Numeroloogia on arvude müstiliste ja energia põhiste tähenduste seletus. Igal numbril on oma energia, neid kombineerides saadakse veel omakorda erinevaid energiaid ja nende lahti seletamine ongi numeroloogia. See, mis kuupäeval sa sünnid või millised numbri kombinatsioonid tulevad läbi sinu numbrite liitmise välja, omavad suurt mõju üle sinu iseloomu ning elu.

Eluteenumber on üks tähtsamaid numbreid, mida me endaga kaasas kanname. See number sümboliseerib seda, millised on sinu soovid, milline on sinu iseloomu suund ja sinu vajadused. Need on emotsioonid, mida me ise endale ei loo, vaid need, millega me oleme siia ilma sündinud. Eluteenumber mõjutab meie saatust väga palju.

KUIDAS ARVUTADA VÄLJA ENDA ELUTEENUMBER:

Eluteenumbri välja arvutamine on väga lihtne, selleks järgi seda sama näidet:

Esiteks arvutatakse kokku sünnipäev ehk kui sa oled sündinud 07.01.1964, siis liidetakse omavahel kokku 7 + ja kuna siin teist numbrit kõrval ei ole, siis jääb number 7 (7. kuupäev).

Nüüd liidetakse kokku kuu, millal sa sündinud oled 1 + kuna number 1 kõrval teist numbrit ei ole, siis jääb järgi 1. Kui sa oleksid sündinud 12 (detsembris), siis liidetakse kokku 1 + 2 ja saadakse vastuseks 3.

Nüüd liidad kokku enda sünniaasta 1 + 9 + 6 + 4 (1964) = 20 ja selle numbri omakorda 2 + 0 = 2

Peale seda liidad kõik kolm numbrit kokku, mida sa enda sünnikuupäevadest said : 7 + 1 + 2 = 10 ja selle omakorda 1 + 0 = 1

07.01.1964 eluteenumber on 1

Lihtsamat viisi tehakse seda 7 + 1 + 1 + 9 + 6 + 4 = 28 ja see omakorda 2 + 8 = 10 = 1 + 0 = 1 . Numbrid tuleb alati liita lõpuni välja, et sa saaksid ühe konkreetse numbri kätte.

SINU PÕHIMÕTTED, MIS KAASNEVAD NUMBER 1-ga:


Kui me hakkame üldse number 1 kokku võtma või ütlema mingisugust märksõna selle inimese elutee kohta, siis mina tunnen, et nemad on sündinud liidrid. Liidrid seda selles mõttes, et see liidri positsioon ei pea kohe olema tema ametinimetus, kuigi eks nii kipub lõpuks välja tulema. Liider ükskõik millises situatsioonis. Number 1 sünnib siia maailma juhtimist enda peale võtma, olgu selleks juhtimiseks tema kodune olukord, tema lapsed, tema töö, sõprus, väljas käimised või hoopis reisile minek. Number 1 on sisse kodeeritud vajadus juhtida, vajadus organiseerida ja edasi liikuda pidevalt enda elus. Number 1 ei salli absoluutselt seda, et elu seisab ühe koha peal, nende elu mõte on pidevalt areneda edasi. See on nende iseloomus see koht, mida teised tavaliselt neis imetlevad, kes ise number 1 eluteega ei ole sündinud. Nad imestavad seda, et kus kohas see energia küll tuleb või jäärapäisus millegi lõpuni viimiseks. Eriti võimukad, selle heas mõttes on number 1 eluteega inimesed siis, kui nende sünnikuupäev langeb 1, 10, 19 või 28 kuupäevale. Seda sellepärast, et nendel neljal kuupäeval sündinud inimesed omavad enda sünnikuupäevaga number 1 mõjutusi nii ehk naa ja kui langeb kokku ka eluteenumber 1, siis on see inimene eriline juht ning elus edasi pürgija. Kõik teised sünnikuupäevad maandavad eluteenumber 1 edasipürgimist oma leebuse poolest. Sellepärast ongi mõni inimene , kes number 1 eluteega on sündinud tulisem kui teine - sealt see vahe tulebki!

Number 1 on veel üks imetlusväärne omadus olemas, milleks on enese motiveerimine. Neil on vaja pidevalt endale eesmärke seade ja nad ei armasta nende luhta minemist. See tähendab seda, et nad motiveerivad end, leiavad endale tegevust, leiavad endale väljakutseid, aga nad võivad selle kõigega minna ka ülekäte. Seda selles mõttes, et nad võivad vahel ennast ummikusse joosta selle kõigega, koormates endale igalt poolt erinevaid ülesandeid, mida lihtsalt ajanappuse tõttu ei jõua ära teha. Number 1 on need, kes tunnevad alati seda, et alati on võimalik rohkem, kui hetkel käsil on. Selles mõttes on see hea, et see on inimene, kes sõna otseses mõttes elab, mitte ei kulge ja pealegi elu on elamiseks, eksole number 1!

Number 1 on sellised, kes ei lase enda teele takistustel tulla, kui need tulevad, siis nad võitlevad selle vastu. Ei ole olemas võimatut, on enamus number 1 elu motoks. Eriti selline moto käib nendel läbi, kes on sündinud 1, 8, 10, 17, 19, 26, 28.

Kui number 1 tuleb katsumus eluteele, siis ta ka selle eest võitleb, et sellest lahti saada. Nende sees on võitleja hing!

Kui sa sünnid eluteenumber 1-ga ja sa oled sündinud samalajal ka Jäära või Lõvi tähemärgi all, siis sulle on antud mitu korda rohkem ärilist vaistu, kui teistel märkidel, kes kannavad seda eluteenumbrit. Need tähemärgid kannavad edasi number 1 materiaalset õnne kõige enam. Eriti käib see meeste kohta, kes on sündinud selle numbri ja tähemärgi alla.

Number 1 elavad õnnelikult, kui nad leiavad üles selle enda ande ja hakkavad ka uskuma iseendasse. Number 1 ei ela õnnelikult, kui ta ei suuda ära otsustada seda, mida ta võiks teha, siis hakkavad teised inimesed tekitama temas liigset enesekriitikat ning number 1 ei kasuta enda annet ära. Igal number 1-l on oma oskus, midagi tõeliselt hästi teha ja seda tööks rakendada. Ennekõike on number 1 töörügajad ja neil on vaja seda oma väljundit, kus särada nagu tähed! Soovitus selle kohta, kuidas see oma asi üles leida... mõtle sellele, mida hing tahab ja mida sa oskad teha ning rakenda see tööks enne kalkuleerimata, kas see oleks materiaalselt õnne toov. Number 1-l on anne, mille rakendamisel avaneb ka küllus.

Tihtipeale number 1 võtavad erinevate asjade suures sellise hoiaku, et :"Kas kõik või mitte midagi!", mulle selline positsioon isiklikult meeldib, number 1-d ka, see positsioon on vaataja nurga alt, mina näen selles head.

POSITIIVSED POOLED :

Sündinud juht, antud kaasa tuline hing, mis omakorda aitab sellel inimesel elus edasi jõuda ja raskusi ületada tema jäärapäise iseloomu tõttu, kaasa sündinud elujõud, energia, motiveerimise oskus, ambitsioonikus, enda elu eest võitlemine, number 1 suudab üksinda tööd teha ja seda endale ka leida. Number 1 kaitseb neid, keda armastab ja kellest hoolib.

NEGATIIVSED VÕI RASKENDATUD ISELOOMU POOLED:

Ülikriitilised teiste inimeste suhtes ja sealhulgas ka iseenda suhtes, liigne perfektsionism, enesekesksus, vahel võivad number 1 kadedusel lasta end pimestada - see on koht, mida nad peavad õppima vaos hoidma, liigne uhkustamine enda saavutuste üle, egoism.

VÕIMALIKUD VÄLJAKUTSED TERVE ELU VÄLTEL:

-
Üheks eluülesandeks, mis number 1-le antakse on õppida iseseisev olema ja sellepärast ka selle eluteenumbriga sünnitakse. Number 1-l võidakse pidevaid väljakutseid elu jooksul anda, kus neid lõksu pannakse või on inimesi, kes soovivad domineerida tema üle. Need katsumused antakse veelgi võimsama iseseisvuse õppimiseks, ära võta neid halvasti, võta neid kui õppetunde, mida sa pead selles elus ära tegema - ära anna alla!

- Number 1 on sündinud elu nautija ja tegutseja, samas võib vahel juhtuda nii, et number 1 hakkab otsima oma nutikuse tõttu elus lihtsamaid viise hakkama saada ning kergemaid läbimurdmise viise edu poole. Samas ei tohiks number 1 liuelda elus läbi lihtsate viiside, vaid tõsist tööd justnimelt tegema, et asjad tema elus püsiksid. Seega, kui oled number 1 ja soovid edukas olla, siis tee ka tööd selle nimel, külluse kanal on senimaani number 1 avatud, kui nad ise pingutavad.

- Üks väljakutsetest, mida number 1 kindlasti enda elus kohtab on kriitika. Number 1-d on tihtipeale iseenda ja teiste inimeste suhtes liialt kriitilised. Miks nad on kriitilised? Nad on perfektsionistid, aga number 1 peab mõistma, et kõik inimesed ei ole sellised nagu tema on, peab andma inimestele eksimise ruumi, elu on õppimiseks ja et ideaalsed ei saa me keegi kunagi olla.

- Number 1 sündinud ei suuda tihtipeale näha teiste inimeste valu ja ei suuda aktsepteerida nende nõrkusi, mistõttu võib number 1 olla tihtipeale enda lähedase suhtes domineeriv või ka üleolev olukordades, kus oleks just armastust vaja jagada. Soovitus number 1-le on see, et ürita mõista teise inimese valu ja ära näe selles saamatust või nõrkust.

- Kindlasti ei tohiks number 1 laisaks muutuda, seda juhtub sellepärast, et nad on üldiselt kõigist kõige kiiremad mõtlejad ja tegutsejad, siis tihtipeale võib number 1 hakata seda privileegina ära kasutama. Nii kaotab number 1 enda energiat, kui ta niiviisi käitub. Number 1-ks sünnitakse põhjusega, selle põhjusega, et energiat igal pool ülal hoida.

- Number 1 soovib olla iseseisev, siis sellisel juhul mina soovitan kõikidel number 1 leida endale elus selline töökoht, kus sa saad omaaja peremees/naine olla. Ja mitte ainult aja, vaid kõige ideaalsem loomulikult oleks see, kui sa oleksid üksik tööline või millegi juht, vastasel juhul sa hakkad lihtsalt põgenema enda töölt ja hakkad midagi paremat otsima.

- Kes on selle eluteega sündinud, nende isiksusse on kodeeritud iseseisvus ja sellega seoses nad ei oska abi küsida, kuna nad arvavad, et siis nad on nõrgad. Soovitus sulle, kui sa oled number 1: küsi abi, räägi probleemidest, see ei ole nõrkus, informatsiooni jagamisel võid sa ise saada inspiratsiooni enda probleemide lahendamiseks. Teised ei vaata sind nõrgana, kui sa tunned, et nad teevad nii.NUMBER 1

Kui rääkida veel sellest, milline eluteenumber 1-l on, siis näiteks number 1 ei salli absoluutselt laiksust nende inimeste poolt, kellega nad aega koos veedavad või kellega nad koos elavad. Number 1 on tegutsejad ja nad ei salli aja raiskamist.

Eluteenumber 1 all sündinud inimene on kaasasündinud iseseisvusega ja iseseisva mõttemaailmaga inimene. See tähendab aga seda, et nendele meeldib ise otsuseid langetada ja tihtipeale nad võivad küsida kellegi teise käest arvamust ühe või mõne teise asja kohta, kuigi otsuse nad soovivad alati ise teha. Seega on nad vahel ka sellised, kui nad on mõne asja endale pähe võtnud, siis naljalt sealt tagasi enam ei astuta, moosigu see teine teda paju tahab. Kõige enam sihikindlamad ja kõikumatud number 1-d on need, kes on sündinud Kaljukitse tähemärgi all ning kõige enam mõjutatavamad on need, kes on sündinud Kaalude märgi all.

Number 1 on multifunktsionaalsed tegutsejad, mis tähendab, et nendel on peaaegu et alati käsil mitmeid erinevaid projekte. Olgu selleks projektiks enda sauna ehitamine, ürituste korraldamine ja reisi organiseerimine, vahet eriti ei ole, nende ajusüsteem suudab kõike hallata. Tihtipeale neil kaob aga väga kiirelt huvi asjade üle ära ja tihti nad veavad lõpuni välja need projektid sellepärast, et nad ei taha allaandjatena tunda. Aga, kui aus olla, siis keegi teine ei märkagi temas nõrkust eriti, seega vahel võib leebemalt võtta.

Tõepoolest number 1 eluteenumbriga sündinud tunduvad teistele inimestele tugevad ja enesekindlad, isegi kui nad hingest seda ei ole.

Kõige enam läheb number 1-ga vaidlustesse või riidudesse teine number 1, seda sellepärast, et number 1-le ei sobi teise inimese liiderlikkus või käskude jagamine. Number 1 ei soovi teiste inimeste poolt seatud käskude täitmist ja sellest võivad probleemid tekkida.

Number 1-d on perekonna kaitsjad, seda selles mõttes, et kui ta ikkagi kedagi armastab või kui tal on keegi, kellest ta lugu peab, siis teda ta ka au sees hoiab. Kui keegi soovib liiga teha, siis ta on kohal, et võidelda tema heaolu eest.

Kui sa oled selle eluteega siia maailma sündinud, siis sinu jaoks on väga tähtis ka see, mis teised inimesed sinust arvavad ja milline on sinu väljanägemine. Seega tihtipeale võid sa enda isiksust pidevalt voolida, parandada, enda välimusega tegeleda, enda suhtlemistaktikat muuta jne.

MIKS SA SÜNNID ELUTEENUMBER 1-GA?

Väga suur enamus on meie saatuses kirja pandud ja meie suured eesmärgid on meile jagatud, need eesmärgid, miks me enda, kellegi teise või maailma pärast siia sünnime. Eluteenumber annab sulle kohustuse, see on kohustus, miks me üldse sellise eluteenumbri endale oleme saanud.

Number 1 elu üheks ülesandeks on õpetada teistele inimestele seda, et elu on elamiseks, elu ei tohiks võtta vaid naudingute saamiseks, elu on selleks, et avastada ja mitte kunagi ei tohiks seisma jääda.

Number 1-ks sünnid sa ka sellepärast, et sa õpiksid elama inimese elu nii, et sa oleksid omaette isiksus. Sa õpid siin elus erinema kõikidest teistest ja nägema seda, et sa ei pea olema teistega ühesugune ning kuuluma massidesse. Inimene on unikaalne, iga hing on ainulaadne ja seda sa siin õpidki.


NUMBER 1 "EESTVEDAJA"

- Peab õppima iseenda sisehäält kuulama, ei tohi pendeldada ühest erialalisest suunast teise. Vastasel juhul võid sa kalduda kõrvale oma saatuse rajalt ning muutuda ebastabiilseks.

- Ülesandeks on õppida enda materiaalne ja vaimne pool tasakaalu viia. Liigne materiaalsus viib ära number 1 armastuse ja perekonna õnne.

- Peab õppima rahu säilitama, enda ärrituvat meelt vaos hoidma ja teistele võimalusi andma.


- Number 1-l on vajadus juhtida, projekte välja mõelda ja neid ellu viia. Number 1 peab oma juhtimise vajaduse ära rakendama, kas tööga või enda elus isiklike projekte elu viies (maja ehitus, reiside planeerimised jne.).

Kristallid, mis aitavad number 1-l enda saatuserada õieti käia ja enda ülesandeid täita.

Õnne kristall: Päikesekivi, Malahhiit.

Kaitsev kristall: Must Obsidiaan, Mahagon Obsidiaan.

Armastuse kristall: Fuksiit, Granaat.

Intuitsiooni kristall: Azuriit, Larimar.

Kõige lõpetuseks sooviksin ma öelda veel seda, et mulle tõepoolest number 1 meeldivad ja mulle väga meeldib nende sihikindlus, elujõud ning unikaalsuse otsimine. See on väga imetlusväärne number 1 juures!

Need kristallid on lisaks tähemärgi kristallidele sulle õnne, kaitset, armastust ja intuitsiooni toovad.