Inglisõnumeid hakkad nägema siis, kui kellelgi Inglite maailmast, näiteks sinu isiklikul Kaitseinglil, on sulle midagi tähtsat öelda või siis, kui ta on tulnud sind abistama. Inglid tulevad välja kahel erineval põhjusel - sa kas oled suures hädaohus ja nende kohustus on sind aidata või sa teed midagi väga õigesti ning oled nende tähelepanu ja abi täielikult välja teeninud.

Ma olen eelnevalt väga palju rääkinud sellest, et Inglid üritavad meiega kontakteeruda ja mida tugevam side sul Inglimaailmaga on, mida spirituaalsem sa oled, mida rohkem Inglikristalle sinu elus on, seda enam hakkavad Inglid sinuga ühendust võtma. Inglid saadavad numbrite kombinatsioone sulle ikka selleks, et sa loeksid nende salakeelest välja sõnumi, mida sul on täpselt selsamal hetkel vaja teada. Tuletan ikka ja jälle meelde, et Inglisõnumeid tuleb enda jaoks kohe tõlkida, et need tõlkes kaduma ei läheks. Üritada neid hiljem mõista on väga keeruline.

Kas sinu ette toodi numbrite 6 ja 1 kombinatsioon? Kas sul tekkis sellega seletamatu side või tundsid, kuidas see on saadetud sinu teele mingi märgina? Kui sind valdas seda numbrit nähes ebamaine tunne, justkui oleks keegi selle sulle ette söötnud, siis just nii ilmuvadki Inglitelt saadud sõnumid. Aitan sul lahti seletada, mida tähendavad Inglite maailmas numbrid 6 ja 1 ning millise sõnumiga on need sinu ette tulnud.

Inglisõnumit, mis koosneb 6 ja 1 võid näha näiteks kellalt. Selle numbri nägemisel kutsub keegi Inglite maailmast sind end kuulama. Olgu 6 ja 1 ükskõik, missuguses kombinatsioonis, näiteks 6661 või hoopis 166, siis põhisõnum on nendel sarnane. Selles artiklis aitan sul mõista, miks just need numbrid Inglite poolt kokku pannakse ning mida on sul nendest õppida.

Kui tabad end pidevalt nägemas numbreid 6 ja 1 erinevas või ühesuguses järjestuses, siis kutsub keegi Inglite maailmast sind rohkem enda kodule, perekonnale ja suhetesse pühenduma. Võib-olla oled sa töösse uppunud? Keskendud liialt palju kõigele välisele, aga mitte enda ümber olevasse? Kui see on nii, siis soovib keegi Inglite maailmast, et sa muudaksid ilmtingimata oma kurssi.

Võta aeg maha, naudi seda, mis on sinu ümber. Räägi enda lähedastega, tegele kodu korrastamise, dekoreerimise, remondi või sisustamisega. Kohtu enda sõpradega ja naudi aega nende seltsis, kes on sulle tõeliselt olulised.

Kui sa ei ole ületöötanud ega veeda palju aega kodust väljas, siis võib see olla lihtsalt üleskutse tegeleda millegagi, millel on siin elus kõige enam väärtust - enda, perekonna ja koduga. See annab igale inimesele kindlustunde, et nii ka jääks, tuleb sellele pühenduda.

Koduenergia tervendamiseks ja sellesse positiivsuse ning armastuse toomiseks põleta koduseinte vahel Kaneeli eeterlikku õli ning hoia seal Mäekristalli. Need loovad harmooniat ja tervendavad kodu!

Olen erinevatest Inglisõnumitest kirjutanud ka varem. Leiad need artiklid SIIT.