Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - tervis RSS Feed

04 märts OOMEGA-3 RASVHAPE JA SELLE OLULISUS
admin 0 5316
Soovides ilusat nahka, head silmanägemist, mõnusat enesetunnet, tugevat südant ja immuunsüsteemi, kõrget intelligentsi ning vähem stressi, on sul igapäevaselt vaja tarbida oomega-3 rasvhapet. Tegemist on toitainega, mis aitab tagada sinu tervise. On olemas toitained, milleta keha ei soovi hakkama sa..
15 veebr MILLE ÜLE OLLA TÄNULIK - 42 VALGUST SINU ELUS
0 2621
Oleme eelnevalt sinuga rääkinud tänulikkusest, kuid sellest võiks vestelda ikka ja jälle. Eriti just siis, kui sul või ükskõik kellel on hingeliselt keeruline olla, tuleb tänulikkusele tähelepanu juhtimine kasuks. Sellel on oodatust suurem mõju ja võime sind toetada, kui sa enne tä..
27 nov MIDA TEEB PIMEDUS MEIE KEHA JA HINGEGA
admin 0 9059
Pimedusel on väga palju tumedaid varjundeid ning selle mõju on tugevam, kui me arvatagi oskame. Pimedus viib meid lähemale negatiivsetele mõtetele, kehvadele harjumustele, stressile, unehäiretele ja depressioonile. Paljud inimesed ei oska pimedusega toime tulla, kuna ei märgata selle mõju meie kehal..
03 juuli SINU KEHA ON SINU TEMPEL JA AINUKE KODU, KUS SA ELAMA PEAD
admin 0 7316
Sinu keha on sinu tempel ja ainuke kodu, kus sa elama pead. See on kodu, mida sa pead iga hinna eest tervena hoidma. Olgu see sulle inspiratsiooniks ja kui sa tunned, et sa ei toitu enda keha jaoks tervislikult, siis loe minu motivatsiooni ning sea end uuesti taas õigele rajale. Enda keha tuleb aus..
23 juuni 6 VIISI NAHA NOORUSLIKKUSE SÄILITAMISEKS
admin 0 11701
Kas sa soovid väärikalt vananeda? Säilitada enda naha nooruslikkus nii kaua, kuni selleks on võimalus? Kui jah, siis saa minu teadmistest inspiratsiooni. Üldiselt pole alternatiivvõtetega võimalik eemaldada sügavaid kortse ja geneetiliselt kaasasündinud jooni. Küll on võimalik vähendada vananemismä..
14 juuni 100% NATURAALSELT KODU PUHTAKS
admin 0 11720
Kodu on meie kindlus ja meie peidupaik. Kodus peab olema hea olla, selle energiad peavad olema terved ja kasulikud meile endale, et me selles end hästi tunneksime. Hoolitse enda kodu eest ja puhasta seda 100% naturaalsete puhastusvahenditega. Puhta kodu lõhn annab meile hea enesetunde ja muudab ela..
12 juuni 6 PÕHJUST, MIKS KASVATADA KODUS BASIILIKUT
admin 0 10912
Basiilik on üks enimlevinud maitserohelisi, mis on seotud väga paljude erinevate rituaalidega, alates raharituaalidest kuni armastuserituaalideni. Peamine põhjus, miks basiilikut väga palju kasutatakse, on see, et seda on lihtne kasvatada ja see ei vaja erilisi kasvutingimusi. Teadaolevalt on basiil..
09 juuni SÜNNIMÄRGID JA NENDE SALADUS - NÄGU
admin 0 14761
Sünnimärke saab lugeda täpselt samamoodi, nagu saab lugeda käejooni, jalajooni või hoopis näojooni. Sünnimärgid, eriti need, mis on meile sünnist kaasa antud, on väga suure tähendusega, ja kannavad endaga kaasas väikest sõnumit sinu eelmiste elude kohta. Sünnimärgid, millega me sellesse ellu sünni..
10 märts PAPAIA - 6 TERVENDUST KOGU SINU HINGELE
0 3053
Kui sa soovid elada 5D-energias, siis on väga oluline hoolitseda enda tervise eest ja süüa võimalikult palju taimset. Kõik, mille loodus on meile kinkinud, tervendab meie hinge ja füüsilist keha, aitab emotsioonidel tasakaalus olla ning leida enda sees harmooniat. Seega ole hea ja hoolitse enda keha..
01 veebr MUST TEE - 6 SPIRITUAALSET JA TERVENDAVAT PÕHJUST SEDA IGAPÄEVASELT JUUA
0 3686
Taimed on imelised, nimetan neid maajumalanna Gaia kingitusteks meile kõigile. Igal taimel on oluline põhjus meie maailmas eksisteerida ja neid ei tasu kunagi alahinnata. Taimi on meil võimalik kasutada enda tervise hoidmiseks, parandamiseks ja spirituaalseks kasvamiseks. Taimed on ka maagilised, se..
18 nov HAPNIKU OLULISUS JA KUIDAS KODUÕHKU ENERGEETILISELT PUHASTADA
0 5634
Hapnik on oluline hingamiseks, mõtlemiseks, analüüsimiseks, keskendumiseks, mis omakorda aitab sul tööalaselt saavutada paremaid tulemusi. Seetõttu on oluline, et sul oleks hea hapnikusisaldusega õhk nii töö juures kui ka kodus. Lisaks ka toksiinide vaba, et sa saaks olla endaga tasakaalus ja harmoo..
14 nov HIBISKUSETEE - SELLE 6 VÕIMAST TERVENDAJAT
0 8863
Taimed on loodud siia planeedile maajumalanna Gaia poolt ravimiteks, kas siis ühel või teisel määral. Mida rohkem sa vaatad taimede poole ning tood neid enda ellu, seda suurem võimalus on sul terveks saada. Meil on võimalik saada tervendust paljudest erinevates taimedest, üheks selliseks taimeks on ..
Tooted 1 kuni 12, kokku 145 tootest (13 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.