Päikesevarjutus on kõikidele spirituaalsetele ning astroloogiat ja müstikat armastavatele inimestele väga oluline. See annab meile võimalusi tuua enda ellu muudatusi, teha erinevaid soovide teele saatmise rituaale ja võtta ette palju muudki head.

Päikesevarjutus on siis, kui Kuu asetseb täpselt Maa ja Päikese vahel. Sel ajal on Maa peale kiirgamas võimas energialaine ja see muudab Päikese tumedaks või loob sellele varju. Täieliku Päikesevarjutuse puhul ei ole Päike üldse nähtav.

Kui Päikesevarjutus on Noore Kuu ajal, siis see energia, mille Päikesevarjutus loob, saadab meid tervelt pool aastat. Kui üldiselt on nii, et Noore Kuu vägi mõjutab meid 2 - 4 nädalat, siis Päikesevarjutusel on meie kõigi üle kolossaalne jõud. Päikesevarjutuse hetke on mõistlik teada, samuti selle kosmilist energiat, sest sel ajal on meid kõiki ees ootamas suuremat sorti muutused.

Kõige võimsam on täielik Päikesevarjutus - mida suurema ulatusega on Päikesevarjutus, seda suuremaid muutusi see endaga kaasa toob. Kui täielik Päikesevarjutus võib endaga kaasa tuua energialaine, mis mõjutab meid kuus kuud, siis rõngakujuline Päikesevarjutus on pea sama intensiivse väega. Rõngakujuline Päikesevarjutus on siis, kui Päikese serv võib Kuu tagant välja paista. Osaline Päikesevarjutus on aga siis, kui üks osa Päikesest on nähtav. Selle energialaine võib küündida kuni viie kuu pikkusesse tsüklisse.

Täielik Päikesevarjutus ei kesta tavaliselt rohkem kui 7 minutit. Peale seda järgneb Päikesevarjutuse kahanev faas, kuid seitsmest minutist piisab, et anda kõigile võimalus sellest energiast osa saada.

Energiate suhtes tundlikumad inimesed tunnevad Päikesevarjutuse ära juba mitu päeva varem. Nad võivad tunda vajadust millegi uue järele, teha uuendusi ja midagi enda elus värskendada. Kui Päikesevarjutus on saabumas, siis analüüsi, kui hästi sa seda kõike alateadlikult ette tajud.

Kui soovid Päikesevarjutuse ajal viia läbi erinevaid rituaale ja maagiaid ning saata teele oma soove, siis ei ole oluline see, et sa tabaksid ära tipphetke. Loeb see päev, millal Päikesevarjutus toimub ja kalendris tulebki sul just seda jälgida. Seega on sul selleks kõigeks aega terve päev.

Loe lähemalt Päikesevarjutuse ja selle väe kohta SIIT.

Iga Päikesevarjutus toimub konkreetses päikesemärgis, mis muudab ja kujundab Päikesevarjutuse efekti. Vähk annab sellele enda väe ning see suundub otse inimeste Auravälja sellel hetkel, kui Päikesevarjutus aset leiab. Olgu selleks meie jaoks öö või päev. Päikesevarjutus ei ole alati kõikidele nähtav, kuna see võib toimuda meie jaoks öösel ehk, lihtsamini seletatuna, samal ajal, kui teisel pool planeeti on päev. Hoolimata sellest, tunneme me kõik Päikesevarjutuse väge ja see jõuab kõikide inimeste energiavälja.

Eelkõige toimub Päikesevarjutus Noorkuu ajal, mis tähendab, et see toob endaga kaasa suuri muutusi. Kui Noorkuu tavaliselt säilitab enda väe umbes järgmiseks 28 päevaks, siis Päikesevarjutusega Noorkuu küündib isegi poole aasta pikkusesse faasi. Seega on ülimalt oluline sellel päeval jälgida iseenda käitumist, Päikesevarjutust tähistada, teha rituaale ja maagiaid, mis aitaksid sulle järgnevasse poolde aastasse head õnne tuua. Päikesevarjutuste tähistamine on spirituaalse inimese jaoks oluline sündmus, ära seda maha maga!

Päikesevarjutus Vähis vallandab emotsionaalse pagasi

See on kui puhastustuli, mis avab inimese alateadvuse, et tervendada selles olevat emotsionaalset pagasit. Sa võid Vähi Päikesevarjutuse ajal tunda segaseid tundeid, emotsioonid võivad käia üles-alla ning segadustunne on tavaline nähtus. Sa võid olla ühel hetkel eufoorias selle üle, mis sinu elus on praegu ja mis on olnud. Teisel hetkel võib sind tabada valus mälestus minevikust ja see võib sul jalad alt lüüa. Päikesevarjutus Vähis on alati väga ebastabiilse loomusega, mis mõjutab tugevasti sinu emotsionaalset keha. See ei ole tegelikult üldse halb, sellel on hea eesmärk - Päikesevarjutuse eesmärk on aktiveerida sinu alateadvus tervenemise faasi.

Ükskõik milline negatiivne mälestus sind sellel päeval tabab, lase see endast välja. Jäta sellega hüvasti! Ütle iseendale, et see on minevik, aga mina soovin elada hetkes ning mõelda tulevikule. Nii lased sa vabaks midagi, mis on sind võib olla aastaid saatnud.

Sellel päeval tee mineviku vabastamise ja tervendamise rituaali. Lase vabaks kõik, mis sind koormab ja sulle haiget suudab teha!

Selleks tuleb sul leida endale Must Turmaliin, Tektiit ja Kiastoliit. Kõiki kristalle peab olema üks, hea oleks, kui need on poleeritud kujul. Sul läheb vaja ka musta värvi kotti ja rituaalitõrvikut Salveist. Hea on, kui see on segutõrvik Lavendlist või Eukalüptist. Lisaks tulevahendit, et tõrvikut kasutada.

Tee rituaali kindlasti päevasel ajal. Kui on pilves ilm, siis sellest ei ole mitte midagi, kuna pilvede tagant kiirgab Päikese jõud ikkagi sinu peale.

Leia rituaali tegemiseks mugav ja sobiv koht. Kui oled end paika seadnud, võta kristallid ja pane need musta värvi kotti. Aseta see enda ette. Sea rituaalitõrvik suitsema ja puhasta sellega enda kogu energiaväli. Liigu suitsuga enda keha ümber edasi-tagasi. Samal ajal kui seda teed, keskendu kõigele sellele, mida sa enam kunagi ei soovi tulevikku kaasa võtta. Lase vabaks kurbus, probleemid, valu, läbielamine ja ole tänulik Päikesevarjutusele, et see vabastaks sind sellest koormast. Tee rituaali senikaua, kuni oled saanud kõik oma muremõtted vabaks lasta. Kui rituaalitõrvik vahepeal ära kustub, siis sea see uuesti suitsema.

Kui ühel hetkel tunned, et oled kõik muremõtted saanud vabaks lasta ja palunud Päikesevarjutuselt need igavesti lukku panna, siis haara enda kätte kristallikott. Sule silmad ja keskendu veel kord kõikidele nendele mõtetele. Seejärel puhasta rituaalitõrvikuga ka kott, hoia suitsevat tõrvikut veidi selle lähedal või tee selle ümber ringe. Seejärel on rituaal valmis saanud. Kanna kristallikotti endaga sellel päeval kaasas ja pane ööseks voodi alla. Järgmisel hommikul mine loodusesse ja lase kristallid vabaks. Need kristallid kannavad endas sinu koormat ja neid ei tohi koju jätta.

Vähi Päikesevarjutus paneb sind teises suunas liikuma...

Päikesevarjutus paneb sind mõtlema inimeste peale, kes on sinu jaoks olulised. See tekitab igatsust ja soovi olla armastatud. Võid tunda, kuidas mõni inimene tuleb sulle eriti tugevalt meelde. See võib olla märk sellest, et sinul ja temal ongi veel vaja ühist teed jätkata. See kehtib eriti nende puhul, kelle vahel on distants.

Päikesevarjutus Vähis tekitab sinus soovi olla turvalises tsoonis ja see sama energia küündib sinu elus edasi veel kuid. Peale Päikesevarjutuse ära olekut võid tunda, kuidas oled järgmised kuud ettevaatlik, esile kerkib soov tegeleda kodu või perekonnaga. Esile võib samuti tulla soov luua suhet või lisada enda panust suhtesse.

Mõne inimese puhul võib tekkida aursaam, et te ei sobigi enam kokku. See Päikesevarjutus toob samuti kajana esile igasuguseid suhete vabastamisi. Tavaliselt lastakse vabaks sellistest suhetest, mille aeg ongi otsas.

Pea meeles, Vähk on väga tundlik, ta võtab sind omaks, kui sa teda väärtustad, ja laseb sind enda südamest vabaks, kui näitad välja vastupidist. Kõik hakkavad sellise pilguga suhteid analüüsima. Jäävad suhted, milles on kvaliteeti, ja vabaks lastakse suhted, milles on võltsi ning tühjust. Peale Päikesevarjutust võib sinu sotsiaalne ring saada hoopis teistsuguse näo.

Põleta Päikesevarjutuse ajal Pühendumuse viirukit, mis aitab sul enda soove ja palveid kellegi jaoks kinnitada. Kui soovid, et sinu lähedasel läheks hästi, siis põleta seda viirukit ja palu temale head õnne. Kui sa soovid enda ja kaaslase suhtesse tugevamat sidet või head õnne, siis keskendu iseendale ja temale. Põleta Pühendumuse viirukit ka selleks, et näiteks enda lapsele head tervist ja õnne soovida.

Kui oled vallaline ja soovid, et sinu ellu saabuks armastus...

Vähi Päikesevarjutus on ideaalne vallalistele, kes soovivad tulevikus enda ellu armastust ja leida ühendust oma hingesugulasega. Vähk sümboliseerib sügavamõttelist armastust ja Päikesevarjutus suudab tuua sinu ellu uusi võimalusi.

Päikesevarjutuse päeval alusta Larimari, Pärlikarbi, Rodokrosiidi või Vikerkaare Kuukivi kristalli kandmist. Soovitan seda kristalli ehtena, et sa saaksid seda igapäevaselt kanda. Alusta ühe või mitme nendest kristallidest valmistatud ehte kandmist ning Päikesevarjutuse päeval soovi nende sisse soov leida üles enda hingesugulane. Kanna neid ehteid vähemalt kolm kuud ja, kui soovid, siis isegi kuus kuud järjest. Need kristallid on seotud hingesugulasega ühenduse loomisega ja on armastusetalismanid.

Kui alustad sellel päeval mitme erineva kristalli kandmist, siis võid järgmise kuue kuu jooksul neid pidevalt vahetada. Ühel päeval kannad Pärlikarpi, teisel päeval Larimari jne. Need kristallid talletavad sinu südamesoovi läbi Vähi Päikesevarjutuse endasse ning aitavad sul leida üles tee armastuseni.

Väga kasulik on sellel päeval teha ka erinevaid armastuserituaale, mis aitaksid sul ühendust saada enda elu armastusega.

Milleks siiski see Päikesevarjutus hea on?

Kokkuvõttes on see suurepärane Päikesevarjutus, andes meile järgmist:

- Võimaluse minevikuvalust, halbadest mälestustest ja kogemustest vabaks saada. See on aeg, mil tuleb tegeleda iseenda alateadvuse tervendamisega. Päikesevarjutus annab võimaluse muuta olevikku ja tulevikku ilusamaks. Eelkõige tegeleb Vähi Päikesevarjutus sisemiste konfliktide eemaldamisega. Jõudu sellele annab juurde vabastamise rituaal, mida sul on Päikesevarjutuse päeval võimalus teha.

- Parandab suhete kurssi. Õiged ja vajalikud suhted seatakse tulevikuteele, ebavajalikud suhted aga lastakse vabaks. See protsess on pikem, see ei toimu vaid Päikesevarjutuse päeval. Sellel päeval saab see kõik endale tõuke ning järgmise kuue kuu jooksul võivad aset leida suured suhtemuutused.

- Tekib vajadus luua turvatunnet ja seda tunda. Paljud inimesed hakkavad enda elu turvalisuse peale mõtlema, samme võtma suundades, mis aitaksid seda kõike luua. Hakatakse mõtlema rohkem lähedaste, perekonna ja iseenda heaolule. See võib tuua kaasa perekonna loomisi, vallalistele kaaslase leidmist, kodu loomist ja palju muud, mis on seotud perekonnaga. 

Igat Päikesevarjutust tuleb võtta vastu suure tänutundega. See annab sulle võimaluse muuta enda elu kurssi!