Kas sa tunned end emotsionaalselt kurnatuna? Läbipõlenuna? Oled pidevalt väsinud kõigest, kaasa arvatud iseenda tunnetest ja mõtetest? Sul ei ole jõudu end liigutada ja meeleolukõikumised käivad sinuga tihti kaasas? Sul on raske uinuda või endas rahu leida? Need võivad olla depressiooni märgid või siis hoiatused depressiooni kohta. Kui sa vastasid vähemalt pooltele küsimustele jaatavalt, siis on alljärgnev sinu jaoks. Las ma aitan sind veidi ja leiame koos lahenduse, sest depressioon on tõsine vaimne tervisemure, sellele tuleb vastulöök anda. Aga enne, kui räägin sinuga tervendamisest, jagan hoopis sulle tüüpilisi harjumusi, mis soodustavad depressiooni teket. Kui sa tunned end mõnes neis ka ära, siis peata end. Ole hea, hoia neist eemale, need võivad olla sinu salajased kurjategijad.

 

1. Kahetsustunde ja süütunde vallandumine

 

Kahetsemine on väga hea, see aitab meil tehtud vigu parandada ja end muuta. Oma vigade analüüsimine aitab vabastada meisse tekkinud negatiivsed tunded. Aga see saab muutuda ka äärmuslikuks ja väga kahjulikuks. Kui oled elus mõne vea teinud või kellelegi väga palju liiga teinud, siis võib kahetsustunne sind jälitama hakata, ja kui sa lased sellel end pidevalt jälitada, avad ise depressioonile ukse.

 

Väga paljud võitlevad kahetsustundega. Need, kes selle käes piinlevad, teavad, et suvalisel hetkel tulevad meelde koledad asjad, tuju on rikutud ja ahastus on peal. Sellele tuleb lõpp teha, sest see tirib sind salaja ja vaikselt musta auku, nii et lõpuks sa ei märkagi oma elus enam ilu ja võlu. Kuidas sellele lõpp teha? Kui su kahetsustundega on seotud on keegi, kellele sa oled liiga teinud, siis palu sellelt inimeselt vabandust. Heasta oma tegu, kui see on vähegi võimalik. Suru oma ego endas alla ja ole julge. Kui seda ei ole võimalik teha, siis ära korda sellist käitumist enam kellegi teisega. Kui kahetsus on seotud sinu endaga, siis palu iseenda käest vabandust ja muuda kurssi, ära korda minevikumustrit. Iga kord, kui tunned ahastust, palu enda sees vabandust.

 

Kui kahetsustunne piinab ja ei lase elada, siis on väga kasulik kanda Bretšastunud Jaspise kristalli. Bretšastunud Jaspis on kristall, mis aitab minevikuga lõpparve teha, aidates vigadest õppida, endale andeks anda, teistega rahu teha ja vabastada hinge piinavaid emotsioone. Bretšastunud Jaspis tervendab sinu minevikku ja selles tehtud vigu, mida kahetsed.

 

2. Teiste pilgud ja paranoia

 

Kui sa tunned, et keegi jälgib sinu tegevust, analüüsib sind pidevalt ja see käib kokku sinu nõrkusega, siis ei pruugi see kaugeltki tõene olla, see võib olla ettekujutluste vili. Depressioon tekib, kui sa hakkad alateadlikult tunnetama, et kõik näevad sinu kurbust, valu, nõrkusi ja ükskõik millist sinu isikliku mure. On väga palju neid, kes tajuvad, et keegi teine näeb tema sisse, et kui lõhki ta on. Tegelikkus on aga nii, et seda ei osata nii hästi teha. Ära karda seda!

 

Kui sa tunned, et teised inimesed näevad sinu nõrkust, analüüsivad sind ja jälgivad pidevalt sinu tegemisi, siis see on sinu meelte harjumus, mis võib viia sind hukatuseni. Depressioon tekib lihtsasti, kui sa hakkad ettekujutusi looma.

 

Depressioon on salakaval vaenlane, ta eksisteerib sinu peas ja tekitab paranoiat. Paranoia tekib siis, kui ülemised Tšakrad on haigestunud, siis annavad need edasi valenägemusi ja teadmisi, millel ei ole alust. Kui sa tunned end siin ära, siis alusta koheselt kolme ülemise Tšakra tervendamisega. Sinu tähelepanu vajavad Kurgutšakra, Kolmas Silm ja Kroontšakra. Soovitan igapäevaselt juua poleeritud kristallidest vee-eliksiiri, mis on valmistatud Sinisest Kaltsedonist, Sodaliidist ja Ametüstist või kanda kõiki neid kristalle korraga. Tegemist on nende Tšakrate tervendajatega.

 

3. Teistele meele järele olemine

 

Kui sinu jaoks on oluline, mida teised sinust mõtlevad, et sa sobiksid nende ellu, et nad oleksid sinu kui inimesega rahul ja et nad kindlapeale armastaksid sind, siis... see on suur ohumärk!

 

Pea meeles - tõeline armastus on see, kui sind armastatakse sellisena, kes sa tegelikult oled. Ülejäänud armastus on kas egopõhine, võlts ühelt või teiselt poolt. Tingimusteta armastus ei eelda perfektsionismi, need ei käi käsikäes. Lase end vabaks, ole sina ise! Ära ole teenindaja ja ära mängi rollimängu. Armastuses ei tohi näidelda, see peab olema tõeline ja ehe. Ükskõik, milline on inimsuhe, tõeline on see vaid siis, kui seal pole tingimusi. Olgu selleks sõprussuhe või romantiline suhe.

 

Kui sa aga teed väga palju pingutusi, et kellelegi meeldida ja arvestad vaid tema soove, siis sa teed endale liiga. See viib sind depressioonini või on selle põhjuseks.

 

4. Perfektne sina!

 

Küsi enda käest, kas sa ajad taga perfektset tulemust? Näiteks iseenda välimuses? Oma kodus puhtust taga ajades? Kas sa oled pinges, kui midagi on jäänud kusagile vedelema või sa ei saanud hommikul tehtud sellist soengut, millega arvad end perfektsena olevat? Kui jah, siis see võib viia sind depressioonini. Perfektsionism on pärit astroloogilistest ja numberoloogilistest näitajatest. Kõigile see liiga ei tee, see aitab meil pigem saavutada midagi, mida me tulime siia ilma tegema. Küll võib iga tugevus muutuda äärmuseks. Kui sa oled väga ärev ja stressis, siis aitab sinu perfektsionistlik pool kahjuks depressioonile kaasa. Kui sa tunned end hästi ja oled positiivne, siis perfektsionism töötab sel hetkel sinu kasuks. See ei ole hea ega halb, kõik oleneb sinu enesetundest. Kui sa aga kaldud negatiivsuse poole, siis lase vabamaks. Las soeng olla ühel päeval veidi vallatum ja las mõni teetass olla laua peal, ära mine sellest pingesse. Küll homme on ilusam päev.

 

Olen kirjutanud artikli "10 SAMMUGA DEPRESSIOONIST VÄLJA", sellest leiad väga palju kasulikku, kuidas depressiooniga võidelda ja mis aitaksid sul enda tuju parandada. Kindlasti loe see artikkel läbi ja tekita oma igapäevaste tegevuste juurde mõni neist tervendavatest protseduuridest. Need aitavad sul endas taas positiivsust leida ja sind tervendada.

 

Naerata, tegelikult on sul iga päev millegi üle naeratada - olgu selleks päike, mis on taevas, õhk, mida saad hingata või keegi, kelle üle tänulik olla. Alati on põhjus õnnelik olla, leia see põhjus üles!