Kohv on enamuse jaoks tuntud meeldiva ja sõltuvust tekitava joogina, mida on väga paljud harjunud jooma. Enamus teavad kohvi energiat andvat omadust, ja see on üldiselt ka peamine põhjus, miks seda jooki juuakse. Tegelikult on kohvil veel mitmeid väga häid omadusi ja seda saab erinevatel spirituaalsetel eesmärkidel enda jaoks kasutada. Seega kirjutan ma täna sellest, mida kohv võib su füüsilisele energiale veel lisaks anda.

Kohv on olnud inimeste kasutuses väga pikka aega. Esmalt ei kasutatud kohvi üldse sellise joogi joomiseks, nagu me seda täna tunneme. Enne kohvijoomise traditsiooni valmistati sellest imetaimest hoopis teistsuguseid asju. Üks enimtuntud kasutamisviis oli kohvimarjadest veini tegemine. Lisasin siia artiklisse pildi, kus on peal punased marjad. Need punased marjad on kohvimarjad, mille sees kasvab see kohviuba, mida röstitakse, jahvatatakse ning hiljem valmistatakse sellest seda kohvi, mida meie teame. Veini tehti aga nendest punastest marjadest, mida on pildil näha.

Kohv pärineb Aafrikast ja seda kasvatatakse ka Lõuna-Ameerikas. Esimest korda avastati kohvijook Araabias, kus esimesed kohvijoojad kirjeldasid seda kui maagilist energiaallikat. Sellest ajast saati on kohvi kasutatud joogina, mis annab sulle füüsilist ja vaimset energiat.

Sellesama tohutu energia tõttu, mida kohv hakkas inimese kehale andma, hakati seda pidama ime- ja väetaimeks. Seda hakati kasutama maagiates, rituaalides ja see taim seati au sisse. Kõige enam sai kohv aupositsiooni tunda just araabia riikides, kus seda hakati erinevates rituaalides kasutama.

Üks populaarsemaid maagilisi kasutamise võimalusi, mida inimesed teavad, on kohvipaksu pealt ennustamine. Kohv juuakse ära ning kohvipaksust, mis jääb tassi põhja, loetakse välja sümboleid. Sümboleid omakorda defineeritakse ja analüüsitakse inimese ellu. Loomulikult tuleb enne kohvi jooma asumist esitada kohvile enda peas küsimus ja joomise ajal keskendutakse sellele, et õige vastus saaks üldse tulla. Kohvipaksu pealt ennustamisel ei kasutata "jah" või "ei" vastusevariandiga küsimusi, vaid küsimus esitakse väga avatult, et vastus saaks üldse sümboli näol tulla. Loomulikult peab kohv olema vastavalt valmistatud, et see saaks üldse paksu tassipõhja jätta.

Kohvipuud on võimalik enda kodus kasvatada, samuti on see müügil meie poodides. Kohvipuu kodus hoidmisel on oma vägi, mis aitab majast eemal hoida halbu hingi ja pahatahtlikke inimesi. Kui soovid seda enda majja tuua, siis mine otsi sellist taime nagu Arabica Kohvipuu. Edu selle leidmisel, kuna seda leia igalt poolt - kellel veab, sellel veab!

KOHVIST SAADAV ENERGIA

-
Aura tugevdamine
- Energialekete tervendamine
- Aura puhastamine
- Needusest vabastamine
- Ärasõnumise eemaldamine
- Kristallide puhastamine
- Kaitseb kodu halva eest
- Tõrjub eemale kadedust
- Toob selgust
- Füüsiline/vaimne energia
- Aitab eriti neid, kes on pidevalt segaduses
- Maandab Juurtšakrat

Peale selle, et kohv annab füüsilist energiat ja aitab sul ennast nii-öelda liikuma saada, aitab see ka sinu Aurat tugevdada. See energia on kohvi kasutamise juures üks tähtsamaid.

Kohvi juues hakkab see automaatselt sinu energiaga tööle nii, et see hakkab Auras olevaid energialekkeid kinni panema. Energialekked on need, kust pääseb välja sinu isiklik informatsioon nendesse kohtadesse/inimestele, kus see võib sinu jaoks kahjulik olla. Kui sa jood kohvi regulaarselt, siis see aitab hoida sinu Aurat tugevana. Seega on see järjekordne hea uudis, miks hoida kohvi oma menüüs.

Kõikidele kohvijoojatele aga nii palju, et see kõik, mida ma olen siia kirja pannud, kehtib musta kvaliteetse Araabia Kohvi kohta. Seega annab kohv enda väge edasi vaid siis, kui sa ei muuda oma kohvi kohvikoore/piima/suhkru või mõne teise lisaainega hoopis mingiks teiseks joogika. Kui ma räägin kohvist, siis ikkagi puhtast ja mustast kohvist. Soovitan osta vaid kvaliteetset kohvi ja selle pealt kindlasti mitte kokku hoida, et see oleks sinu jaoks tervislik ning kasulik. Kui sa ei suuda musta kohvi juua, siis usu või ära usu, aga see hakkab sulle kiiresti meeldima, kui sa annad endale võimaluse. Mina joon puhast musta ja kanget kohvi, et selle väge endasse ammutada ning sellest ma küll loobuda ei soovi, ega rikkuda seda mõne lisaainega. Kui maagia, siis maagia!

Kohvijoomine on kasulik Aurale selle parandamise ja tugevdamise pärast. Kohvijoomine aitab puhastada sinu Auras olevat negatiivset energiat ning selle Aurast välja tõrjuda.

Kui Kohvi juua, siis mõistlikult ehk üks-kaks tassi päevas. Selline kogus on tervisele kasulik, aga kõikide heade asjadega kehtib üks reegel - tarbi mõistlikult!
 

KOHVISÕLTUVUS NÄITAB SINU KOHTA NII MÕNDAGI

Kui sa oled see, kes lausa vajab kohvi ja sa ei suuda end mitte kuidagi kohvist võõrutada, siis sellel väga maitsval sõltuvusel on olemas oma põhjus. Kohvist tekib sõltuvus sellepärast, et see aitab inimese Aurakehal taastuda, terveneda ja tugevamaks muuta. Kui sa jood Kohvi, siis see aitab sinu Aural tugev olla ja kui kohvi mõju kaob, siis sinu alateadvus tunnetab seda, kuidas sinu Aura hakkab nõrgenema. Peale seda soovid sa uuesti kohvi juua, sa soovid Aurat taastada, ja mida rohkem sa kohvi jood, seda rohkem hakkad sa ise enda Aura tugevdamiseks kohvile panustama. Kui sa kohvi ei jooks, siis sa võib-olla näeksid ise rohkem selle nimel vaeva, et enda Aurakeha tugevana hoida. Kohvi teeb suure töö ära ja sellepärast ollakse sellest ka sõltuvuses. 


JÄRSK KOHVIISU TEKKIMINE

Järsul kohviisu tekkimisel on ka oma põhjus olemas. Kui sa tabad end hetkes, kus sul tekib meeletu vajadus ühe korraliku kohvi järele, siis sinu alateadvus annab sellel hetkel märku, et sinu Aura hakkas nõrgemaks muutuma. Kui sa jood oma tassi kohvi ära, siis Aura taastab selle koha, kust see hakkas lagunema.

KAITSE HALBADE ENERGIATE EEST

Kohvi juues oled sa ise igasuguste halbade energiate, kriitika, needuste, ärasõnumiste ja ka energiavampiirluse (suhtlemise ajal ära väsimine on energiavampiirluse tunnus) eest rohkem kaitstud. Seega ei saa keegi ega miski sulle halba energiat kiirelt edasi anda, kui sa jood regulaarselt kohvi.

Kui rääkida veel ärasõnumisest ja -needmisest, siis kohvi kasutatakse rituaalides, kus võetakse selliseid halbu energiaid maha. Kuna ma panen kirja erinevaid rituaale, siis sa võid ise avastada, et pead nendes maagiates kohviube kasutama. Nüüd siis ehk mõistad, miks sa pead seda tegema.

Kui sa jood kohvi, siis see aitab sul olla ühes ruumis halba soovivate inimestega/inimesega nii, et see inimene ei saaks sinu Aurat lugeda ning sulle oma emotsioonidega liiga teha.

Kohvi on kasulik juua selleks, et kellegi teise poolt tehtud maagia ei jõuaks Aurasse kohale, kui see ei ole tehtud just väga tugeva nõia poolt. Kõige enam aitab see siiski hoida sinu Aurast eemal hetkelisi ärasõnumisi ja vihast tekkinud energiat. Aitab siis, kui keegi on sinu peale väga vihane, siis see viha kandub ärasõnumisena sinu Aurasse ja hakkab sulle emotsionaalseid/füüsilisi probleeme tekitama. Kui sa jood kohvi, siis see energia kas ei jõua kohale või jõuab väga vähesel määral. Siiski rõhutan üle, et seda aitab ära hoida korralik must kohv.

Kohv aitab eemale tõrjuda kadeduseenergiat, selleks asetatakse kohviube enda voodi alla ning hoitakse neid seal Täiskuu loomisest kuni järgmise Täiskuu loomiseni. See aitab eemaldada Auras olevat kadeduseenergiat. Järgmise Täiskuu loomise ajal visatakse need kohvioad kodust metsa alla.

Kohv on kasulik ka siis, kui sa tunned, et keegi on sind energiast tühjaks tõmmanud ehk sa oled energia-vampiirluse ohvriks langenud. Siis soovitan ma kohe juua ühe espresso, et energia saaks taastuda ning energialekked läheksid kinni. Järelikult on Auras olnud avasid, kust see energia pääses välja.

Kohvijoomine toob selgust, aitab paremini keskenduda ja on väga kasulik ka ajule. Mina näiteks soovitan kohvi juua, et ennetada vanemas eas mäluga seotud probleeme.

Kohv on väga kasulik Juurtšakra jaoks, see aitab selles energiakanalis olevaid energiaid tasakaalus hoida. Samas, kui inimene tunneb, et ta on segaduses või närviline, siis järelikult ei tee Juurtšakra oma tööd korralikult ning sellele on vaja lisaenergiat, mis aitab tasakaalu luua. Kohv on just see, mis seda Tšakrat aktiveerib, sama teeb see ka Kroontšakraga. Nautige seda alati! Kohv aktiveerib mõtlemise, analüüsimise ja suurendab energiate kiiremat liikumist sinu Auraväljas. 

Kui lapsel või sul endal on probleeme luupainajatega, siis soovitan ma võtta musta värvi riide/koti ning panna selle sisse koos kohviubadega ühe Gagaadi, Lumikvartsi ja ühe Hüpersteeni. Need kristallid koos kohviubadega aitavad luupainajatel kaduda. Seda kotti hoitakse voodi all, see asetatakse sinna Täiskuu ajal. Seda maagiakotti ei pea sealt ära võtma, seda võid kasutada ka ennetavalt. Enne kristallide voodi alla panemist on soovitatav selle maagiakoti kõrval põletada paar tundi musta värvi küünalt ning alles siis need oma kohale asetada. Must küünal aitab kristalle sellisel eesmärgil tööle aktiveerida.

Hiljem, kui on soov see maagiakott vabastada, siis tehakse seda Täiskuu ajal - võetakse kristallid ning viiakse koos kohviubadega metsa.

KODUKAITSEKRISTALLID

Lisa kohviube enda kodukaitsekristallide komplekti või aluse peale, kus on erinevad kaitsekristallid. Lisa neid Noore Kuu loomise päeval või Täiskuu loomise päeval ning vaheta uute vastu välja järgmise sama Kuu faasi loomise ajal.

Tee seda sellepärast, et kohv aitab kristallidel oma tööd paremini teha ja ka sellepärast, et kohv saaks enda kodukaitsvaid omadusi edasi anda. Kohvil on kodukaitsvad omadused, mis aitavad halbu inimesi majast eemal hoida ja halbadel energiatel kodurahu rikkuda.

MEESTE KRISTALLIDE PUHASTAMINE KOHVIUBADEGA

Olen teinud meestele kristallidest käekette ja mõne juurde olen kirja pannud ka selle, et soovitan neid aeg-ajalt hoida kohviubade peal, et laadida energiat, mis selles väeesemes on. Tõepoolest, kohvil on väge, mida saab kristallide puhastamisel kasutada. Kuna kohv on meesenergiaga taim, siis ma soovitansellega puhastada kristalle, mida kannavad mehed.

Auguga talismanid, käeehted ja üldse kristallid, mida endaga kaasas kantakse, neid võib Noore Kuu või Täiskuu loomise ajal hoida kohviubade peal. Seda selleks, et kohvioad saaksid võtta kristallide seest ära vana ja halva energia, mis on sinna kogunenud. Kristallid töötavad nii, et need neelavad sinu Aurast energiat, mis sulle liiga teevad ning hakkavad neid enda sees hoidma. Kui me ei puhasta ega lae enda kristalle geoodidel, siis need kaotavad oma väe, lähevad katki ning muudavad isegi värvi. Seega on ülioluline, et oma väeesemeid hästi hoitakse.

Järgmisel päeval, kui ehted on olnud kohviubade peal terve öö, visatakse need oad majast välja, et need ei annaks halba energiat tagasi.

Tark spiritualist joob vähemalt ühe tassi kohvi päevas, et keegi teine ei saaks talle liiga teha või halbu mõtteid pähe panna.