Maailm on andnud meile võrratuid taimi, millega me saame end tervendada ja oma tervisele tõeliselt tugeva toe anda. Maa taimeriik on üüratu ja sellesse võibki sukeldudes ekslema jääda. Minu jaoks on aga see ääretult põnev, pidevalt on midagi uut avastada. Usun, et kõige jaoks on olemas tervendaja, mille Maa on ise loonud.

Näiteks acerola kirsid on viimasel ajal mind väga huvitama hakanud. Olen neid ise kasutanud juba tükk aega ja võin öelda, et isiklikult tunnen end väga hästi nende tõttu. Kuna acerola kirsse niisama lihtsalt poelettidelt ei leidu, siis olen kasutanud neid kuivatatud-jahvatatud kujul. Usun taimeriigi jõudu ja nägin vaeva selleks, et ka teieni tuua see lähemale. Acerola kirssidest on tehtud Cytoplani C-vitamiini tooted, mille leiad SIIT. See on toode, mida ise kasutan. Peale mitut kuud tunnen, kuidas energiatase on nagu suvisel ajal, kui päike pidevalt paistab. Eestlastele on energiat väga vaja ja me peame olema nutikad, et tagada endale piisavas koguses energiavarusid. Näe vaeva ja hoia päike alati enda südames, ka siis, kui seda meie ilusal kodumaal ei paista!

Acerola kirss kasvab väikese põõsas-puuna ja on pärit Indiast ning Ameerikast. Ameerikas kasvab see lõunas ja keskosas. Acerola kirss on oma maitselt ja lõhnalt sarnane populaarsete kirsisortidega.

Acerola kirss on võrratu, sellel on palju häid ja kvaliteetseid omadusi miks see enda ellu tuua. Räägin sulle sellest lähemalt! Mis on aga kõige olulisem, see on üks puuviljadest/marjadest, mis on kõige kõrgema C-vitamiini ja antioksüdantide sisaldusega ehk see on tõeline jackpot!

1. C-VITAMIIN ON ÜLIOLULINE MEIE KOGU TERVISE JAOKS!

C-vitamiini puuduse all kannatab suurem osa põhjamaa inimestest. Põhjus on lihtne - vähe värskeid puu-, juur- ja aedvilju. Põhjas, külmemas kliimas elades, inimene paratamatult unustab süüa rohkelt värskeid taimi. Siin ei ole ka niivõrd palju valikut ja sellepärast võib C-vitamiini tarbimine jääda tahaplaanile.

C-vitamiin on ülioluline, olen selle endale aastatega selgeks saanud. See on meie kogu keha tervise võtmeks. Seda on vaja koguaeg, igapäev, iga minut! 

C-vitamiini puudus võib kergelt tekkida, kuna see ei kinnitu kehasse. Kui sa sööd näiteks puuvilja, siis sinu keha kasutab selles olevat C-vitamiini ära ja järgmisel hetkel on kehal kohe vaja uut nii-öelda C-vitamiini doosi. Viga tehakse sellega, et süüakse liiga vähe taimset. Veganluse suur pluss on see, et sinu toit koosneb 100% taimedest ja C-vitamiini tarbimine on tervislikel veganitel garanteeritud (ebatervislikud on need, kes tarbivaid rämpstoitu või liialt töödeldud toitu). 

C-vitamiin muudab meie immuunsuse tugevaks, see aitab teistel eluks vajalikel vitamiinidel ja mineraalainetel meie kehasse läbi toidu imenduda. Lisaks sellele hoiab see meie naha tervena ja säravana. C-vitamiin turgutab meie energiavarusid ja aitab meil end elavana tunda. Usun, et viimast on vaja paljudel enda ellu juurde. C-vitamiinil on üüratult palju pakkuda meie kehale, seda ära kunagi alahinda.

Acerola kirss on maailmas üks kõige suurema C-vitamiini sisaldusega puuvili/mari, seega miks mitte minna maksimumi peale välja. Leiad kuivatatud ja jahvatatud kujul selle SIIT. See toode on kapsli kujul, võid ka kapsli lahti teha ja segada selle näiteks enda smuuti sisse, kui ei soovi kapslina seda tarvitada.

2. KLEOPATRALIKU ILU LOOJA

Mis aga minu kui naise vaatenurgast acerola kirsi juures kõige atraktiivsem on, on kleopatraliku iluloomise omadus. See on ilu saladuste kuninganna meie taimeriigis. Acerola kirss pidurdab seespidise ja välispidise vananemise. See parandab sinu nahajumet ja muudab selle pikapeale silmnähtavalt ilusamaks. Tuhm, kahvatu ja problemaatiline nahk on paljudele probleemiks. Acerola kirsi kõrge antioksüdantide sisaldus aitab nahka uuendada ning enneaegset vananemist pidurdada. See puhastab seespidisest sind mürkainetest, mis rikuvad ära sinu tervise, kaasa arvatud naha välimuse. Regulaarne acerola kirsi tarbimnine viib sind ilu loomiseni.

3. NAHAHAIGUSTE VASTANE

Väga paljud inimesed vaevlevad erinevate nahahaiguste küüsis. acerola kirsi kõrge C-vitamiini ja antioksüdantide sisaldus aitab võidelda multifunktsionaalselt naha tervena hoidmise eest. Kui sa isegi ei tea, miks nahahaigus võib sul olla, võib acerola kirss olla lahendus tervenemiseks. Jäta meelde, et acerola kirssi peaksid sa igapäevaselt enda elus hoidma, et see aitaks järk-järgult keha tervendada.

4. HOIAB SINU SÜDAME KAITSTUD JA HOITUD

Acerola kirss võib olla sinu südame päästja, kaitsja ja turgutaja. On ka tehtud uuringuid, kuidas acerola kirss südamele mõjub ning selle kohaselt aitab see nõrgale südamele jõudu juurde anda. Acerola kirss aitab ennetada südameinfarkti teket ja kaitsta üleüldiselt südametervist. Kui sul on olnud probleeme südamega, siis võid proovida acerola kirsi enda ellu toomist. See võib olla sinu taimne tervendaja! Selles on väga suur kogus antioksüdante, mis kaitsevad südant ja hoiavad seda noorena. Lisaks sellele suudab acerola kirss vähendada kolesteroolitaset, mis on tihtipeale südame probleemide põhjuseks. Tuletan meelde, et kolesterooli probleemid kaovad ära, kui toitud 100% taimselt. Kolesterooli sisaldavad vaid loomsed toidud, jälle tõestus, et veganlusel on vaid head inimesele anda.

5. VÄHILE TUGEV TAGASILÖÖK

Vähk on üks enim kardetud haigus, mis võib ohustada meid kõiki, hoolimata vanusest, rassist või east. Selle ennetamiseks saad aga teha väga palju. Spirituaalsel tasandil usun ma, et kui sa ei suuda lahendada enda hingeprobleeme, mis on kasvanud suureks, siis need kasvavad kogumikuks sinu kehas. Füüsilisel tasandil usun, et vale toitumine ja halvad tarbimisharjumused rikuvad rakke ning selle tagajärjel tekib vähk. Mõlemad peavad korras olema, sinu hingeelu ja kõik see, mis sinu kehaga kokku puutub. Hoides enda hingeelu korras ja toitudes tervislikult, aitab see hoida nii sinu sisemist kui ka välist keha.

Acerola kirsid sisaldavad rohkesti erinevaid antioksüdantne, karotenoide ja need kõik aitavad vabade radikaalide vastu võidelda. Vabad radikaalid soodustavad vähirakkude kasvu. Pidev enda keha neutraliseerimine aitab ennetada kurikuulsat vähki. Tead miks? Seda sa ise oled üks suur rakk, sinu keha koosneb rakkudest ja neid on vaja tervena hoida. Näiteks La Tene poodides müügil olevad Cytoplani C-vitamiinid on valmistatud Acerola kirssidest. Vähivastase toimega on ka Boswellia, selle leiad SIIT.

Kus kohast saada ja kuidas kasutada?

Acerola kirsi leiad kapsli kujul kõikides La Tene butiikides ja e-poes SIIT. La Tene toode on kapslis ja seda on mugav tarbida. Kuna tegemist on C-vitamiiniga, siis võib seda enamjaolt kõikide teiste toidulisanditega koos võtta. Tegemist on C-vitamiiniga, mis ei kinnitu kehasse, seega ei saa sellest üledoosi võtta, kui järgida purgil olevat ettekirjutust. C-vitamiin tuleb meie kehast välja, kui seda liialt palju korraga on. Kapsli versioonina joo see rohke veega alla või tee kapsel lahti ning puista selles olev pulber enda igapäevase smuuti või pudru sisse. Tee seda siis, kui sulle selle maitse sobib.

Hoia end nooruslikuna, ole alati täis energiat ja jõudu!

Kui sul on mõni haigus, siis iga toidulisandi tarbima asumisel on mõistlik konsulteerida enda arstiga.

Artiklis välja toodud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda kogemused, teadmised, isiklik arvamus ja soovitused. C-vitamiini kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel. Vajadusel konsulteerige enne tarvitamist arstiga.