Veenuse ruut Neptuuniga toimub 16. juunil, 9. novembril 2024, 1. augustil 2025, 24. detsembril 2025, 22. mail 2026, 5. veebruaril 2027, 8. juuli 2027, 28. novembril 2027, 16. augustil 2028.

See planeetide seis võib esile tuua traumasid ja hingehaavu - mis tähendab seda, et sellel päeva kogetud madal energia tuleneb Veenuse ruudust Neptuuniga. Kui sa soovid neid teemasid tervendada, siis saad nendesse energiatesse süvitsi minna. Sellisel juhul soovitan nende teemadega, mis sellel päeval esile kerkivad mediteerida ning meditatsioonis küsida enda käest: "Mis on nendes veel tervendamata?". Sa võid saada vastuse, kui annad meditatsioonile võimaluse minnes sellesse süvenenult. Soovitan mediteerimise ajal kasutada ka Nag Champa viirukit, mis aitab meditatsiooni sisu muuta sügavamõttelisemaks ja tähendusrikkamaks.

Sa võid sellel päeval tunda madalat enesehinnangut. Selleks, et seda tõsta soovitan sul kindlasti kanda Tiigrisilma, kuniks enesekindlus on tugevnenud. Kuid sellel päeval muutub ka meel väga kergesti nukraks, eriti iseenda kritiseerimise osas. Selle peale ütlen ma vaid - anna iseendale armastust, sa väärid seda üle kõige. Armasta iseennast tingimusteta ehk ära näe vigu.

Sellel päeval on suhted keerulises seisus, kuna igasugused mineviku teemad, mida "klaarida", tulevad esile. Väga paljud lähevad sellel päeval lahku või tekitavad tülid, mille tagajärjel kaugenetakse. Selleks, et seda vältida ja hoida suhted harmoonias, soovitan põletada Jasmiiniviirukit või aurutada Kaneeli eeterlikku õli. Need loovad armastava ja romantilise atmosfääri sinu ümber ning kaitsevad potentsiaalsete suhteprobleemide eest.

16. juunil on eriti aktuaalne enesearmastuse teema ning see kandub üle ka tülidesse, mis sellel päeval potentsiaalselt toimuvad. Näiteks küsimus: "Kes keda rohkem armastab?" on õhus ning sellest võib tekkida palju asjatut draamat. Kui selline dramaatilisus sinu ümber toimub ja aset leiab sellel päeval, siis soovitan sul peale seda päeva teha enda Aurale suurpuhastus. Palun jäta meelde - enamus selle päeva draamast ei vasta tõele - nendes vestlustes, kus võideldakse enda õiguse nimel, on vähe tõde. Sellel päeval tasub hoiduda absoluutselt kõikidest suhtealastest vestlustest selleks, et mitte haiget saada või teisele osapoolele kogemata haiget teha.

Ülimalt hea päev on see aga näiteks filmitööstusele ja selle arengule. Režissöörid ja teised sellega seotud isikud filmitööstuses loovad sellel päeval kinolavakulda. Neptuunilt koos Veenusega saadetakse otse inspiratsiooni hetki nende hingedesse, kelle andeks on luua filme.

Sellel päeval soovitan vaadata filme, minna kinno, kuna selle planeetide seisu tugevaim külg on filmitööstuse energia võimendamine - sa suudad sellel päeval kordades süvenenumalt filme vaadata ning neid nautida.

Veenuse ruut Neptuuniga sünnikaardis:

Sa oled selline, kellel on madal enesehinnang ja kes pettub iseendas väga palju. Sellest ei ole midagi, kuna enesehinnangut saab alati kasvatada, tõsta, võimendada ja arendada. Sinu selle elu eesmärgiks on enda madalat enesehinnangut kasvatada tugevaks.

Sulle meeldib suhelda ja olla sotsiaalne, aga sa kardad kuulda teiste inimeste arvamust enda kohta. See paneb sind käituma nii, et sa kõigile meeldiksid, mis omakorda tekitab sulle juurde palju stressi. Soovitan lasta vabaks teiste inimeste arvamusest sinust - kõige olulisem on see, et sina oleksid rahul iseendaga. Kui see rahu saabub, siis see on ka sinu ümber. Soovitan sisemise tugevuse ja tasakaalu jaoks kanda sinu õnnekristalli Valget Hauliiti, millel on täpselt sellised omadused, mis aitavad sind muuta enesekindlaks inimeseks.

Aeg maha võtta ja nautida filme!

Tene Laul