Päikese konjunktsioon Merkuuriga toimub 13.-15. juunil, 17.-19. augustil 2024, 4.-6. detsembril 2024.

Sellel ajal, kui Päike on konjunktsioonis Merkuuriga, soovid sa väga endast rääkida ning jagada oma ideid teistele. Nendel päevadel on võimalik teada saada ka teiste imeliste ja hiilgavate ideede kohta ning saada nendest inspiratsiooni ja motivatsiooni - jagamine on hoolimine.

Kuid sellel ajal võib sind hakata häirima ka kellegi teise väljaütlemine. Kui see nii on, siis püüa säilitada rahu, et mitte sattuda probleemidesse. Sa võid impulsiivselt ägestuda - seda on võimalik ära hoida, kui sa teadvustad iseendale, et alati on parem lahendada kõike armastuse, hoolivuse ja tolereerimisega.

Päikese konjunktsioon Merkuuriga loob mõttemaailma parajalt palju segadust ja eneses kahtlemist. Sellel ajal soovitan kindlasti kanda Kolmanda Silma Tšakra kristalle, et tugevdada intuitsiooni, mida sul väga vaja on. Arvestades seda, kui sotsiaalseks sa nendel päevadel muutud samal ajal, kui agressiivsuse energiad on aktiivsed, on prioriteediks enesevalitsemine ning -hoidmine - vältimaks, et keegi ei saaks sellest liiga, kui energiad ülepea kasvavad. Kõik peaks olema rahumeelne ning tasakaalukas.

Päikese konjunktsioon Merkuuriga toob head õnne suhtlemises, sugulaste omavahelistes läbisaamistes, õpingutes, häid uudiseid ning aitab ratsionaalselt mõelda, olla punktuaalne ja perfektsionistlik.

See planeetide seis avab mõtlemise mehhaanika ja auto maailmas. Kellel on huvi seda annet arendada, siis nendel päevadel võib teid tabada Satorid ehk valgustatused. Soovitan sellel ajal kanda Ametüsti, et olla võimalikult tugevas kontaktis enda intuitsiooniga. Nii saad nendest päevadest maksimaalselt kasu. Ametüst salvestab informatsiooni ja see planeetide seis avab ratsionaalse mõtlemismaailma ning aitab kaasa keeruliste teemade lahendamisele.

Päikese konjunktsioon Merkuuriga sünnikaardis:

Sinu jaoks on ääretult oluline see, mida teised inimesed sinust arvavad. Oled selline, kelle jaoks on oluline, et pisimgi detail oleks paigas. Oled loodud tööle ja elama lavale, arvestades sinu näitlemisoskust.

Igasugune eneseväljendus on sinu jaoks tugev külg, sa suudad ja oskad seda teha nii, et teised suudavad sinu kehakeelest välja lugeda sinu head kavatsused. Oskad näidelda ja samas olla ääretult ehe. Seetõttu sobib näitlemine sulle tööks.

Kõike imelist ja head sulle soovides

Tene Laul