On olemas väga lihtsaid tegevusi, mida saad kas igal ajal või nüüd ja kohe praktiseerida. Tegevusi, mis muudavad sinu enda tuju paremaks, sind ümbritsevaid inimesi õnnelikumaks ja selle kõige läbi maailma paremaks kohaks. On tegevusi, mis parandavad, tervendavad ja muudavad sinu Karma positiivsemaks. Positiivsuse külvamine ei too ainult kasu sulle või kellelegi teisele ajutiselt, sellel kõigel on suurem mõju pikaajaliselt sinu saatuses. Mida rohkem positiivsust me külvame, tingimuseta endast armastust välja anname, seda positiivsem on meie Karma. Karma, mis on täidetud hea energiaga avab sinu saatuseteel palju uksi.

Kõige parem viis mitte tunda, et sa oled kasutu siin maailmas ja ei tee midagi olulist oma ajaga, on püsti tõusta ning tegutsema asuda. Ole sina hea näide sellest, millised inimesed kõik võiksid olla ja kuhu poole pürgida.

Alusta siis kohe nüüd ja praegu, positiivsusest ei ole kunagi küllalt!

Ütle enda jaoks olulisele inimesele, et sa armastad teda!


Armastus on hingetoit ning miski mis hoiab meid elus. Armastus on vajalik ning kui see tunne südames eksisteerib, siis suudetakse ka kõige raskemast olukorrast välja tulla. Armastuse jagamine on väga oluline neile, kellele sinu süda kuulub. Ütle enda kallitele inimestele seda, kui olulised nad sinu jaoks on ja kui väga sa neid armastad. Tuleta seda meelde, seda on väga vaja kuulda. Kui sinu jaoks olulised inimesed teavad, kui väga sa neid armastad, siis see parandab teie omavahelisi suhteid, tervendades nii sind kui ka neid samaaegselt. Mida rohkem sa armastust välja jagad, seda rohkem seda sinuni tagasi jõuab - see on Karmaseadus. Karmaseadus näeb ette seda, et kui me jagame endast armastust välja, siis armastus, mida teised inimesed ja elu suudab jagada, leiab meid ise üles.

Korja maast ära prügi, mida näed tänaval või veel hullem, metsas ekslemas

Meie planeet Maa on ainukene tõeline kodu, mis meil on, ja mida me peame hoidma. Austame igapäevaselt, igal hetkel, mil hingame ja eksiteerime, seda, mis meil Maapeal antud on. Loome puhtama ühiskonna ja laseme planeedil hingata. Korjame üles kõik prügi, mida näeme maas lebamas, selle koht ei ole looduses. Korjame ja viskame prügikasti. Kui näed metsa all suuremat sorti prügi, siis vii see autoga prügimäele. Tee head meie planeedile, meie ühisele kodule. Sellega õpetad sa ka teisi meie planeeti austama.

Mida puhtam on meie planeet, seda tervemad oleme me ise, seda puhtam on meie toidulaud ja õhk, mida hingame. Prügi, mis koosneb plastikust või mõnest teisest materjalist, mille inimene on ise loonud, ei kõdune ega mädane looduses, sest loodus ise ei ole neid aineid loonud ning seetõttu ei suuda ka kõike ise lagundada. Kui inimene on millegi loonud, siis on inimese enda kohustus seda lagundada, kui selleks on vajadus.

Kui sul on lapsed, siis haara ka nemad kaasa enda koduümbrust ja metsaaluseid koristama. Ole nende eeskuju ja kangelane!

Naerata, ütle "Tere!" ja jaga komplimente

Positiivsus on miski mille me kõik ära tarbime, kui see on meie poole saadetud. Sellest loome me midagi iseenda sees või täidame tühimikke, kui neid on. Seega positiivust ei saa olla kunagi ülemäära palju, see kulub ikka ära. Loo positiivsust, nüüd ja kohe. Jaga teistele inimestele enda naeratust, ütle neile tere ja kui näed, et neis on midagi ilusat, siis ütle see välja.

Kas sind ennast ei tee rõõmsaks see, kui keegi ootamatu möödamineja sinuga lahke, hea ja positiivselt avameelne on? Kindlasti meeldiks see sulle, see teeb hetkega tuju positiivseks, kui keegi sinu teele päikest toob. Sa võid olla ka ise see päikesekiir, jagades teistele positiivsust.

Abista kedagi, kellele sina suudad abi pakkuda

Märka abivajajat! Väga oluline on oma silmi lahti hoida ja appi tõtata siis, kui sinu võimuses on abistamine. Väga paljudel juhtudel saame teisi inimesi aidata, kuid enamasti abi ei küsita ega paluta. Seda teades vaata avatud silmadega ringi ja tunneta, kellel võiks sinu abi vaja olla. Ole heategija, see toidab sinu enda Karmat, suurendab sinus oskust tingimusteta armastust jagada ja sellega valmistad sa teistele inimestele rõõmu.

Külasta ja võta ühendust kellegagi, kes on üksik

Paljud inimesed ei ole väga sotsiaalsed ega oska luua sügavaid sidemeid ühel või teisel põhjusel. On ka neid, keda on hüljatud, kuid see ei tähenda seda, et need inimesed alati soovivad olla üksinda. Külasta kedagi, keda sa tunned ja tead, et tal ei ole sõpru ega lähedasi. Paku enda seltsi, too valgust teise inimese ellu ja anna talle võimalus suhelda. Suhtlemine on väga oluline osa inimese teekonnal, ilma selleta on raske hingel oma spirituaalset teekonda läbi teha. Vaikuses ja üksilduses olemine ei tohi olla kunagi ülemäära domineeriv.

Kui ei ole võimalus teha suuri samme ja muutusi, siis tee palju väikeseid samme, et jõuda suure tulemuseni!