FEHU "KÜLLUS, KARI, VÕIM" Fehu on esimene Futharki Ruunidest, mis tähendab "Karja". Norse mütoloogia järgi sümboliseerib kari küllust ja kõige algust. Sellepärast see Ruun on Futharkis ka esimene. Muistses Euroopas mõõdeti inimese rikkust tema karja suuruse järgi. Kuna Ruunid on väga iidsed sümbolid, siis nende loomine ja tähendus sai alguse ka nendest asjadest, mis siis tollel ajal tähtsad ja olulised olid. Tänapäeval on rikkus raha, omand ja ka võimalused, mida see Ruun siis meile ka sümboliseerib.

Fehu Ruuni sümboli välimus viitab härjale, kellel on kaks sarve või puud, millel kasvavad uued oksad. Mõlemad sümbolid sümboliseerivad küllust. Fehu Ruun annab mõista, et küllust ei tohi endale hoida ega seda koguda, küllus on element, mida peab jagama, et see suudaks kasvada. Ahnusega, kokku hoidmisega kaotab küllus oma väe ja liigub edasi uutele teedele kellegi teise juures. Seega, selle Ruuni ka näiteks ennustamise ajal saades pead sa mõistma, et küllus tuleb ja  jääb, kui ahnus ja ihnus kaob. Üldiselt Fehu on siiski positiivne Ruun.

ELEMENT: TULI Fehu Ruun sümboliseerib tule energiat, seda kasutatakse erinevates ärilistes, armastuse ja võimu rituaalides/maagiates.

TÄHEMÄRK: SÕNN Fehu sümboliseerib Sõnni tähtkuju, see sõnum on kasulik siis, kui sa kasutad Ruune ennustamisel ja näiteks soovid teada, kes sulle midagi teeb, kes on sinu tulevane armastus. Ruunid võivad viidata ka konkreetsetele inimestele, Fehu viitab Sõnnile.

PUU: LEEDER Kõik Ruunid sümboliseerivad ka erinevaid puid. Fehu sümboliseerib Leedrit, neil on ühised omadused, milleks on külluse ja hea tervise andmine.

Fehu positiivsed märksõnad:   

- Raha, küllus, ootamatud võimalused
- Palga tõus, rõõmsad uudised, positiivsus.
- Materiaalsus, edu, hea õnn.
- Võimalused, uued algused, võitmine.
- Viljakus, rasedus, tea tervis, uued suunad.
- Ärilised võimalused, äriline edutamine.

Sõnum: "Õnn võib tulla, aga seda peab oskama ka hoida!"

Fehu negatiivsed märksõnad:

- Halb tervis, ebaõnn, orjastamine.
- Tühistamine, ära ütlemine.
- Materiaalsed probleemid, vaesus.
- Probleeme viljakusega.
- Kurbus, kaotusvalu, uhkus, ahnus.

Sõnum: "Ise sa endale auku kaevad ja sellesse kukud!"

Kui sa kasutad Ruune ennustamiseks ja saad positiivse Fehu, siis see annabki sinu küsimusele vastuse, mis on ülapool kirjas positiivse mõiste all. Kui see tuleb tagurpidises asendis, siis saad negatiivse vastuse. Ise sa pead oskama küsimusele vastuse lahti analüüsima selle Ruuni tähendusest.

Fehu ennustamisel annab sulle mõista ka seda, et kui sa üldse soovid, et sinu soov läheks täide ja asjad läheksid seda teed, mida sa oled enda jaoks ette kujutanud, siis tea seda, et sa pead füüsiliselt midagi selleks tegema. Fehu annab märku, et sul on vaja sammuda oma õnne poole, teha iga päev midagi selleks, et saada see, mida väärt oled. Fehu ei ole õnne märk, mis tuuakse sulle keset selget taevast kohale. See on Ruun, mis sümboliseerib ränka vaeva ja tööd külluse poole. Seega ära võta Fehu sõnumit kergekäeliselt, see annab sulle teada, et sa pead ise vaeva nägema aga võimalus on sulle antud.

Kui Fehu tuleb sinu juurde negatiivselt ennustamise ajal, siis see ei pea ilmtingimata tähendama täielikku laostumist. See võib lihtsalt sulle teada anda, et ole ettevaatlikum, mõtle korralikult läbi, sa võid rikkust saada, aga sellega võib kaasneda mõni "halb aga", mis rikub sinu tuju. See võib ka öelda, et lapse saamiseks ei ole soodne aeg kuna sa ise ei tee enda tervise jaoks midagi, sa rikud seda. See võib tähendaba, et sa raiskad oma tervist, aga ootad imesid, ilma selleta, et sa midagi ise sooviksid teha. Jäta meelde, Fehu tahab, et sa ise liigutaksid ennast. Fehu võib tulla negatiivselt raha küsimuste korral, kui sa oled ahne või küsimus on ahnust täis. Jäta meelde Fehu sümboliseerib rikkust läbi enese pingutuste.

Negatiivse Fehu puhul sulle antakse märku sellest, et sinu enda hirmud võivad takistada sinu külluse kanali avanemist. Ise külvad blokaade enda õnne ette. Õpi olema avatud, õpi mitte kartma ja sa näed, et asjad hakkavad liikuma.

Fehu Ruun soovib sulle öelda: "Sinu poole saabub külluslik võimalus tänu sellele, et sa oled suurt vaeva näinud.". See tähendab seda, et sa oled minevikus teinud selle nimel tööd, et sa üldse saaksid endale midagi lubada või enda soovi täita. See on märk sinu enda pingutuste kohta. Fehu sümboliseerib ise vaeva nägemist, seega, kui sa küsid näiteks soovitusliku Ruuni mõnele teemale, siis on see märk, et kõik on võimalik, kui sa ise energiat sellesse panustad.

"Universum on sinule avatud, kui sa soovid enda elu paremaks muuta.". Fehu on Ruun, mis sümboliseerib võimalusi, uusi alguseid, avameelsust, lahtiseid teid, mida mööda saab kõndida. See on Ruun, mis näitab, et oled ise positiivne, hoia enda meeled avatud ning seejärel on kõik võimalik. "Ole avatud võimalustele ja võta vastu see, mida sulle pakutakse.".

Fehu Ruun tööalaste küsimuste korral on see vägagi heaendeline, kui sa ennustamise ajal selle kotist välja võtad. Fehu Ruuni kantakse talismanina, et ärilist edu endale ka tuua. Ruune kantakse talismanina, et teatud energiaid tõsta ja suurendada, need energiad, mida Fehu annab leiad ülalt poolt, kus olen kirja pannud selle positiivse tähenduse. Kaitseb see aga negatiivsete tähenduste eest, mis on samuti ülal pool kirja pandud.

Fehu Ruuni kasutatakse jõukuse majja meelitamiseks. Selleks kraabitakse uksepaku kohale Fehu Ruun nii, et selle sarved/oksad oleksid toa poole. Seda tohib sinna joonistada vaid Täiskuu ajal, kui tehakse kodus materiaalne/külluslik kodu puhastus samal ajal ka ära. Fehu Ruun töötab vaid nende inimeste kodudes, kes jagavad ja on nõus teisi aitama. Hakkab aga vastu töötama vaesuse poole siis, kui ollakse ahned. Seega mõtle palun hästi järgi ennem, kui sa selle sinna uksepakule joonistad, et sa endale õnnetust kaela ei tooks.

Fehu mitte ainult ei too küllust, nagu ma märksõnadesse ka kirjutasin, see toob ka viljakust, head tervist ja head armastuse õnne. Fehu sümboliseerib Tuld ja punast tooni, mis tähendab seda, et selle sümboliga saab enda juurde armastust kutsuda. Kutsuda nii, et sa kannad selle Ruuni talismani või armastuse rituaale tehes/armastuse kristalle aktiveerides kraabid noaga selle Ruuni küünla peale õiget pidi. Fehu puhul kasutatakse punast värvi küünalt, seda küünalt hoia armastuse/viljakuse kristallide keskel. Kõige paremaks ajaks on seda teha Noore Kuu loomise või Täiskuu loomise päeval.

Fehu ennustamise ajal võib tuua sõnumit saabuvast armastusest, peagi rasedaks jäämisest ja viljakast perioodist, kui sinu küsimus on seotud armastusega ja kui Ruun ilmub positiivsel kujul välja.

Fehu Ruuni kantakse talismanina endaga, kui soovitakse enda enesekindlust tõsta, suurendada "positiivset ego", kes veel ei tea, mis asi on positiivne ego, siis see on oskus elada iseendale ja arvestada ennekõike enda vajadustega ilma selleta, et sa kellelegi teisele liiga teeksid selle suhtumisega.

Ruunide puhul on nii, et kui sa võtad selle Ruunide kotist välja ja see on õiget pidi (nagu pildil), siis see kannab endaga positiivset sõnumit. Tagurpidi, külje peale asetatuna negatiivset sõnumit. Kui võtad Ruuni kotist välja tühja küljega, siis küsi küsimus uuesti ning keskendu sügavamalt.

Meie Ruunid leiad SIIT