali ja kristallide seda protsessi aktiivsemaks ning õnnetoovamaks muuta.

Jagan sinuga rituaali, mis aitab sul enda autole müügiõnne lisada siis, kui sul on plaan endale uus auto osta või kui sul on soov täna veel töökorras olev auto lihtsalt maha müüa.

Millal on seda rituaali kasulik teha?

Selle rituaali tegemiseks on kõige parem aeg enne automüügikuulutuse välja panemist. Kui kuulutus on juba olemas, siis tuleks selle asemele luua uus müügikuulutus. Kõige soodsam on automüügirituaali tegemiseks aeg, mil kosmilised energiad on seotud külluseenergiatega. Selle, milline kosmiline periood praegu valitseb, leiad minu artiklitest SIIT. Kui kosmilised energiad ei ole seotud küllusega, on Kuufaaside järgi kõige ideaalsem aeg teha seda Kuu esimese veerandi, Kasvava Kuu või Täiskuu ajal. Need kolm kuufaasi on kõik üksteise järel.

Kus seda rituaali teha?

Rituaali tuleb teha kõigepealt kodus Ida või Kagu ilmakaares (kui sul on seal olemas küllusealtar või küllusekristallid, siis nende kõrval), seejärel tuleb rituaali teha edasi autos, sellega tuleb sul arvestada.

Rituaali jaoks läheb sul vaja...

1. Patšuliviirukit

2. Patšuli eeterlikku õli

3. Roheline kott, soovituslikult sametist

4. Roheline Aventuriin

5. Tsitriini tipp / geood

6. Tikud, õlilamp ja viirukialus

*
Patšuli on taim, mis aktiveerib rahaõnne. Selle viiruki suitsuga on võimalik vabastada ebasoodsat energiat auto Auraväljast, mis võib automüüki takistada (Jah, ka autodel on oma Auraväli, seetõttu on mul võimalik eraseanssidel vaadata, milline on auto seisund, kas ta laguneb või mitte). Patšuli eeterlik õli suurendab rahaõnne ja rahaenergia liikumist.

* Roheline kott peab ära mahutama mõlemad kristallid, mida selles rituaalis kasutad.

* Roheline Aventuriin ja Tsitriin tipp/geood üheskoos aktiveerivad sinu soovi auto maha müüa ja on rituaalis peamised elemendid, mis aitavad sul head lõpptulemust saavutada. NB! Palun ära kasuta poleeritud kujul Tsitriini, sest sul on vaja just tipulist kristalli, et rituaal õnnestuks.

Alusta rituaali tegemist!

Rituaal on väga lihtne ja mugav läbi viia. Selleks läheb sul vaja lihtsalt kõiki ülalnimetatud rituaaliesemeid ja õiget aega rituaali tegemiseks.

1. Aseta õlilamp enda kodus Ida või Kagu ilmakaarde, pane selle kausile vesi, süüta õlilambi sees olev väike küünal ja tilguta õlilambi vee sisse täpselt 22 tilka Patšuli eeterlikku õli.

2. Aseta õlilambi kõrvale viirukialus ja pane sellele Patšuliviiruk. Patšuliviirukit suitsema süüdates keskendu sellele, et see rituaal aitaks sul su auto maha müüa. Kui viiruk on suitsema seatud, saad rituaaliga edasi liikuda.

3. Nüüd võta ühte kätte Roheline Aventuriin ja teise kätte Tsitriin tipp / geood, ole õlilambi ja viiruki lähedal. Sule silmad ning keskendu sellele, et see rituaal aitaks sul autot müüa. Unista sellest, et kõik läheks hästi ja sinu auto leiaks endale uue hea omaniku. Keskendu sellele võimalikult kaua. Kui sa tunned, et oled enda sees oleva palve kristallidesse edastanud, siis jäta kristallid lihtsalt õlilambi ja viiruki lähedale.

4. Lase kristallidel olla õlilambi ja viiruki lähedal seni, kuni Patšuli viiruk lõpetab suitsemise (seni võid puhata ja sel teemal lihtsalt edasi unistada, kindlasti ära kaota seda mõtet enda peast ära, muidu ei ole rituaal edukas). Kui Patšuliviiruk on kustunud, siis võta kristallid sealt ära ja mine nendega autosse. Autosse võta kaasa ka roheline kott ja Patšuli eeterliku õli pudel.

5. Istu autosse (soovituslikult juhiistmele) ja hoia kristalle uuesti enda peopesades. Sule silmad ja soovi eelnevaid soove uuesti, hoides kristalle käes. Kui sa tunned, et oled oma palved kristallidesse edastanud, siis pane need rohelise koti sisse.

6. Kui kristallid on rohelise koti sees, siis tilguta selle koti sisse (riide peale) 4 tilka Patšuli eeterlikku õli ja sulge kotisuu. See on vajalik, et Patšuli rahaõnneenergia jääks rituaalikristallide juurde. Seejärel peida kristallikott autosse (pardalaekasse või mõnda teise kohta).

7. Nüüd tee oma autost pilte, mida soovid automüügikuulutuses kasutada ja tee müügikuulutus valmis. Rituaal on loodud just automüügi jaoks, nüüd jääb ainult üle autoostjat oodata.

Kui rituaal on autosse pandud, hakkab see sinu soovi nimel aktiveeruma. Õlilambis oleva küünla, mida kasutasid rituaali tegemiseks, võid ära kustutada.

Et kiirendada automüügirituaali toimet, on mõistlik aeg-ajalt tilgutada rituaalikoti sisse 4 tilka Patšuli eeterlikku õli. Seda on kasulik teha ka juhul, kui peale rituaali tegemist ei ole automüük õnnestunud 3 kuu jooksul. Patšuli eeterlik õli aitab rituaali uuesti aktiveerida.

Kui sinu auto leiab ühel õnnelikul päeval endale uue omaniku, võta automüügirituaali kott sellest autost ära ja loovuta need kristallid tänutäheks vabasse loodusesse. Kui sul on oma koduhoov, siis on mõistlik need matta Ida või Kaguilmakaarde või panna mõne põõsa alla. Kristallid taastuvad vabas looduses ja rituaalikristalle ei tohiks kunagi mõnel muul eesmärgil kasutada.

Tuletan meelde, et rituaal toimib vaid heade kavatsuste korral, rituaal ei toimi lagunenud autoga ostja petmise korral. Kristallid ei tööta, kui soovid ei ole Karmaatiliselt paigas!