KRÜSOPRAAS on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab ennustamisel veelgi täpsema tulemuse - mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele saad. Seega on soovitatav lisada põhikomplektile ka teisi kristalle.

VASTUS: Krüsopraas tuleb sinu juurde tavaliselt siis, kui sulle on vaja edasi öelda :"Naudi, puhka, armasta ja lõbutse". Krüsopraas on õnnelikkuse kristall, mis annab mõista, et sul oleks aeg lihtsalt elu nautida ja mitte muretseda täna mõne suurema probleemi pärast. Krüsopraas võib ennustada ka seda, et tänane mure ei pruugi mure üldse ollagi.

PÄEVASÕNUM: Päevasõnumina annab Krüsopraas sulle teada, et sul tuleb ees väga hea, positiivne ja rõõmu täis päev.

SUHTED: Suhete teemal ütleb Krüsopraas, et sa oled praegu armastusele väga avatud, sinu süda soovib armastada, mis tähendab ka seda, et on soodne aeg armastust leida, enda kaaslasega sidet suurendada või enda tundeid välja näidata - nendele vastatakse.

REISIMINE: Reisi küsimuse korral annab Krüsopraas nii-öelda "rohelise tule" ehk soovitab sul minna reisile - reis pöördub sinu kasuks ja sa saad seal puhata.

TÖÖ: Tööalaste küsimuste korral annab Krüsopraas teada, et hetkel on väga suur õnn sinu poole teel ja sa võiksid täna oma unistuste nimel pingutada - need võivad täituda. Krüsopraas soovitab investeerida, töökohta vahetada või samal positsioonil veelgi tugevamalt tööd teha, kuna see kannab kõik vilja.

TERVIS: Tervise küsimustes ennustab Krüsopraas seda, et haiguse tunnus, mis kehas välja lööb, võib olla lihtsalt emotsionaalse ja füüsilise stressi tulemus. Krüsopraas ei ennusta tavaliselt ette suuri haiguseid ja on pigem hea tervise kristall.


Põhilised märksõnad: rõõm, positiivsus, armastamine, hea õnn, küllus, investeerimine, töö tegemine, hea tervis.