Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - intuitsioon RSS Feed

12 juuni PÄIKESE KONJUNKTSIOON MERKUURIGA 13.-15. JUUNI - INSPIRATSIOONIHETK
0 1490
Päikese konjunktsioon Merkuuriga toimub 13.-15. juunil, 17.-19. augustil 2024, 4.-6. detsembril 2024.Sellel ajal, kui Päike on konjunktsioonis Merkuuriga, soovid sa väga endast rääkida ning jagada oma ideid teistele. Nendel päevadel on võimalik teada saada ka teiste imeliste ja hiilgavat..
13 jaan VEEJOOMINE JA SELLE VAJALIKKUS 5D-ENERGIA AKTIIVSENA HOIDMISEKS
0 7042
Vesi on kõige olulisem tervendaja, mille sa meie koduplaneedilt leiad. Veejoomise vajalikkust tuleb kindlasti rohkem esile tõsta ning endale teadvustada. Olen läbi aastate palunud paljudel vee joomist suurendada, kuna olen tunnetanud nii paljude dehüdreeritud ehk veepuuduses kehade energiaid. Iga ko..
05 juuli KUIDAS TEHA VAHET OHU-INTUITSIOONIL JA HIRMUL?
0 9605
Tihti küsitakse minu käest, kuidas teha vahet intuitsioonil ja hirmul, eriti siis, kui intuitsioon räägib ohust ehk kuulutab ette olukorda, mis ei pruugi hästi lõppeda, või viitab mõnele probleemile. Kuidas teha vahet ettekujutusel, asjatul hirmul ja paanikal ning intuitsioonil, mis sind hoiatab? Se..
05 märts MIDA PEAKSID KÕIK INTUITSIOONI KOHTA TEADMA
0 16033
Aitan sul lihtsalt ja lühidalt lahti harutada selle, kuidas kuulata endas intuitsiooni häält. Intuitsioon on spirituaalsuse juures üks enim segadust tekitav teema. Minu käest küsitakse pidevalt, et kuidas enda intuitsiooni kuulata, kuidas teha vahet sellel, mis on intuitsiooni hääl ja mis on hirm, l..
25 jaan 6 SISETUNNET, MIDA EI TOHI KUNAGI IGNOREERIDA
admin 0 83621
Usalda enda sisetunnet, nii kasvab sinu intuitsiooni vägi. Minu eesmärk on aidata sul ja paljudel teistel spirituaalselt edasi areneda, näha maailma avatud silmade ja südamega. Räägin sulle kuuest sisetundest, mida ei tohi kunagi ignoreerida. Need on tugevad märgid universumilt, millal tuleb sisetun..
31 jaan INGLISÕNUMID - 13:33
admin 0 117556
Kas sa oled vaadanud kella täpselt kell 13:33 või näinud numbrikombinatsiooni 1333 kusagil mujal, ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu endale võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa näiteks vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 13:33, sinu mõte peatatakse, siis s..
20 jaan INGLISÕNUMID - 14:44
admin 0 125363
Kas sa oled vaadanud kella täpselt kell 14:44 ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu endale võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 14:44, sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sell..
09 jaan INGLISÕNUMID - 93
admin 0 7343
Kas sinu ette toodi number 93? Kas sul tekkis sellega seletamatu side või tundsid, kuidas see on saadetud sinu teele mingi märgina? Kui sind valdas seda numbrit nähes ebamaine tunne, justkui keegi oleks sulle selle ette söötnud, siis just nii ilmuvadki Inglitelt saadud sõnumid. Aitan sul lahti selet..
04 veebr INTUITSIOONI ARENDAMINE - MIKS JA KUIDAS ALUSTADA
admin 0 7729
Mis on Intuitsioon? Intuitsioon on oskus näha iseenda elu selgelt, oskus teha otsuseid, mis ei kahjusta eluteed. Oskus tunnetada keha vajadust, asju, mis ei tohiks ellu kuuluda ja oskus elada ilma küsimusi esitamata. Intuitsioon on sisemine hääl, mis on antud igale hingele terves universumis, see o..
Tooted 1 kuni 9, kokku 9 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.