Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - eluteenumber RSS Feed

08 apr ELUTEENUMBER 8 - ELUEESMÄRGI TÕLGENDUS
0 16140
Sinu eluteenumber räägib sellest, millise eesmärgiga sa oled siia maailma taassündinud. See aitab sul jõuda veidigi lähemale sellele, kes sa täpselt oled ja miks esinevad sinus teatud iseloomujooned, kust pärineb mingisugune alateadlik siht ja millist energiat sa enda Auraväljas kannad. Numeroloog..
09 aug ELUTEENUMBER 2 - ELUEESMÄRGI TÕLGENDUS
0 20619
Igaüks sünnib teatud eluteenumbriga, mis annab inimesele ühe osa tema elueesmärkidest. Numeroloogia on põnev, selle tõlgendamine veelgi põnevam. Aitan sul selle abil enda teekonda rohkem mõista. Selleks, et enda teekonnast täielikult aru saada, tuleb sul kokku viia kõik märgid, need omavahel siduda ..
16 juuli ELUTEENUMBER 9 - ELUEESMÄRGI TÕLGENDUS
0 42070
Eluteenumber 9 kandjat võib võrrelda Kalade päikesemärgiga, kelles on natukene kõigist. Nii nagu Kalad kannavad endaga kaasas midagi kõikidest tähtkujudest, kannab eluteenumber 9 kandja endas teiste eluteenumbrite väge - igaühest natukene. Selle eluteenumbri esindajad on teistega võrreldes kõik erin..
12 veebr ELUTEENUMBER - MIDA SEE RÄÄGIB SINU ARMASTUSE KOHTA
admin 0 107043
Sinu sünnikuupäev on võimas tegur, mis valitseb sinu saatust, iseloomu, soove ja mis juhib sind alateadlikult. Numeroloogia ehk numbrite vaimne teadus annab vihjeid sinu eluülesande ning sinu positiivsete ja negatiivsete külgede kohta. Täna kirjutan ma lühidalt sellest, kuidas mõjutab sinu eluteenum..
06 juuni ELUTEENUMBER 7 - NUMEROLOOGIA
admin 0 33213
Numeroloogia on arvude müstiliste ja energia põhiste tähenduste seletus. Igal numbril on oma energia, neid kombineerides saadakse veel omakorda erinevaid energiaid ja nende lahti seletamine ongi numeroloogia. See, mis kuupäeval sa sünnid või millised numbrikombinatsioonid tulevad läbi sinu numbrite ..
03 märts ELUTEENUMBER 5 - NUMEROLOOGIA
admin 0 30531
Numeroloogia on arvude müstiliste ja energiapõhiste tähenduste seletus. Igal numbril on oma energia, neid kombineerides saadakse veel omakorda erinevaid energiaid ja nende lahti seletamine ongi numeroloogia. See, mis kuupäeval sa sünnid või millised numbrikombinatsioonid tulevad läbi sinu numbrite l..
15 nov ELUTEENUMBER 4 - NUMEROLOOGIA
admin 0 27996
Numeroloogia on arvude müstiliste ja energiapõhiste tähenduste seletus. Igal numbril on oma energia, neid kombineerides saadakse veel omakorda erinevaid energiaid ja nende lahti seletamine ongi numeroloogia. See, mis kuupäeval sa sünnid või millised numbrikombinatsioonid tulevad läbi sinu numbrite l..
13 okt ELUTEENUMBER 1 - NUMEROLOOGIA
admin 0 29402
Numeroloogia on arvude müstiliste ja energia põhiste tähenduste seletus. Igal numbril on oma energia, neid kombineerides saadakse veel omakorda erinevaid energiaid ja nende lahti seletamine ongi numeroloogia. See, mis kuupäeval sa sünnid või millised numbri kombinatsioonid tulevad läbi sinu numb..
29 sept ELUTEENUMBER 6 - NUMEROLOOGIA
admin 0 23997
Numeroloogia on arvude müstiliste ja energiapõhiste tähenduste seletus. Igal numbril on oma energia, neid kombineerides saadakse omakorda erinevaid energiaid ja nende lahti seletamine ongi numeroloogia. See, mis kuupäeval sa sünnid või millised numbrikombinatsioonid tulevad sinu numbrite liitmisega,..
Tooted 1 kuni 9, kokku 9 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.