Veenuse retrograadi mõju tunnevad inimesed väga tugevalt. Tegemist on harva esineva retrograadiga, kuid selle mõjuvõimu on raske märkamata jätta selle suure hoobi tõttu, mille see suhetesse ja finantsasjadesse lööb. Veenuse retrograad ei soosi ilumuutusi ja seega ei ole see aeg hea, et teha endas drastilisi muudatusi. Suhted, mis saavad alguse selle retrograadi ajal, on suure tõenäosusega saatusekaaslaste vahel olevad suhted, kus on vaja üksteisele palju õpetada, üksteist muuta või millegi osas tasaarveldust teha. Sellised suhted pakatavad tihtipeale närvilisusest, on keerulise algusega või nagu Ameerika mäed. Seletan sulle lahti, miks see kõik nii on ja kuidas Veenuse retrograadiga toime tulla.

2022. aastal toimub Veenuse retrograad 1. detsembrist - 29. jaanuarini

Planeetidest on retrograadis kõige enam Merkuur ja kõige vähem Veenus. Seega oleme me Veenuse retrograadis kõige harvem. See toimub peaaegu igal aastal, kuid teatud aastad jäävad vahele. Planeet Veenus käib retrograadis iga kaheksateistkümne kuni üheksateiskümne kuu tagant ja on retrograadis umbes nelikümmend kaks päeva järjest. Olen kirja pannud ka mõned tulevaste aastate Veenuse retrograadid, et sa saaksid nende tulekuks valmis olla.

VEENUSE RETROGRAAD TOIMUB:

2021. aastal 19. detsember - 31. detsember
2022. aastal 1. jaanuar - 29. jaanuar
2023. aastal 23. juuli - 4. september
2024. aastal ei ole retrograadi
2025. aastal 2. märts - 13. aprill
2026. aastal 3. oktoober - 14. november

Retrograad on siis, kui planeet liigub Maa suhtes taevas tagurpidi, ja see ei too kunagi endaga kaasa midagi suurepärast. Pigem takistusi ja ärevaid energiaid. Iga planeedi retrograad on aga erineva toimega ja sul on hea seda kõike teada. Kõik, mis meie ümber toimub, on suuresti seotud kosmilise energiaga, mis on Maa peale suunatud. Kui sa tead planeetide seisusid, siis oskad mõista paremini ka eluperioodi, kus eksisteerime, ja see annab sulle eelise olla üle teatud energiatest, mis ei ole kõige soosivamad. Meil on võimalik vähendada planeetide mõjujõudu, kui teadvustame situatsiooni ega lähe negatiivse vooluga niisama lihtsalt kaasa.

Veenuse retrograadi ajal kerkivad esile mured, probleemid või takistused suhete, armastuse, raha ja kindlustundega.

Veenuse retrograad võib endaga kaasa tuua pealtnäha võimatuina näivaid lahendamatuid probleeme kas armuasjades või rahaasjades. Üks kahest võib sellel perioodil olla eriti raskendatus olekus.

Väga paljud haprad ja küsimärgi all olevad suhted võivad leida just Veenuse retrograadi ajal oma lõpu. Esile võivad kerkida töökaotus, finantsmured, rahakaotus või blokeeritud võimalused raha teenida.

​Veenus planeedina on seotud suhete, tunnete, romantika, külluse, atraktiivsuse ja finantsiga. Kui Veenus on Maa suhtes retrograadis, siis see blokeerib ära selle planeedi positiivsed energiad ja saadab meie Maa peale enda väest negatiivse versiooni.

Positiivne kogu selle segaduse juures, mis Veenus esile toob, võib olla see, et sa võid saada nendest teemadest parema pildi. Võib-olla jõuab sulle kohale, mida suhtega edasi teha, kuidas seda parandada, kuhu poole edasi liikuda, kas koos või mitte, võib-olla on sul vaja end muuta. Kõik see võib olla positiivne väljatulek Veenuse retrograadist. Samamoodi ka finantsasjade puhul võid leida lahendusi ja mõtteid edaspidiseks.

Kui Veenus on retrograadis, siis sinu suhteelu ja rahaasjad antakse saatuse kätte!

Sellel perioodil on sul väga raske avaldada oma häid tundeid, armastust ja romantilisemat poolt. Näiteks, kui sa oled suhtes, siis sul on raske pakkuda lähedust enda kaaslasele ja temal sinule. Kui oled vallaline, siis on sul raske avada end uutele inimestele. Sellel perioodil on keeruline armastust vastu võtta ja kui sa oled tavaliselt väga kinnine, siis seda raskem sul sellel perioodil on või seda raskem on teistel inimestel sinuga kontakti luua.

Sinu ellu võib saabuda vana Karma, vanad suhted või eelmises elus lõpetamata side

Veenuse retrograad võib ühendada sinu tee sellest elust pärit vana armastusega või sõbraga, kellega sul enam sõprussidet ei ole, või tuua esile mõne Karmaatilise kaaslase eelmisest elust. Veenuse retrograad toob sinu ellu selliseid inimesi, kui teil on omavahel mõni probleem lahendamata jäänud. Veenus teeb seda selleks, et sa saaksid oma Karma ära puhastada. Inimestega, kes sinu ellu sellel perioodil ilmuvad, tuleb lõpparve teha, mitte lasta nad uuesti enda ellu. Sul tuleb neile enda sees andestada ja lasta vabaks need probleemid, mida sa ehk kinni hoiad. Kui sinu ellu tuleb sellel ajavahemikul uus armastus, sa armud ja soovid kellegagi suhet luua, siis see inimene on pärit sinu eelmisest elust. Selle inimesega on Sul jäänud midagi eelmises elus lahendamata ja üldiselt on see midagi, mis on problemaatiline. Paljud suhted on erinevatel aastatel leidnud aset just Veenuse retrograadi ajal. Need on suhted, kus tuleb üksteisega teha vaherahu. Tavaliselt on suhe väga intensiivne ning vastuolulisus ja kirg käivad käsikäes. Eesmärk on õppida üksteist aktsepteerima ja austama. Seda suhet aitab Roosa Sammalahhaadi kristall, mis õpetab tingimusteta armastama ja aktsepteerima üksteist sellisena nagu te olete.

Veenuse retrograad on justkui see, mis toob esile suhteid, mis annavad sulle võimaluse õppida vajalikke õppetunde. Need ei tule esile lihtsalt niisama!

Põleta Yerba Santat ajal, mil Veenuse retrograad mõjub sulle liialt intensiivselt

Yerba Santa
on üks minu lemmikuid rituaalitaimi, mis aitab Veenuse retrograadi ajal hoida eemal negatiivset energiat. Tegemist on taimega, mis aitab luua sinu ümber kaitsekilbi, et Veenuse negatiivne vägi ei saaks kõike sinu elus pea peale keerata. Juhul kui sa tunned, et see retrograad loob sulle armuasjades või rahaasjades probleeme, siis puhasta enda Auravälja Yerba Santaga.

Võta rituaalitõrvik kätte, sea see otsast põlema. Lase sellel paarkümmend sekundit põleda, raputa seejärel leek kustu ja lase Yerba Santa suitsul tulla. Kui rituaalitõrvik suitseb, siis liigu sellega ümber enda keha. Puhasta suitsuga kogu oma keha ja seeläbi puhastub ka sinu Auraväli. See vabastab kosmilist negatiivset energiat, mille oled juba endasse haaranud, ja loob tugeva kaitsevälja, mis ei lase negatiivsel energial sinu Auravälja siseneda.

Yerba Santa suudab puhastada Südametšakrat, mis on seotud inimese armuasjade, suhete, tunnete, emotsioonide ja eelmiste elude suhtekarmaga. Puhastades Yerba Santaga iseenda Auravälja, puhastub ka Südametšakras olev negatiivne energia ja isegi eelmiste elude Karma. See on kindlasti taim, millega teha Veenuse retrograadi ajal vähemalt korra, kui mitte rohkemgi, enesetervendusrituaali. Ühe rituaalitõrvikuga saad sa selle 42 päevase tsükli ajal teha Aurapuhastust isegi kümneid kordi.

Yerba Santa võid asendada ka Salvei ja Lavendli rituaalitõrvikuga. Salvei ja Lavendel on kaks väga tugevatoimelist tervendustaime, mis mõlemad aitavad puhastada seismajäänud energiaid. Salvei teeb suure töö, et vabastada ka kõige raskemad ja ebaõnne soodustavad energiad, Lavendel asendab selle rahu, tasakaalu ja harmooniaga. Selle rituaalitõrvikuga on võimalik teha ka Aurapuhastusrituaali, mis eemaldab sinu energiast segava väe, mis võib sind eksiteele suunata. Tee Aurapuhastust nii, et sea tõrvik suitsema ja liigu tõrvikuga enda ümber. Alusta peast ja liigu allapoole jalgadeni välja. Tee seda seni, kuni tunned, et sul on Aurat puhastada vaja. Salvei ja Lavendli tõrvik aitab vabastada illusioone, valestimõistmist ja suunab inimesed õigele teele.

Ei ole ideaalne aeg investeerimiseks ja suurteks väljaminekuteks

Veenuse retrograadi ajal hoia ära suuremad investeeringud, kui sul selleks vähegi võimalus on. Kui sa sellega riskid, võid oma raha kaotada. Kui sul on vaja osta endale midagi olulist, hädavajalikku ja otstarbekat, siis seda tee ikka. Kui aga soovid võtta äriliselt riski, siis selleks ei ole aeg hea. Veenuse retrograad ei pruugi sulle tuua sellist kasu, millest sa unistad. Rahaõnne hoidmiseks kanna sellel ajal endaga kaasas Püriidi kristalli. Püriit kaitseb laostumise, halbade finantstehingute ja riskide eest, mis võivad sulle hiljem ebaõnne tuua. Tegemist on kristalliga, mis aitab sul endal paremini tunnetada, kuhu oma energia ja raha suunata.

Mitte kõik ei ole Veenuse retrograadi ajal nii must ja valge, selles on ka midagi head

Veenuse retrograadi ajal on võimalik jõuda selgusele iseenda tunnetes. Kasuta seda aega selleks, et noppida välja need kohad, mis vajavad sinu panust ja tervendust. Tegele enda negatiivsete külgede parandamisega, ürita olla parem kaaslane, sõber, ema-isa, õde-vend, tütar või poeg. Ürita olla parem iseenda tänasest versioonist. Veenuse retrograad toob meis kõigis esile nii mõnegi problemaatilise iseloomujoone. Kui lased endal lihtsalt tujutseda ja pessimistlik olla, siis see teeb sulle rohkem liiga, kui see, et sa üritad nendest iseloomujoontest välja astuda. Proovi sellel perioodil rohkem märgata oma lähedasi, anna neile armastust, jaga iseenda tähelepanu ja sõprust.

Veenuse retrograadi ajal leia endas jõudu, et olla parim versioon iseendast!