AMASONIIT on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab ennustamisel veelgi täpsema tulemuse - mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele saad. Seega on soovitatav lisada põhikomplektile ka teisi kristalle.

VASTUS: Amasoniit jõuab sinu juurde siis, kui sulle soovitakse öelda, et võta aeg maha, rahune või hoopis seda, et rahu aeg on sinu poole teel. Igatahes kannab Amasoniit vaid head emotsiooni ja see on lausa positiivne ettekuulutus, kui sa selle kristallide ennustuskomplektist välja võtad.

PÄEVASÕNUM: Amasoniit toob teate, et tänane päev tuleb ilus, rahulik, lõbus, lausa mõnus ja hea. Seega ilusat päeva algust!

SUHTED: Amasoniit ütleb seda, et peagi on saabumas sinu suhete teemasse rahu ja selgus. Kui sa oled viimasel ajal ennast rahutult tundnud, siis nüüd asjad lahenevad.

REISIMINE: Reisimisega seotud küsimuse korral soovitab Amasoniit reisimine ette võtta - see kulub sulle ära ja kõik läheb ilusti.

TÖÖ: Tööalaselt annab Amasoniit vihjeks, et kõik laabub ja asjad jooksevad ise õigesti paika. "Ära muretse" on Amasoniidi sõnum sinule.

TERVIS: Tervise poole pealt on Amasoniidil vaid öelda seda, et liigne muretsemine mõjub sinu südamele halvasti ja see võib olla täna sinu kõige nõrgem koht.

Põhilised märksõnad: puhkus, rahu, hea on olla, mine reisile.